Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.850
Cevap
380
Favori
1.612.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gears 5 indi, şahane gözüküyor. fakat önceki oyunları oynayıp hikayeyi biraz anlamak gerekliymiş. yarın youtubedan araştıracağım. bu sırada biraz multi oynadım gerçekten akıcı ve güzel gözüküyor. zaten 120 fps olacağını söylemişlerdi multide fakat 120 ekran yok ne yazık ki.

Forza, nba live 19 ( mecbur 2k21 e para kalmadı indirim bekliyoruz) ve bf5 i indirmeye bıraktım. sabaha kadar inerler artık.yer kalırsa da ufak tefek ekleme yapacağım.

• N11 de kuponlar aktif oldu 500 tl lik kuponla 4900 e geldi ilk konsolum olacak gelince game pass konusunda başınızı agriticam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda cengizhan’ın önerisiyle şunu almış bulunmaktayım. E sigaradan dolayi az cok biliyorum pil konusunu gayet yuksek degerli piller.

https://www.hepsiburada.com/gp-pil-sarj-cihazi-anlik-powerbank-ve-recyko-4-adet-2700-aa-kalem-pilli-set-p-HBV00000LEUZQ?magaza=elciavm

• quote:

Orijinalden alıntı: mabs

gears 5 indi, şahane gözüküyor. fakat önceki oyunları oynayıp hikayeyi biraz anlamak gerekliymiş. yarın youtubedan araştıracağım. bu sırada biraz multi oynadım gerçekten akıcı ve güzel gözüküyor. zaten 120 fps olacağını söylemişlerdi multide fakat 120 ekran yok ne yazık ki.

Forza, nba live 19 ( mecbur 2k21 e para kalmadı indirim bekliyoruz) ve bf5 i indirmeye bıraktım. sabaha kadar inerler artık.yer kalırsa da ufak tefek ekleme yapacağım.

Bf 5’i denedikten sonra yazar mısınız hocam gözlemlerinizi?

• mabs kullanıcısına yanıt

Campaign modunun başında tüm oyunların hikayesini özet geçiyor oyun başlamadan.

• endars kullanıcısına yanıt

gel hocam gel bu nesilde en çok buralar aktif olacak.Şöyle güzel kaliteli bir Türk oyuncu topluluğu hoş olacak.

• Arkadaşlar şarjlı pil ve şarj cihazı önerisi olan varsa yazabilirler mi? Yukarıda yazan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler.

• Trendyolda %52 indirim vardı bende bundan aldım kendime, isteyen bir baksın trendyola indirimi kaçırmasın..

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• XBOX Series S N11'de kupon kullanarak indirimli biçimde alınabiliyor. Örneğin 5000/500 kullanınca 4899 TL'ye geliyor, daha büyük kuponunuz varsa daha çok indirim.

Ayrıca bugün saat 16:30-17:30 arası indirime girecekmiş, böyle olunca muhtemelen kupon kullandırmazlar.Türkiyeden almak isteyen arkadaşlar bir baksın, benim alasım yok haber vermiş olayım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Trendyolda %52 indirim vardı bende bundan aldım kendime, isteyen bir baksın trendyola indirimi kaçırmasın..

Link atar mısın hocam

• DrawFps kullanıcısına yanıt
    https://www.trendyol.com/microsoft/s3v-00014-xbox-one-play-and-charge-kit-siyah-p-39947876

• crypto81 kullanıcısına yanıt

Yalnız bu 8. Nesil görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Yani olmaz mı?

• crypto81 kullanıcısına yanıt

Tahminimce olmaz. Tip C olması gerek. Resme bakarsak one serisi kollarındaki giriş bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Siparişi iptal ettim sana güveniyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Siparişi iptal ettim sana güveniyorum..
    Hocam kolun uzerindeki girise uygun kablo takip kullanabilirdiniz. İptal etmeye gerek yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

"Just got my new Xbox series x controller yesterday. The battery fits but the idiotic thing is that the rechargable battery back plate does not fit on the new controller. You can't charge the controller without it on so it makes it entirely pointless. "

Çalışmıyor yazmış deneyen birisi

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/is-the-xbox-one-play-and-charge-kit-compatible/66d4f60d-f516-4f99-97e3-5c67d7a83fb4?auth=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 11 Kasım 2020; 2:19:2 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.