Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.869
Cevap
377
Favori
1.613.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Epic fiyatı iyiydi almakta geç kaldın sanırım.
  • Cyberpunk PC verileri açıklandı. 1080p medium da 1060 6gb ve. 9900k ile 37fps. Bu açıklanan en düşük ayar. Sizce series s imizde x s güncellemesi ile ne ile karşılaşırız beklentileriniz nedir.
    *1060i en düşük ayar olarak verdikleri için verdim kıyas için değil.

1080p ultrada da yanlış hatırlamıyorsam 85 yada 95 FPS gibiydi.3090la.yine 9900k ile.
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt

Valla xboxı aldıktan ssonra laptopta pek takılamadım şimdi cs falan atıyorum öylesine ama sistem kaldırsa bile iyi şekilde oynayacağımı sanmıyorum 1050 li 8 gb ramli laptop var low medium falan oynatır heralde çok bilmiyorum sisteminide kaça düşmüştü hocam merak ettimde

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Ukrayna gezim sırasında ps5 almayı düşünüyordum, stok sıkıntısı varmış bende bu ufaklığı alıp aranıza katıldım Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen  Ekran olmadığı için daha deneme fırsatım olmadı ama memnun olacağım konusunda hiçbir şüphem yok Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Issho2 -- 8 Aralık 2020; 0:21:10 >
  • furkanmtnn kullanıcısına yanıt
    Yazık edersin bu oyuna laptopta. Bu oyun konsolda büyük ekranda şehrin o havasını hissede hissede seyrede seyrede oynanır. Bence her köşede bir detay olacak
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Amacım o zaten sistem yetde bile almam laptopta 😂😂
  • furkanmtnn kullanıcısına yanıt
    Laptop high-ultra yetse tv’den oynanır yine. Ben laptopu da konsol gibi kullanıyorum.

Ama bu atom karınca gibi olmaz laptop;

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • Destiny 2'ye X|S logosu gelmiş güncelleme 8 Aralık'ta çıkacaktı ama çıktı mı acaba şimdi? İndirmek için güncellemeyi bekliyordum umarım çıkmıştır yarın akşam falan çıkıyorsa tekrardan indirmek gerekecek.

Oynamak isteyen kontak kurabilir bu arada.

• İndirilebiliyor bende 8inde oynanacak sanıyordum ama sanırım 15inde oynanacak yeni patch.
  • Furkanmtn2K ismim xboxta yeni baslicam bende xs guncellemesiyle eklersenix oynarız
  • Apostel kullanıcısına yanıt

Eğer aceleniz yoksa ocak ayını bekleyin. Belki gümrük vergisini düşürürler o zaman daha ucuza alırsınız. Eğer düşürmezlersede amazondan alırsanız yine daha ucuza gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhume10

İndirilebiliyor bende 8inde oynanacak sanıyordum ama sanırım 15inde oynanacak yeni patch.

Galiba çıkmamış daha eski sürüm bu inen iptal ettim.

Kendi sitelerinde şöyle bir şey buldum buna göre yarın akşam update olacak sanırım. O zaman ben boşuna indirmeyeyim baktım indirmeye başlayınca oyunlar listesindeki resimde X/S logosu yok sadece mağaza sayfasını güncellemişler sanırım.

• December 8, 7 AM PST (1500 UTC): Destiny 1 and 2 maintenance for Update 3.0.1 begins. 
    • December 8, 8 AM PST (1600 UTC): Players are removed from activities in Destiny 1 and 2 and won't be able to log back in until 9 AM PST when Update 3.0.1 is available. 
    • December 8, 9 AM PST (1700 UTC): Destiny 2 Update 3.0.1 is rolled out across all platforms and regions. Players can log back into Destiny 1 and Destiny 2 at this time. Ongoing maintenance is expected to conclude at 10 AM PST.  
    • December 8 10 AM PST (1800 UTC): Destiny 1 and Destiny 2 maintenance is expected to conclude. 

@furkanmtnn

Sizi bugün eklemiştim zaten Xbox Oyuncular Topluluğu konusunda görüp. Msj attım Xbox'tan.

• Dün pc de kullanmak için Aryond a27 v1.1 aldım bakalım series s de nasıl performans gösterecek, 4k tv de oynuyordum, bakalım hangisinde daha iyi performans gösterecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAbutcuREis -- 8 Aralık 2020; 8:58:37 >
  • Issho2 kullanıcısına yanıt

Kaç para ya aldınız sadece konsolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sordum yanıt alamadım. Yeniden sorayım belki bir fikir alırım. Oyunlarda kamerayı kontrol etmek çok zor oluyor. Mouse ile yıllarca oynadıktan sonra analogla yapmak sıkıntı. Bu işi kolaylaştırmanın bir yöntemi falan var mı?
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Bende ilk gamepad le oynuyorum, bunun tek yolu oynaya oynaya alışmak, çok ilginç ben sağ analog kamera için y aksisi ters çeviriyorum, normal de hiç oynayamıyorum
  • Konsol gelse kontak kuracazda meret hala tedarik sürecinde
  • geçtiğimiz sayfalarda yine haberi geçti X|S logo güncellemesinin, cumartesiydi sanırım tam emin değilim ben paylaşmıştım ayın 8'i salı günü güncelleme alacak diye. Bungie'nin sitesinde de yazdılar.

Yeni nesille biz yine bi heves başlamıştık ama benim biraz gözümü tırmaladığı için ara vermiştim 1180 sanırım benim power level, forumdan kıymetli bi arkadaşım daha var onunla giriyorduk(eski oyuncu o benden daha hakimdi mevzuya) Sizi de ekleyeyim belki üçlü/dörtlü grup oluruz saatlerimiz denk gelirse. Yeni nesil güncellemesiyle birlikte 60fps tadından yenmez :)

Burankvoyant benim gamertag'im, ekleyebilirsiniz.

>ben de şuna denk geldim bu arada, yine komple update'in bizim platformlara pushlanması sanırım akşam 8-9'u bulacak. Gece deneriz artık bi aksilik olmazsa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamSymbiote -- 8 Aralık 2020; 9:36:57 >

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.