Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (1119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ücretsiz deneme veriyor biri 7 diğeri 14 gün. Ben DTS aldım memnunum. Kulaklık modeline göre seçtirip ayar yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Ben de 3-4 gün önce dolby aldım indirimde 8 küsür tl'ye. Samsung telefon kutusundan çıkan kulaklıkta bile ses farketti. Fiyat olarak da gayet iyiydi ki ömürlük olması güzel. Ben sanki aylık ücretlendirmesi var diye biliyordum ama değilmiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3-4 gün önce 1-2 aydır kullandığım Delta insider sürümünün kastığını farkettim. İnsider sürümlerinden çıkış yaptım ve ana sürüme yükselttim konsolu. Valla aşırı akıcı oldu şu an series s. Zamanında Edge tarayıcısı ve gamepad ışık ayarı yapılabiliyor diye geçmiştim insider sürümüne ama şu an ana sürümde de olduğu için bir artısı kalmadı benim için tam tersine arada kasması can sıktı.

Ayrıca nedense Delta insider sürümünde olmayan (ya da benim farketmediğim) bir özellik gördüm ve konsolu 6 ay önce falan ilk aldığımdan beri bu soruna çözüm bulmalarını istiyordum. Xbox tuşuna basınca soldan gelen menüde ses ayarına gitmek için (kulaklık kullanırken en çok ses ayarına ihtiyaç duyuyorum) aşağı tuşuna basıp sıralamada en son olan ses ayar tuşuna gelmek gerekiyordu. Hayır aşağı tuş yerine bir kere yukarı tuşuna basıp son sıradaki ses tuşuna gelebilsek de yeterliydi ama sevgili Microsoft en aşağıda sıralı olan gamepass, store, ses ayarlarının olduğu kutucuklara artık RT tuşuna basarak direkt olarak en alt sol tarafa hızlıca geçebiliyoruz. Böylece direkt olarak ses tuşuna gidemesekte sorunun farkına varılmış ve biraz daha hızlı bir işlem yolu oluşturulmuş. Bu özelliği görmemim sebebi de konsol ana sürüme geçince sanki sıfırdan kurmuşum gibi oturum açtım ama her şey olduğu gibi duruyordu. Tabi tanıtımları falan göstermeye başladı ve xbox tuşuna basınca RT tuşuna basarak hızlı işlem yapabileceğimi gösteren bir ipucu çıktı. İnsider sürümünde ipucu görmüyordum hiç ama ana sürümde yeni gelen özellikleri göstermek için yapmış olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 6 Aralık 2021; 10:18:29 >

• kablosuz mouse/keyboard bağlanabiliyor sanırım cihaza ama sadece tarayıcı için mi? oyunlarda (mesela crysis) kullanabiliyor muyuz?

• .HonouR. kullanıcısına yanıt

Klavye-mouse destekleyen oyunlarda da kullanabilirsin.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Bende dts alcam sanırım teşekkürler

• Arkadaşlar DTS uygulaması indirimde mi acaba? Konsolda değilim de internet üzerinden de göremiyorum.

• arkadaşlar halo infiniteyi indirdim, giriyorum multiplayer kısmına tıkladığımda quick play falan sönük yazıyo yani multi. giremiyorum aradım taradım bulamadım en son sinirlenip çıktım :(

• Fifa 21 de saha rengi soluk gelenler varsa, saha rengini en yeşil yapın göze daha hoş geliyor  

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt
    Daha öncede yazılmıştı. Forumda arayın. Dili ingilizce yaptıktan sonra dil paketi yüklenecek ve sonra play tuşu gelecek denmişti diye hatırlıyorum

• 20020228 2 kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam akşam deniyeceğim.

ya gamepass te şuan sizlern ne oynuyosunuz? bi benmi kararsız kalıyorum :D

• aynı dert bendede var, aldırmadı eşim.

Oynamadıysanız Hellblade: Senua's Sacrifice tavsiye ederim hocam.

Ben eşimle daha çok oyun oynuyorum.

İt Tawes Twoyu kesinlikle öneririm. Zekice bir oyun yapmışlar. Onun haricinde Fifa 21, Pes 21, Dirt 5, Resident Evil 7, Forza Horizon 5 ve Unrachel Two yu oynarım. Bunlardan başka ben de bulamadım daha :D Game Pass da bir Mortal Kombat olsa fena olmazdı aslında

• Neoblus kullanıcısına yanıt

onu indirmiştim geçen gün hocam nasip olursa akşam oynamaya başlıcam:)

bu arada çok garip birşey var.Oyun iadesi istemiştim isteğim onaylandı haftasonu, şimdi girip baktığımda da iade edildi yazıyor fakat doğru kartıma baktığıma emin olmama rağmen para gelmemiş:(

• Series s almak için geç mi kaldik arkadaşlar yoksa hala alınabilir mi oynayabilecegimiz oyun sayısı fazlamı acaba

• saybilek kullanıcısına yanıt

hocam selam.ben size şöyle söyliyim araba alımında nasılsa bundada aynı alma fikri aklınıza geldiğinde geç falan değildir.çünkü biz 3500 e aldık siz 4500 5000 e alcaksınız.3 ay sonra buraya sizin gibi yorum yapan biri 6 belkide 7 bin e alacak.yani bu uzar gider arabadada öyle zamlar gelir geç kalındı zannedilir diğer ay başı bakarsınız tekrar zam olmuş.

oyun bolluğu çok fazla bu arada yukardada dediğim gibi ben seçemiyorum mesela

Oynayın hocam, bu zamana kadar hikaye olarak en etkilendiğim oyunlardan bir tanesi.

Oyun iadesi en geç cuma gününe kadar yatar hocam, bende aynı şekilde hafta sonu iade etmiştim hafta içi geldi karta para iadesi.

• Neoblus kullanıcısına yanıt

hikayesi çok güzel ve çokta uzun değilmiş hocam duyduğum kadarıyla, fifadan edindiğim anlık sinirimi böyle oyunlarda atıyorum vücudumdan:)

geçen bir arkadaş demişti para iadesi yapar geçte olsa diye, bende iade edildi yazısını görünce ondan tekrar meraklanmıştım.teşekkürler çok sağ olun

• saybilek kullanıcısına yanıt

Cumurbaşkan faiz düşürmeye devem edeceklerini açıkladı. O yüzden tahminimce dolar +14₺ seviyesine yerleşebilir hatta geçebilirde(yatırım tavsiyesi değildir) bu yüzden akakçe gibi fiyat karşılaştırma sitelerinden fiyat takibi yaparak uygun fiyat yakaladığınızda alın. Şuanda series s 4900₺. Eğer bu paraya bir pc toplamak isteseydiniz sadece bir ekran kartı alabilirdiniz oda series s den çok daha güçsüz olurdu. Örnek gtx 1650 fiyatına bakın 4850₺. Dediğim gibi fiyat takibi yapın bir tık daha ucuza yakalayabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.