Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (940. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.980
Cevap
377
Favori
1.622.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerede kardeşim bu yöneticiler. Konsol konularında diğer konsoldan bahsetmek yasak diye bunların konuşulduğu ayrı bir başlık acilmadimi? Bunların tartismasinimi okuyacaz tüm gün. @Cngzhn20 yanlismiyim .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Subnautica'nın yeni oyununu geçenlerde birisi yazmıştı buraya fakat ilk oyunu pc'de oynayıp şimdi hazır Series S ile Gamepass varken deneyeyim dedim. Gerçektende kalite modu kasıyor ve performans modu da biraz çirkin. Beta sanırım daha yoksa bu şekilde tam sürüm adıyla sunacaklarını sanmıyorum.

Bir de ilginçtir ki pc'deyken Fortnite hiç sarmıyordu, 2-3 kere farklı zamanlarda indirip deneyip silmiştim fakat şuan acayip bir şekilde sardı. Mesela Warzone Pc'de iyiydi ama o oyunda da renklerinden ve haritasından ötürü bir iticilik var. Son dönemde sürekli Warzone övgüsü duyuyorum gerek dinlediğim podcastlerde ya da çevremde falan. İndirip oynadım ama hiç sarmadı o. Fakat battielfiled 5 falan hem pc hem series s'de çok zevkli olabiliyor.

İyice basit oyunlara kaçmaya başladım artık, pc'de daha ağır oyunlar oynayabiliyordum fakat konsol ile basit olsun kafa dağıtsın gibi oldu. Ben pc olmadan yapamayacağım sanırım, önümüzdeki yıl bir pc falan alsam güzel olurdu. Öyle bir içimi dökmüş gibi oldum, yazdıkça geldi öyle bir şeyler kusura bakmayın o kadar da yazmışım silmeyeyim şimdi 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 26 Eylül 2021; 20:46:10 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Merhaba. Geçen yıl aldığım series S'in kontrolcüsünün A ve X tuşları sanki arada algılamıyor daha doğrusu bazen sert basmak gerekiyor. Kontrolcüyü garantiye yollayıp olumlu yanıt alan oldu mu benzer konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Merhaba. Geçen yıl aldığım series S'in kontrolcüsünün A ve X tuşları sanki arada algılamıyor daha doğrusu bazen sert basmak gerekiyor. Kontrolcüyü garantiye yollayıp olumlu yanıt alan oldu mu benzer konuda?

Hem series S hem de X konusunda defalarca yazıldı, konu içi arama yaparsanız ne kadar çok olduğunu görebilirsiniz. Microsoft birebir yenisi ile değişim yapıyor. Ancak gelenler de aynı durumda, belki daha az sıkıntılı, o kadar. Ben hala sorunlu olsa da değiştirdiğimi kullanmaya devam ediyorum, yeni seri çıkınca yine göndermeyi düşünüyorum.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hocam konu içi arama nasıl yapıyoruz?

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

ben yolladım. ellerine ulaştığı gün değişim çıktı aynı gün de kargoya verildi. A tuşu zor basıyordu.

Teşekkürler. Garanti süresi dolmadan yollayayım o halde. Ne kadar sürüyor gidip dönmesi yaklaşık olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: epivep

ben yolladım. ellerine ulaştığı gün değişim çıktı aynı gün de kargoya verildi. A tuşu zor basıyordu.

Benim de aynen bu şekilde oldu. 1 Hafta gibi bir süre.

@srvngrc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Eylül 2021; 22:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Hocam konu içi arama nasıl yapıyoruz?

Yukarıdaki arama kutucuğuna yazmanız yeterli. Konuyu biraz alta doğru kaydırınca kutunun içinde normalde "Forumda ara" yazan kısım "Konuda ara" olara değişiyor. Belki iOS uygulamasında farklıdır, ben bilgisayarda bu şekilde görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Eylül 2021; 22:32:1 >
    Tamam teşekkürler yıllardır forumdayım daha yeni haberim oluyor bundan

• Ps4e kadar tüm ps modellerine sahip oldum, 2015te baya güçlü bir pc de toplamıştım ama şimdiye kadar bana ödediğin paranın karşılığını en çok veren cihaz ss oldu. 31 yaşındayım evliyim bir de bebeğim var, oyun oynadığım süre geceleri iki saat. Geçiyorum koltuğa açıyorum oynuyorum kapıyorum. Tv 4k 50 inc. Yok grafiği şöyle yok tırtık var yok arka görsel buğulu vs. Kardeşim kendinize gelin siz oyun oynamak istemiyosunuz ki siz kusur arıyorsunuz, valla ben aşırı memnunum alalı 2 ay oldu daha oyuna para vermedim oynarım dediğim de sırada bir sürü oyun var, daha ne isteyeyim ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfiican -- 27 Eylül 2021; 9:25:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa kötü denmiş ancak PS4 Pro'dan geçen biri olarak grafik çok da gözüme batmadı benim, gayet yeterli bence.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Hocam kontrolcüyü garantiye gönderdi bir yakınım, 2 gün sonra bildiğiniz Teknosa'dan satın alınca nasıl geliyorsa sıfır kutusunda yeni kontrolcü yollandı. Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Arkadaşlar bildiğiniz Series S indirimi var mı?

Series S ilk çıktığında konsolu alıp 1 hafta sonra satmıştım. Ekran kartı fiyatları yüzünden tekrar Series S almak istiyorum. Geçenlerde sanırım HB'de 3.250TL'ye kadar düşmüştü ancak şu anda o indirimler yok. 11.11'de sizce indirim olur mu acaba?

en uygun burada gördüm 3369 tl şu anda 3 tane kalmış

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGenwww.n11.com
    Microsoft Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili) Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/microsoft-xbox-series-s-512-gb-ssd-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-2024889?magaza=masterteknomarket

buna en yakın fiyat 3545 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 27 Eylül 2021; 0:54:45 >

• harce74 kullanıcısına yanıt

Hocam çok sağol satın aldım.

• Arkadaşlar selam .. bugün FIFA oyunu için aldığımız hesabı açmaya çalıştığımda böyle bir hata veriyor. Konsoldaki Diğer hesaplarda ise hiçbir sorun yok hemen açılıyor diğer kayıtlı olan hesaplar... Sadece bu hesabı açarken bu sabah böyle bir sorun vermeye başladı dün gece 2.00 gibi hiçbir sorun yoktu yatmadan önce. Yardımcı olabilecek olan var mı?

.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 27 Eylül 2021; 7:58:2 >

• Edge şahane olmuş. Dizi sitelerinden çok rahat dizi açabiliyor. Bundan sonra TV'ye de ihtiyaç kalmadı gibi. Series S her ihtiyacı görüyor. Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.