Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
55.935
Cevap
288
Favori
1.563.509
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
Giriş
    4936 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aaatalay

Live Gold için US kod alıp VPN ile etkinleştirsem, Türkiye hesabında kullanabilir miyim?

Olur ama USA değil Brezilya öneririm en ucuzu bu.

https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games-br/xbox-live-gold-membership-digital-code-xbox-games-br

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    The highest Xbox gamerscore in Turkey
  • Yüzbaşı
    896 Mesaj

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fenerbahçeli Üye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

Orijinalden alıntı: Aaatalay

Live Gold için US kod alıp VPN ile etkinleştirsem, Türkiye hesabında kullanabilir miyim?

Olur ama USA değil Brezilya öneririm en ucuzu bu.

https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games-br/xbox-live-gold-membership-digital-code-xbox-games-br

Alıntıları Göster
    Hocam aynı zamanda VPN kısmında 136 lira olarak görünüyor.https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games/xbox-live-gold-membership-digital-code
    Bu etkinleştirilemiyor mu?
    Ne kadar olduğunu da yazmamışlar ama seneliktir diye tahmin ediyorum.

Singapur ise 70 lira civarında gözüküyor mesela.

"Merhaba
    Gold üyelikleri satışlarımızwww.mtcgame.com/tr-TR/microsoft-points/microsoft-points-xbox-live-gold-uyelik bu sayfadan yapılmakta. Xbox oyun satışı yaptığımız için otomatik çekmiş orada fiyatları efendim"

Canlı destekten şöyle bir yanıt geldi.

Teşekkür ederim size de hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaatalay -- 7 Aralık 2018; 12:29:43 >
    |
    |

• Yarbay
    2945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Olmuyor dedik ya kardeş ne uzatıyorsun hala.
    Bu nasıl bir uslüp?

Belki sizin bilmediğiniz bir yol bilen vardır diye 2. kez sordum. Defalarca sormuşum gibi davranmanı gerektirecek bir husus yok.

Anladım, inanmanız için 50 kişinin daha desteklemiyor diye yazması gerekiyor sizin için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    QRX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    The highest Xbox gamerscore in Turkey
  • Emekli Admin
    13072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Harici harddiski hem bilgisayarda yedek depolama olarak hem Xboxta oyun yüklemek için kullanmanın bir yolu var mı? İkiye ayırdım. Yine olmadı. 2 TB harici harddiskim var. Kullanamıyorum resmen.
    Harici hdd xbox ile uyumlu olacak şekilde formatlanıyor, bu yüzden hem pc hem xbox tarafında kullanmanız mümkün değil.
    https://www.windowscentral.com/xbox-one-external-hard-drive-guide
    |
    |

Evet.
    |
    |
    jussikujala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

https://www.yukko.com/gp-42700-mah-aa-pil-sarj-cihazi-v-50067748
    Fiyatı uygunmuş kusura bakmayın çok anlamıyorum kalite farkı var mıdır

Kendim dahil bir kaç arkadaşım uzun süredir kullanıyor. Günde 4-5 saat oyun oynayan birisi için hafta’da 1 kez şarj etmek yeterli oluyor. Gp markası zaten eski ve iyi bir marka, tavsiye ederim.

|
    |

XBOX ONE S Gears of war 4 limited konsolumu aldığımda Duracell almıştım 2 sene önce tavsiye etmiyorum o pilleri durdukça içindeki şarjı yiyor. Ayrıca CEF14 şarj aleti tam bi rezalet 2.5 saat doluyor çekiyosun sonra takıyosun hala dolmaya devam ediyor. Şu an ONE X'e GP 2700 aldım 1 hafta oldu titreşim açık olduğu halde yeni taktım şarja. günde ortalama 5 saat oyun oynuyorum. Kesinlikle GP. Piller çok iyi. Yedekte bekleyen piller 1 haftada hiç enerji kaybetmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eredin35 -- 7 Aralık 2018; 18:26:36 >
    |
    |
    Bahsedilenler: jussikujala

quote:

Orijinalden alıntı: eredin35

XBOX ONE S Gears of war 4 limited konsolumu aldığımda Duracell almıştım 2 sene önce tavsiye etmiyorum o pilleri durdukça içindeki şarjı yiyor. Ayrıca CEF14 şarj aleti tam bi rezalet 2.5 saat doluyor çekiyosun sonra takıyosun hala dolmaya devam ediyor. Şu an ONE X'e GP 2700 aldım 1 hafta oldu titreşim açık olduğu halde yeni taktım şarja. günde ortalama 5 saat oyun oynuyorum. Kesinlikle GP. Piller çok iyi. Yedekte bekleyen piller 1 haftada hiç enerji kaybetmemiş.
    Tamamdır teşekkürler sipariş geçiyorum o zaman

|
    |
    Bahsedilenler: BeyazBüyü
    Arkadaşlar gold rus modeli alanlar yani Battlifaild 5 Bundle alan arkadaşlar konsolumuz normal de Tr de satışı olmayan bir ürünmüş kol arızası İçin müşteri Hizmetleri ile görüşürken bu durum ortaya çıktı şu an mm müşteri hizmetlerindeyim distribütör ile görüşeceğiz sonuçları bildiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    YavuzÇ. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Rainbowda son sezonu Gold ve üstü bitirenler ekleyebilir

Polanski TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 7 Aralık 2018; 15:38:53 >
    |
    |
    |

Arkadaşlar durum çok ilginç bir hal aldı. Mağazada ki müşteri hizmetlerine durumu anlattım oyun bölümünden birilerini çağırdı iki genç eleman (Biri stajyer) geldi durumu anlattım x abiyi arayalım durumu anlatalım dediler aradılar benden uzakta konuştular ne konuştular bilmiyorum yukarıda bahsettiğim konu ile alakalı artık bana bir şey söylemediler. Sonra kolu denedik oradaki iki cihaz da çalıştı ev yakınsa konsolu getir dediler götürdüm konsolda da sorunsuz çalıştı (Bu noktaya daha sonra değineceğim)

- Eve gidince aynı sorunu yapacak biliyorum ne yapacağız dedim

-Göndersem de geri gelir benim yaptığımı yapacaklar test edecekler dedi

-Peki yarın öbür gün konsola bir şey olursa ne yapacağız xbox müşteri hizmetleri garantiden işlem yapamıyor siz nereye göndereceksiniz dedim

-Xbox tr ye göndereceğiz dedi ama güvenip kolu bırakamadım.

Daha sonra mm müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bildireceğiz dönüş yapacağız dediler.

Microsoft (Xbox) müşteri hizmetlerini aradım bayağı bir ilgilendiler konsolu resetledik bu arada Merve hanım denk geldi 2. kez ondan sonra görüştüğüm Ufuk bey bana gold rus modelinin tr satışı olmadığını söylediğinden bahsettim kendi aralarında da konuştular durumun epey üstünde durmuşlar benden sonra Microsoft ile pazartesi toplantıları varmış bu konu gündeme gelecekmiş. Bu arada Merve hanım konsolu resetlerken garantisiz ürün bu gün aldığınızın 14. günü keşke iade etseydiniz vs. dedi durum ciddi yani arkadaşlar eğer ben bir sonuç alamazsam mahkemeye gitmek zorunda kalacağım ama konsolu alan yüzlerce kişi var belki de binlerce ne olacak bakalım. Ufuk ben konsolların toplanabileceğini yada garanti kapsamına sokulacağını yada eş değer ile değişim olabileceğini söyledi en kötü senaryo da ücret iadesi alırsınız ama mağdur olmazsınız dedi.

Bu arada kol mm de çalıştı eve geldim konsolu götürdüm konsolda da çalıştı benim konsolda yani baya bi test ettik ama hiç kopma olmadı eve geldim açtım hemen kopma oldu neden kaynaklanıyor ya çıldıracağım kablosuz internete bağlamıştım mm de evde de kabloyu söküp wifi ye bağlanıp deneyeceğim. Bu arada 2 kol var 1i sürekli kopuyor kutudan çıkan. 2. de hiç sorun yok.

|
    |
    YavuzÇ. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    17502 Mesaj
    Şimdi #PassArtık demenin tam zamanı!

🎮 Mortal Kombat X - 7 Aralık

🎮 Ashen - 7 Aralık

🎮 Kingdom Two Crowns - 11 Aralık

🎮 PES 2019 - 13 Aralık

🎮 Spintires: Mudrunner 13 Aralık

🎮 Below - 14 Aralık

🎮 Hellblade: Senua's Sacrifice - 17 Aralık

🎮 Ori and the Blind Forest - 20 Aralık

🎮 Shadow Warrior 2 - 20 Aralık

Hellblade'i bekliyorum.
    |
    |
    C-İ-E_SN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.