Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2737. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27352736273727382739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aerondight-SW

Arkadaşlar ben xbox one x i sattım. Sattığıma biraz pişman oldum. Xbox one s aldım arta kalan parayla corsair void pro kulaklık aldım. Ya ben Apex legends da fps düşmeleri yaşıyorum 1. Witcher 3 Monster hunter world çoğu aa oyunda görüntü bulanık fps yüksek değil 2. Çözünürlük seçimi yapamıyorum mesela witcher 3 4k veya 60 fps görüntü özelliği. Sanki xbox one almışım gibi hissediyorum ya. Gerçekten kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Satılığa çıkaracam şimdi çok pişman oldum.
    attan inip kaplunbağya binmişsin . böyle bir hata yapılır mı. one dan en az 5 kat daha güçlü bir cihaz one x
  • 28 haziran 2020 ye kadar xbox gamepass ultimate üyeliğim vardı. Bir sürü oyun almıştım. Seneye zaten yeni xbox konsolu alıcaktım yapacak bir şey yok. Bu kadar kötü olacağını bilseydim araştırsaydım kesinlikle satmazdım. Benim hatam. Beklemekten başka çarem yok. Cevabınız için teşekkürler.
  • Dünya nın en güçlü konsolundan en güçsüzüne geçeni de ilk defa görüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ucuza live alabileceğim neresi var ? Herhangi bir yer önerebilir misiniz ? Store da 3 aylık 149 civarıydı sanırım fiyat artmadan öncede 60 tl idi. Siz nerelerden alıyorsunuz ?
  • Brasun kullanıcısına yanıt
    15 Eylül’de fiyatlara büyük indirim gelecem yıllık 180 lira olacak . 15 ine kadar bekle

15 Eylül'ü bekle 1 yıllık gold 180 tl olacak.

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Öyle mi tek günlük bir indirim mi acaba ? Birde Spencer reyis falan mı dedi nerden çıkmış bu
    Tek günlük değil kalıcı olarak fiyatlarda indirim olacak .

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim peki oyunlarda da bir indirime gidilecek mi belli mi o yoksa sadece live fiyatı mı değişecek acaba ?
    Sadece üyelikler.

• microsoft storedan yanlışlıkla forza 6 yı aldım arkadaşlar nasıl iade edebilirim seçenekler arasında çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz?
  • nüktedan kullanıcısına yanıt
    Hocam xbox.com üzerinden Destek kısmına girerek sohbet’e bağlanarak iade edebilirsiniz. Gold üyeliğiniz varsa iade etmenize gerek yoktur.

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Hep yönergeler çıkıyor ya zar zor bi müşteri temsilcisine bağlandım yabancı bana bir tane form linki gönderdi o da açılmıyor xbox.com.us un ana sayfasına yönlendiriyor hep,
  • -Oyunu sıfırdan yükleyin
    -Oyun verilernden her ihtimale karşı yedekli herşeyi silin
    -Konsolun internet bağlantısını kesin
    -Oyunu açın
    -Sıfırdan başlaması gerek

Ardından oyunu kapatıp internete bağlı şekilde tekrar açtığınızda hangi dosyaları kullanmak istediğinizi soruyor. Yeni olanı seçersiniz. Artık oraya kaydolur oyun.

Gta'da başıma gelmişti bu şekilde çözmüştüm.

• Bende fat kasa xbox one var 4k bluray cd taksam oynatır mı yoksa one s mi gerekiyor bunun için?

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Sadece normal blurayleri çalıştırır. 4k blurayler için S lazım en az.
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 15 Eylülde indirim gelecek de acaba 3 yıla kadar upgrade eden game pass ultimate teklifi duracak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One s alıp 2021 içinde scarletta geçsem hata yapar mıyım? Arada dört kat ve 50 dolar varken x almak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

One s alıp 2021 içinde scarletta geçsem hata yapar mıyım? Arada dört kat ve 50 dolar varken x almak istemiyorum
    x al. suan en iyi oyun oynayacagın platform one x

elinde one s olsaydı bekle derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 28 Ağustos 2019; 10:35:41 >
  • 
Sayfa: önceki 27352736273727382739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.