Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.850
Cevap
380
Favori
1.612.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o zaman direkt bağlayıp kullanabilir çok daha iyi

• kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 bonus dediğin ne oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam yöntem güzelmiş lakin, yeni nesil Xbox koluyla 360 arasında hem ergonomi hem de tuş kalitesi arasında çok fark var. :) En mantıklısı temiz ikinci el One kolu alıp yedek yapmak.

Hocam bu yöntem çok iyiymiş gerçekten.Çok değerli bir bilgi verdiniz

• hocam ben bunun baya bilinen bir şey olduğunu sanıyordum ya şaşırdım gizli kalmasına.

• Doğrudur hocam yeni nesil kolu denemedim ama çok ihtiyacı olmayan ya da elindeki kontrolcüleri değerlendirmek isteyenler için çok ekonomik bir yöntem oluyor.

• Arkadaslar daha once yazildi farkindayim ama kafam karisti. İlk defo xbox kullanicam.

1-Simdi aletin icinde cikan kol pilli mi?
    2-pil cikiyor mu? Cikiyorsa sarj edilebiliyor mu kolun icindeyken?
    3- pil ve pil sarj cihazi onerileriniz nelerdir?

• fitamino kullanıcısına yanıt

Evet controller 2 adet AA pille çalışıyor ve kutudan 2 adet duracell pil çıkıyor. Pil direkt controller üstünden şarj edilmiyor. Şarj edilebilir bi pil alıp onu şarj ederek kullanabilirsiniz sürekli.

İçinden çıkan pil şarj edilebilir mi emin değilim. Sen her ihtimale karşı, GP reycko 2700 yahut Reycko Pro al. Bu piller aşırı uzun ömürlüdür. Şarj cihazını ise Varta yahut Gp alabilirsin. Ayrıca bir tane de Fiş(Teyp, Cereyan kablosu) alman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Kasım 2020; 23:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Arkadaslar daha once yazildi farkindayim ama kafam karisti. İlk defo xbox kullanicam.

1-Simdi aletin icinde cikan kol pilli mi?
    2-pil cikiyor mu? Cikiyorsa sarj edilebiliyor mu kolun icindeyken?
    3- pil ve pil sarj cihazi onerileriniz nelerdir?
    Kol pilli. Kutunun içinden 2 tane bildiğimiz duracell kalem pil çıkıyor. Devamlı pil almamak için ya sarjlı pil ya da xbox’ın sattığı bataryadan almak lazım. Batarya 200₺ ama kapasite olarak düşükler tavsiye etmem. 4 adet 2000 mah üzeri sarjlı pil ve sarj aleti alırsan seni nesil boyu götürür. İkişerli olarak dönüşümlü oynarsın. Marka olarak varta veya duracell kullanılıyor genellikle

• https://www.trendyol.com/varta/lcd-plug-sarj-cihazi-aa-aaa-9v-p-39115952?boutiqueId=535552&merchantId=144150

Böyle bir öneri buldum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

İçinden çıkan pil şarj edilebilir mi emin değilim. Sen her ihtimale karşı, GP reycko 2700 yahut Reycko Pro al. Bu piller aşırı uzun ömürlüdür. Şarj cihazını ise Varta yahut Gp alabilirsin. Ayrıca bir tane de Fiş(Teyp, Cereyan kablosu) alman gerekiyor.

Hayır standart pil çıkıyor bende gp2700 şarjlı pil ve varta şarj aleti siparişi verdim hepsiburadadan ikisi indirimdeydi 149 civarına geldi 6 pil + alet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 10 Kasım 2020; 23:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın, Gp pilleri çok kalitelidir.

Kuzen, Aziz'e Whatsapp'dan link atıyorum, o sana iletsin. :)

• quote:

Güle güle kullanın, Gp pilleri çok kalitelidir.

Aynen hıcam xbox360 zamanı gp 2500 ve aleti vardı kullanmadım geçen denedim ölmüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 10 Kasım 2020; 23:35:28 >
  • Tamamdir bekliyorum:))

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Şimdi Pro modelleri çıktı, onlar daha iyi. Lakin 2700 Mah olanlarda nerden baksanız 4 5 sene götürür.

• quote:

Şimdi Pro modelleri çıktı, onlar daha iyi. Lakin 2700 Mah olanlarda nerden baksanız 4 5 sene götürür.

Kutudan çıkan pillerde fena değil bu arada 2 gündür full gösteriyo

• İkinci kol ihtiyacı stream yöntemi falan derken bir kaç şehi brileşiminden oluşuyor ya hocam.Gözden kaçmıştır ilgilenenlerde de

Bana hep soru geliyor çevremden xbox 360 kolu olur mu malesef olmaz diyorum.Bunu anlatırım artık işine yarar eminim bir çok kişinin

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.