Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
50
Favori
45.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dynamic09

Xbox için Mısır Store var mı? Ben PC'den baktım bir şey bulamadım.

https://www.microsoft.com/ar-eg/p/forza-horizon-4-ultimate-edition/9p546hrq6stv?tduid=(199fc860163510a911c8eeee3f72a21b)(213961)(2934989)()()

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dynamic09 kullanıcısına yanıt
    Arjantin denemek lazım esas Mısır değil de
  • İlk sayfadaki yöntem çalısıyor eksiksiz yaparsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

Xbox için Mısır Store var mı? Ben PC'den baktım bir şey bulamadım.

https://www.microsoft.com/ar-eg/p/forza-horizon-4-ultimate-edition/9p546hrq6stv?tduid=(199fc860163510a911c8eeee3f72a21b)(213961)(2934989)()()

Alıntıları Göster
    Microsoft Store demedim, Mısır Xbox Store'u soruyorum. Xbox Play Anywhere oyunlar var sadece burada. Xbox oyunları nerede?

• dynamic09 kullanıcısına yanıt
    Mısırın maalesef xbox mağazası yok yani oradan horizon 4 almamız mümkün gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 26 Haziran 2018; 16:35:28 >
  • quote:

Mısırın maalesef xbox mağazası yok yani oradan horizon 4 almamız mümkün gözükmüyor.
    Çok kötü oldu bu durum. Fiyatlar cidden çok makul orda, ordan sonra en uygun TR’de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    Hocam store lar arası en ucuz bölge Arjantin dir genelde ama arada bazı istisnai durumlar olabiliyor. Bu oyunda aksine Mısır da en ucuz Arjantin de ise TR den bile pahalı. Mısır dan almanın hiçbir yolu yok maalesef yine kardeşlikle tr den alacaz mecbur.

• quote:

Gamepass varken horizon 4 almak mantıklı mi hocam sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Ben horizon aldım mı 1 yıl oynarım her ay game pass’a para vermem zaten vault daki oyunların hepsi bitirdiğim oyunlar benim için bir anlam ifade etmeyen bir servis:) Ama yeni konsol alan biri için güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 26 Haziran 2018; 22:57:59 >
  • Sorunsuz alabilirsiniz fakat ban yemeye hazır olun. İki hafta sonra ban atmıyorlar. Ben aradan 4 sene sonra fraud dan dolayı ban yedim. Düşünenlerin bilgisi olsun. Gameshare ile nasıl olur bilmiyorum, fakat ben kendi hesabım üzerinden alıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zukape -- 28 Haziran 2018; 1:14:21 >
  • Zukape kullanıcısına yanıt
    Başka store dan oyun aldın diye ban yediğine dahil kanıt gösterir misin?

• Arjantinden oyun alan oldu mu ? Forza H4 Ultimate 25₺ kadar daha ucuz .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arjantin store dan nasıl alabilirim inanılmaz ucuz görünüyor yardımcı olabilcek var mı acaba ? İlk sayfa işe yarıyor mu yada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Arjantin store dan nasıl alabilirim inanılmaz ucuz görünüyor yardımcı olabilcek var mı acaba ? İlk sayfa işe yarıyor mu yada ?
    Anladığım kadarıyla o ülkenin kredi kart gerekiyor vpn ile almak için zor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Anladığım kadarıyla o ülkenin kredi kart gerekiyor vpn ile almak için zor yani

Alıntıları Göster
    yani alamıcaz gift kart falanda olurdu komisyon olsa bile çok fazla olmaz diye umuyorum baya fark var çunku. ne zaman oyun fiyatlarımız bu civarlarda olucakta bu tur yontemlerden vazgecicez
  • Mısır storede Forza Horizon 4 Ultimate 228TL. Türkiye mağazasında 370TL

• arkadaşlar oyunu tr dublajlı oynayacak bir store dan alacak olan varsa ortak olabilirim . ortak arayanlar pm yolu ile ulaşırsa sevinirim . iyi forumlar.
  • arjantin storede fifa 19 çok çok ucuz fiyata satılıyor ordan nasıl alabiliriz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tali35

arjantin storede fifa 19 çok çok ucuz fiyata satılıyor ordan nasıl alabiliriz arkadaşlar

284₺ mi ucuz

• bugün 284 lira olmuş 250 liraydı orda TR storede 490 liraydı fiyat düşmüş
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.