Şimdi Ara

Xbox one x Yakin inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok itici bu kız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Çok itici bu kız.

Yok be haci cok guzel E3 ude o sunmustu ijustune.Konsolu da ilkkez ciplak gozle gordum video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 18 Haziran 2017; 1:54:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhaliflerden dolayi uzun suredir yazmiyorum ama bir scorpio sisirmesi tufani almis basini gidiyor oyle bir forum ki xbox elestirilemiyor bile herkes toz kondurmuyor gik diyen susturuluyor..scorpio ikinci cikan slim in kod adiydi bu kod en yeni versiyonlar icin bile hala kullanilmakta nanometrik uretim teknolojileri ve isi problemleri rayina oturdukca daha ince konsollar uretmek mumkun oluyor biri tonla yazi yazmadan soyleyeyim microsoft un yada sony nin derdi konsol satislarini arttirmak bu konsollar ilk ciktiklarinda bile daha ince tasarimla yapilabilirlerdi bir standart getirilebilirdi ancak iki firmada konsollar kuculdukce herkes in eski konsollarina bakip yeni urettiklerini alacagini biliyor ve sizler yenileri ciktikca eskilere kac lira bayildiginiza bakmadan ayni parayi tekrar bayilacaksiniz yeni cikan xbox sadece super slim bir xbox one olabilir o kadar su internete baglanma zorunlulugu durdukca konsola kullanisli diyemeyiz hala insanlar teraflop petaflop gibi sozcuklerle bilgisini gostermekte internet olmasa nereden ne bilinecekti ki..teraflop peta meta vs demektense oyun raflarina bakalim ben yillardir oyun raflarinda ayni uc bes oyunu gorup duruyorum konsol hizda dunya rekoru kirsa ne olacak icine ayni oyunlari koyduktan sonra.biri frene basmis bizlerse bos muhabbetlere dalmisiz..kolay gele..ben bir cay iceyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Haziran 2017; 17:26:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

Muhaliflerden dolayi uzun suredir yazmiyorum ama bir scorpio sisirmesi tufani almis basini gidiyor oyle bir forum ki xbox elestirilemiyor bile herkes toz kondurmuyor gik diyen susturuluyor..scorpio ilk cikan fat in kod adiydi bu kod en yeni versiyonlar icin bile hala kullanilmakta nanometrik uretim teknolojileri ve isi problemleri rayina oturdukca daha ince konsollar uretmek mumkun oluyor biri tonla yazi yazmadan soyleyeyim microsoft un yada sony nin derdi konsol satislarini arttirmak bu konsollar ilk ciktiklarinda bile daha ince tasarimla yapilabilirlerdi bir standart getirilebilirdi ancak iki firmada konsollar kuculdukce herkes in eski konsollarina bakip yeni urettiklerini alacagini biliyor ve sizler yenileri ciktikca eskilere kac lira bayildiginiza bakmadan ayni parayi tekrar bayilacaksiniz yeni cikan xbox sadece super slim bir xbox one olabilir o kadar su internete baglanma zorunlulugu durdukca konsola kullanisli diyemeyiz hala insanlar teraflop petaflop gibi sozcuklerle bilgisini gostermekte internet olmasa nereden ne bilinecekti ki..teraflop peta meta vs demektense oyun raflarina bakalim ben yillardir oyun raflarinda ayni uc bes oyunu gorup duruyorum konsol hizda dunya rekoru kirsa ne olacak icine ayni oyunlari koyduktan sonra.biri frene basmis bizlerse bos muhabbetlere dalmisiz..kolay gele..ben bir cay iceyim.

Elestirmek guzel sey evet ama Oyun boyutlari artti Eskisi gibi 1gb 500 mb oyunlar cikmiyor.Bir sinema filminden daha cok emek ve para harcaniyor.(bknz destny,gta5) Buda oyun surelerinin uzamasina sebep oluyor.Suan cikan bir kac oyuna baktim 100 gb Oyun yapimcilari Caga ayak uyduramadi..(Bknz ps4 exl vs ps3 exl)..

Pspsexper hocam sen retro bolumu ile cezalandirilmamismiydin.Eski zaman nasil suan millet ne oynuyor o zamandan bu zamana nasil isinlandin..Mortal kombat 4 harika olmali,ateri salonuna gidiyormusun hala king of figter 8 ciktimi tsk

• Sen on yargilara dalmissin ben orada retro bolumu diye retro seyler yaziyordum yerine gore yeni nesilden sana dunyanin en guzel sarkilarini ben yazsam bile sen on yargin yuzunden onlari duymazsin bile retro da retro gelecek nesilde gelecek ben buralara bir sey yazmam cunku yazinca herkes bir cevap veriyor yapacak daha onemli isler var hayat kisa simdi zaten oyunlarin icinde yasayan herseyi bildigini dusunen cok insan var ben sadece okuyorum hani derler ya herseyi bilde bilme..simdi ben buraya xbox one alinmaz yazabilirmiyim sence hayir ps4 alinmaz yazabilirmiyim evet benim fikrimse ikisi icinde hala erken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen on yargilara dalmissin ben orada retro bolumu diye retro seyler yaziyordum yerine gore yeni nesilden sana dunyanin en guzel sarkilarini ben yazsam bile sen on yargin yuzunden onlari duymazsin bile retro da retro gelecek nesilde gelecek ben buralara bir sey yazmam cunku yazinca herkes bir cevap veriyor yapacak daha onemli isler var hayat kisa simdi zaten oyunlarin icinde yasayan herseyi bildigini dusunen cok insan var ben sadece okuyorum hani derler ya herseyi bilde bilme..simdi ben buraya xbox one alinmaz yazabilirmiyim sence hayir ps4 alinmaz yazabilirmiyim evet benim fikrimse ikisi icinde hala erken.

Senin engin bilgine saygim var ve ilgiyle takip ediyorum..

2.soruma cevap vermedin.Ve asla ongargi degil

• Retro oyunlar yeni oyunlara gore daha icten daha samimi oyunlar para hirsiyla yapilmamislar iclerinde istek var emek var 8 pikselle mario yu yaratmak var isin icine hayal gucu katmak var ama ben retrocu degilim benim cocuklugumda bunlar vardi anilarimda bunlar olustu oyun oynamak aslinda cokca anlamsiz bir olgu olsada zira onbinlerce saat oynasanizda aklinizda ucbes ani kalir o kadar cok akilli isi sayilmaz fakat olay ani degerlendirmekse evet asiriya kacmadan olabilir...bende tum konsollar mevcut en yeni nesili de takip ediyorum fakat yeni nesilde hala sorunlar var.kalabalik forumlara yazmak gereksiz parmak yormak herkesin bir fikri zikri var ve en dogrunun o olduguna inanmis toplulugun icinde kayboluyorsun bence televizyon izleyip cips yemek daha mantikli..xbox ve playstation bolumlerine bir sey yazmak ari kovanina comak sokmakla es deger super slim daha guclu ama ayni xbox one i kutluyoruz ben kacayim huzur guzel sey.

• quote:

Retro oyunlar yeni oyunlara gore daha icten daha samimi oyunlar para hirsiyla yapilmamislar iclerinde istek var emek var 8 pikselle mario yu yaratmak var isin icine hayal gucu katmak var ama ben retrocu degilim benim cocuklugumda bunlar vardi anilarimda bunlar olustu oyun oynamak aslinda cokca anlamsiz bir olgu olsada zira onbinlerce saat oynasanizda aklinizda ucbes ani kalir o kadar cok akilli isi sayilmaz fakat olay ani degerlendirmekse evet asiriya kacmadan olabilir...bende tum konsollar mevcut en yeni nesili de takip ediyorum fakat yeni nesilde hala sorunlar var.kalabalik forumlara yazmak gereksiz parmak yormak herkesin bir fikri zikri var ve en dogrunun o olduguna inanmis toplulugun icinde kayboluyorsun bence televizyon izleyip cips yemek daha mantikli..xbox ve playstation bolumlerine bir sey yazmak ari kovanina comak sokmakla es deger super slim daha guclu ama ayni xbox one i kutluyoruz ben kacayim huzur guzel sey.

Suan bir Mortal kombat 4 olsa, Mortal kombat mitoloji olsa veya Ps1 deki Resident evil1 olsa.Inan suanki hicbir oyuna degismem.Hele sega satrundeki sega rally bence efsaneydi.. O yillarda oyin oynadigim icin cok sansliyim..Hele Sefakoyde Baki atari salonunu ve anilarimi asla unutmuycam The punisher

• Tasarımı efsane cidden.

• Phil Spencer geldikten sonra, Xbox gerçekten düzgün işler yapmaya başladı. Tasarımıdır, gücüdür tartışıla dursun, Xboxone X, geriye uyumluluk özelliği ile beni kazandı. Rakipleri gibi zaten sahip olduğumuz oyunları bize geri satmaya çalışmak yerine, disk desteği ile kısıtlama olmaksızın oynayabilecek olmamız müthiş. Tek kusurları, live bölge ayrımına devam etmeleri. Çoğu servisi ve oyunu Türkiye'nin de aralarında bulunduğu, bazı ülke live servislerinin kullanımına açmamaları; bu tip sorunları da çözerlerse, benim gibi bir çok tüketicinin desteğini alacaklarını düşünüyorum.
  • xbox bu sene kendini aştı

xbox one ilk çıkıgında herkes kötülüyordu ama güncellemelerle vs ile cok cazip hale geldi fiyatlarıda uygun

one s ile de ilk defa power tuglası kalktı :D

one x ile de ilk defa saglam 4k tı görecez bakalım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.