Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Warzone indirdim bende. Hikaye modu için bir de eklenti indirdim ama bir türlü giremiyorum. Bir yerden satın almak mı gerekiyor. Online var ama ben hikaye oynamak istemiştim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Coimbra kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar ki en iyi nba oyunu hocam.Başında kalkamıyor insan.Ben indirimdeyken satın almıştım.

• Game Pass ta dövüş oyunu önerisi olan var mı?

• Hocam selamlar, oyun içinde hangi ayarlardan yapabiliriz. Ss atabilirsen harika olur teşekkürler.

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam fazla uzun değil, eğer 30 dakika, 1 saat gibi sürelerle oynarsanız, gün bazında uzamış olur oyun, ama yok ben bir oturuşta 2-3 saatimi ayırırım derseniz çabuk biter. Sevindirici haber oyunun 2'sinin gelecek olması, merak ve heyecanla bekliyorum, umarım o daha uzun oynanış süresi vaat eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neoblus -- 6 Aralık 2021; 14:6:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bülent40 B kullanıcısına yanıt

Warzone sadece battleroyle modu. Eger hikaye istiyorsanız call of duty modern warfare 2019 u almanız gerekiyor

• Killer Instinct

• mertbey87 M kullanıcısına yanıt

Selamlar. Şimdi çalışıyorum hocam. Ama anlaşılır diyebilirim.

Ana menüde ayarlar - Kontrolleri özelleştire girin.

Fifa Antrönör - Kapalı

Zamanlamalı Bitiricilik - Kapalı

Sonraki Oyuncu Gösterme - Kapalı

Otomatik Değiştirme Hareket Yardımı - Kapalı

Otomatik Doğal Yetenek Pası - Kapalı

Otomatik Şut - Kapalı

Bağlamsal Çevik Dribling - Kapalı

Analog Sprinting - Kapalı

Savunma Yöntemi - Eski Savunma (Top rakipte iken A tuşuna basılı kalıp topa baskı yapması için)

Geri kalanlara dokunmuyorum. Güzel oluyor.

• Xbox SS'i hafta sonu arkadaşımın yanına götürmüştüm. TV'si 1080 p de açmıştı. Benim evdeki ise 4K TV. Tüm samimiyetimle diyebilirim ki benim evdeki TV de daha net gösteriyordu grafikler. Evet 4K destekli değil ama, sunduğu sanal 4K nın oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Bu arada Aralık ayında da 4 5 tane oyun Game Pass'a dahil oluyor Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcemiÇaylak1905 -- 6 Aralık 2021; 14:24:10 >
  • Or-Chan O kullanıcısına yanıt

Deneyeceğim hocam teşekkürler

• Güzel bir konu emeği olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Geçen ay bende almıştım XSS.Oynadığım oyunlar PES 21, FORZA 5, THE LONG DARK, ORI vs.

Hayatımda ilk defa oyun kumandası ile fps tarzı oyun oynuyorum.Daha önce PS3 te denedim ama bir türlü yön ve döndürme olayını becerememiştim.Ama ne hikmetse Xbox kumandasında acayip rahat kontrol ediyorum.Tabi acemiliklerim var ama oynadıkça elimin alışacağını düşünüyorum.

Cihazı alma aşamasındayken çevremdeki arkadaşlarım ps4 al bunu alma gibi şeyler söylemişti.3.100 liraya geldi bana maaliyet olarak.İyi ki de almışım gerçekten çok memnunum.Hem gamepass hem de kontroller beni tatmin etti.

Tabi cihazın şimdiki fiyatı bayağı uçmuş.Bu bile iyi ki almışım sözünü doğruluyor.

Eşimle oynamak için 2.kumandayı da kardeşim hediye etmişti.Geri kalan harici disk ve pil ve şarj cihazları bende mevcuttu.Zaten ek diske pek ihtiyacım olmaz gibi olursa da 500 gb diskim var.Daha önce bir toptan marketin yaptığı kampanyadan 100 adet pil almıştım sony marka 25 liraya.Ama daha kumandanın yanındaki piller bitmedi.Gerçi işten güçten çocuktan anca 1 saat kadar oynayabiliyorum.1 senelik ultimate yapmıştım bir de.3 senelik için kartta param yoktu bir buna üzülüyorum keşke 3 senelik yapsaydım diye.Olsun diyorum.

Bunun haricinde regal 4k tv de oynuyorum.TV pek iyi değil düğünden önce 2019 da 1600 liraya almıştım.Ama yine de gayet akıcı oynuyorum.Bu benim TV den kaynaklanan bir sorun.Ekranda siyah siyah bulutumsu şeyler var.The long dark oynarken çok sıkıntı oluyor.Servise versem 2 haftada gelmez diye yaptırmıyorum.

Kısacası bu cihazdan gerçekten memnunum hatta geçen haftasonu köye gitmiştik ailecek.Oradaki HD tv de bile oynadım ve kasma, donma ya da takılma olmadı.

Alacak varsa tavsiye ederim. Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maury -- 6 Aralık 2021; 16:25:24 >

• epivep E kullanıcısına yanıt
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

hocam bu kadar basit mi anlamadım, bir aylik ultimate 44.99 alıyoruz ve sonra 12 ay mi oluyor otomatik

• series s in up yeteneklerini hafife almayın rdna 2 full destek bir ekran kartı mevcut eger tv nizde 4k da çok alt model degilse tv de degisik yetenekleri ile oyunlarda real 4k gibi gösterebiliyor

• TV Samsung 4K UHD. Burada almadan yorumlar okumuştum 4K varsa almayın diye. İyi ki de almışım diyorum.

• yalnizlik007 kullanıcısına yanıt

Evet hocam oldukça basit kaç aylık live aldıysanız üstüne bu game pass ultimate'i alıyorsunuz ve bitti gitti

• Oyunun konusu aktif olmadığı için buraya yazıyorum. It Takes Two'yu benimle her akşam 1 - 2 saat oynayıp bitirmek isteyen var mıdır? Partnerimden uzun zamandır ses soluk çıkmadığı için oyun yarım kaldı. :) Oyunu bitirmek isteyen kişiler iletişime geçerse sevinirim, yine yarım kalmasın çünkü çok güzel oyun. Belirtmeden geçmeyeyim, yaşım 24.

Gamertag: Bovvia

• Maury kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun cihazınız Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen Sunset Overdrive öneririm oldukça eğlenceli bir oyun. Ayrıca yine Gears 5'e de bakmanızı tavsiye ederim, aklınızda bulunsun.

• Neoblus kullanıcısına yanıt

hocam benim durum da buna benzer aslında.şöyle anlatayım kısaca genelde hep fifa ut modu, halo gibi online fps oyunları oynuyorum.hani gönlüm story hikaye modlu oyunları oynayıp bitirmek istiyor fakat girip yarım saat oynayıp tekrar online bi oyuna giriyorum çıkıp.sanırım buna en büyük etken ingilizcemin yeterli seviyede olmaması.bence ingilizceyi akışkan olarak ana dili gibi kullanan bi insan hikayeli oyunlardan 100 zevk alıyosa bilmeyen insan 40 50 anca alır misal.kimisinin hiç ingilizcesi yok ama oynuyolar aslında benim en azından giriş seviyeside olsa var ama yetmiyor:)

• o yorumları bizzat kendim söylemişimdir ama ben 2 türlüde yeni denedim tv de süper gözüküyor iken 4k monitörde çamur gibi gözüküyor tv de oyun modu destegi gibi degisik özellikler varsa cidden çok iyi gösteriyor çok kötü bir 4k tv niz yoksa belirli bir kalitede model varsa baya iyi işler başaracaktır ama bilgisyar monitörü ile kullanılıcaksa tavsiye etmem 1080p de monitörde güzel ama 4k da ben tv deki kadar iyi bir görüntü alamadım

• Coimbra kullanıcısına yanıt

Daha önceden NBA 2K20'yi PS4'te oynamıştım. Xbox Series S'te de NBA 2K22'yi indirdim. 1080p TV'de oynuyorum. Oyun güzel ancak oyuncuların fotoğrafları 144p fotoğraf gibi çok düşük çözünürlüklü. Farklı HDMI kablolarını (1.4 ve 2.0) denedim. Sonuç aynı. Açıkçası beni konsoldan ciddi manada soğuttu bu durum. Benim gibi bazı kullanıcılarda bu varmış. PS4'te bile böyle bir şey yokken Xbox'ta neden olsun anlayamıyorum. Bunu göz önünde bulundurmanızı öneririm.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.