Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.849
Cevap
380
Favori
1.612.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • One x ı satıp series s e geçmek pek mantıklı değil sanırım [:)]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Nethouse diye bi mağaza satıyor ama hocam Hepsiburada değil satıcı :/

Valla aracı hepsiburada olur ama yabancı firma ile alışveriş güvenme size kalmış ben almazdım 5400 tl az para değil

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

hadi ya o kadar mı iyi??

Alıntıları Göster

Anlatılacak gibi değil grafikler sürüş herşeyi ile efsane oynayınca anlayacaksınız

• arkadaşlar bu konsolda şimdi tam geriye uyum var de mi ben mesela mtcden oyun alsam series s de oynayabilir miyim

• İnci6 İ kullanıcısına yanıt

Evet 360 oyunlarını bile oynarsınız

• crypto81 kullanıcısına yanıt

Bu alet ne işe yarıyor arkadaşlar

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

kolların pili için şarj kiti

• _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında ssd yi düşününce mantıklı olabilir. Yeni nesilin asıl gücü ssd bence xboxta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı arkadaşlar sanıyor ki herşey tflops. Adamlar içersine ekstra teknolojiler yerleştirmiş. Konsolu kapatıyorsun, fişini çekiyorsun 1 hafta geçiyor. Xboxı açıyorsun oyununun hala kaldığı yerden devam ediyor. Ssd den oyunun hangi bölümünün yüklenmesine önceden karar veren teknolojisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: board728

"Just got my new Xbox series x controller yesterday. The battery fits but the idiotic thing is that the rechargable battery back plate does not fit on the new controller. You can't charge the controller without it on so it makes it entirely pointless. "

Çalışmıyor yazmış deneyen birisi

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/is-the-xbox-one-play-and-charge-kit-compatible/66d4f60d-f516-4f99-97e3-5c67d7a83fb4?auth=1

8. Nesil (Xbox One nesli) şarj kiti bugüne özel N11 kampanyasıyla 138 TL'ye geliyor. Xbox One kontrolcüsü olanların bilgisine, ben 1 tane sipariş verdim. Trendyol'daki satıcı güven vermiyor ve ürünün 188 TL fiyatı var daha pahalı.

https://urun.n11.com/one-x-aksesuar/xbox-one-ve-one-s-play-charge-kit-batarya-100-orjinal-microsft-P98796961

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 11 Kasım 2020; 11:10:12 >

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Akıyorsun vallaha dostum. Biz de youtubedan oynanış videosu izlemeye devam 😄

• jedi fallen order ile battlefield v de dynamic res var mı yoksa 720p ye kısıtlı mı kaldık?

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Ne demek, gün içinde müsait olur olmaz listeyi hazırlayacağım. Hepsini sevmeseniz bile en azından bir şans verirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarin hepsine katilmakla birlikte bence series s arap ati gibi sonradan acilacak. Cunku suan mevcut oyunlar yeni konsollara gore yapilmayan oyunlardi. Yani bu yazdigin ozelliklerinin cogu kullanilmiyordu. Bu sebeple eski nesil oyunlarin one x te daha iyi gorunmesinin sebebi bence bundan kaynakli. Yeni nesle gore oyunlar kodlandikca one x ciddi anlamda geride kalacaktir benim gorusume gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fitamino -- 11 Kasım 2020; 11:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Bunlarin hepsine katilmakla birlikte bence series s arap ati gibi sonradan acilacak. Cunku suan mevcut oyunlar yeni konsollara gore yapilmayan oyunlardi. Yani bu yazdigin ozelliklerinin cogu kullanilmiyordu. Bu sebeple eski nesil oyunlarin one x te daha iyi gorunmesinin sebebi bence bundan kaynakli. Yeni nesle gore oyunlar kodlandikca one x ciddi anlamda geride kalacaktir benim gorusume gore.
    Sonuna kadar katildigimi soylemek istiyorum. Bundan sonra hersey oyun firmalarina bakiyor ama sunuda eklemek isterim yine microsoft kendi yaptigi oyunlarla diger oyun firmalarina fark atacaktir.

• Series S kullananlara bir sorum var, cihaz kapalıyken (instant on aktif halde) veya boşta dururken ısı ne durumda sizde? Siyah ızgara kısmındaki ısı nasıl?

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Valla ms tonla firma aldi hocam acikcasi bunun bir anlami olmali. Ben bu nesilde guzel exc oyunlar gelecegini dusunuyorum. Tamam oyunlar pc de de oynanacak ama yinede exc olacak bence. Mesela allah askina kac kisi ps exc oyunlari pc ye cikinca alip oynadi?

• Kangaxx kullanıcısına yanıt
    Gecenlerde bir arkadas sicak oldugunu soyledi saatler gecmesine ragmen. Ama yanlis kapatmis sanirim ondan dolayiymis. Yani kapatmak yerine bekleme moduna almis cihazi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Valla ms tonla firma aldi hocam acikcasi bunun bir anlami olmali. Ben bu nesilde guzel exc oyunlar gelecegini dusunuyorum. Tamam oyunlar pc de de oynanacak ama yinede exc olacak bence. Mesela allah askina kac kisi ps exc oyunlari pc ye cikinca alip oynadi?
    Ps oyunlarinin kendi kitlesi seviyor ama ben ps exc oyunlarini sevmedim, baskalri seviyor diye bende sende sevmek zorunda deyiliz

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.