Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (662. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.850
Cevap
380
Favori
1.612.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

BF 5 de klavye mouse desteği var mı?

Bf serisinde yok. Yeni çıkacak olanda çapraz platform var deniyor , eğer bu söylenti doğru ise klavye fare desteği olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vozni

Merhabalar benim bir sorum olacak daha önce hiç konsol almadım eve tıkıldık bilgisayar yetmiyor artık bende bakarken bu ürünü gördüm. Beni çeken özelliği küçük olması evde oynadım çat yazlığa giderken veya arkadaşıma kalmaya giderken bile götürebileceğim bir ürün fakat 4k olmaması beni üzdü biraz görüntü kalitesi performansı olarak x e göre beni üzer mi? Bir de nerden ne paketle almalıyım gamepass, gold live pass, ultimate pass var ben ek oyuna para vermektense buna üye olup ne varsa oynarım diye düşündüm. Mesela bir yerde 1 yıl 2 kol 5200 civarına gördüm sadece cihaz alıp ultimate pass ucuza satan bir yer bulunabilir mi bana bir yol gösterin en kolay ve ucuz şekilde 2 kollu bir konsol almak istiyorum tek tek oyunlara da para vermek istemiyorum. Ya da benim düşündüğüm gibi bir sistem yok mu gamepass dahil dediği oyunlar hariç her şekilde para verip almam mı gerekiyor mesela fifa nhl hangi paketi alırsam alayım eksta oyun ücreti ödemem gereken oyunlar mı şu an için

Series S' i 55 inç 4k Tvde kullanıyorum ve çok memnunum, kaygılarınız boşa bence, alın keyfini çıkarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dharma Initiative kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/nat-i-open-yapma-rehberi-xbox-one--102317372

Ağ ayarlarında dns değiştirip deneyim. Nat açık yazması gerekiyor.

Bazı internet servis sağlayıcılarını kullananlar nat open için statik ip satın alması gerekiyor. Aylık 10-15 tl.

Turknet netspeed oris vs.

Nat open olmazsa rekabetçi oyunlarda rakip bulmada sorun yaşanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waddey22 -- 10 Mayıs 2021; 6:52:17 >
  • Arkadaşlar ben cyperpunk 2077 oynuyorum 4k ayarladım hdr açtım, sıkıntı yok akıcı şekilde oynuyorum ama cihaz çok zorlanir mı, ısınma vs. Olur mu acaba 1080p çeksem mi?

TV 58inc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattmurdock33 -- 10 Mayıs 2021; 9:57:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waddey22

https://forum.donanimhaber.com/nat-i-open-yapma-rehberi-xbox-one--102317372

Ağ ayarlarında dns değiştirip deneyim. Nat açık yazması gerekiyor.

Bazı internet servis sağlayıcılarını kullananlar nat open için statik ip satın alması gerekiyor. Aylık 10-15 tl.

Turknet netspeed oris vs.

Nat open olmazsa rekabetçi oyunlarda rakip bulmada sorun yaşanır.

Turknet kullanıcısıyım, CGNAT havuzundan ip alıyorum ve NAT sıkıntısı yok. Modem üzerinden port açmak yada DMZ açmak yetiyor. Kablonet kullananlarda bu sorun oluyor genelde.

• Fifa 2021'de ikinci kolu tanıtamıyorum. Fifa 2020'de sıkıntısız ikinci kolu gören sistem 2021'de görmüyor. Bunun nedenini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mattmurdock33

Arkadaşlar ben cyperpunk 2077 oynuyorum 4k ayarladım hdr açtım, sıkıntı yok akıcı şekilde oynuyorum ama cihaz çok zorlanir mı, ısınma vs. Olur mu acaba 1080p çeksem mi?

TV 58inc

Hiç bir şey olmaz :)

• mattmurdock33 M kullanıcısına yanıt

Cihaz zaten oyun oynamak için var. Her türlü testi yapmışlardır piyasaya sürmeden merak etmeyin. Siz hoşunuza giden ayarda istediğiniz gibi oynayın. Zaten cihaz desteklemiyorsa ya da kendine zarar verecek olursa çalışmaz. Isınmayı da çok sorun etmeyin, siz cihazı rahat hava alacak bir yere yerleştirin. Gerisini dert etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un4Given- -- 10 Mayıs 2021; 11:31:19 >
  • Fifa oynamak icin 2.kol xbox 360 kolunu calistiriyormu yada daha ucuz yollu cozum varmi

• Arkadaşlar, sarjlı pillerden alacağım önerisi olan var mı? https://www.trendyol.com/varta/pocket-charger-sarj-cihazi-4-adet-2600-aa-sarjli-kalem-pil-p-66095876?boutiqueId=567037&merchantId=121032 bu ürünü düşünüyorum ama deneyen var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flacko

Arkadaşlar, sarjlı pillerden alacağım önerisi olan var mı? https://www.trendyol.com/varta/pocket-charger-sarj-cihazi-4-adet-2600-aa-sarjli-kalem-pil-p-66095876?boutiqueId=567037&merchantId=121032 bu ürünü düşünüyorum ama deneyen var mıdır?

O ürünün detayını bulamadım ama pilde bence önemli olan mah değerinden ziyade kaç kez şarj edilmeye dayanıklı olduğu. Linkteki ürün forumda çok satan yeşil gp 2700lük seriden daha az mah değerine sahip olsa da yeşil seri 300 kez şarja dayanıklı geçerken alttaki ürün 1500 kez şarja dayanıklı olarak belirtiliyor. Yine yeşil ürün 1 yıl sonunda kapasitesinin %70'ine düşerken linkteki ürün 5 yıl sonunda %70'e düşme iddiasında.

https://www.hepsiburada.com/gp-4-lu-recyko-pro-2000-serisi-nimh-aa-kalem-boy-sarjli-pil-gp210aahcbll-2ece4-p-OFISGPLL2ECE4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 10 Mayıs 2021; 14:12:46 >

• Arkadaşlar ps5'te güncelleme sırasında elektrik giderse direk ekran karıt yanıp cihaz brick oluyormuş

bizde de var mı böyle bir şey

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Oha, usb ile yazılım atılarak falan kurtarılamıyor muymuş?

• Un4Given- kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bu ilk konsolum, almadan önce arastirdim biraz series X 4k oynamak, series s 1080p oynamak için uygun yaziyordu. Şimdi sorunsuz 4k oynayınca şaşırdım bir sorayim dedim.

• konuşuyorlar şuam konuda

başına gelen biri güvenli moddan geri yüklüyor bakalım ne olacak

• Arkadaşlar xbox 360 wireless kollari çalışıyormu sorunsuz sekilde deneyen veya ucuz alternatif onerisi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: dahaka7741

Arkadaşlar xbox 360 wireless kollari çalışıyormu sorunsuz sekilde deneyen veya ucuz alternatif onerisi olan
    Xbox one s kolları çalışıyor. Onlardan edinebilirsiniz temiz 2.el.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dahaka7741 D kullanıcısına yanıt

aracı cihazla çalışıyor yani kolu ilk önce bilgisayar yada telefona bağlayıp sonra xbox uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz direk tak çalıştır şeklinde olmuyor

• 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.