Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26232624262526262627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım, inanmanız için 50 kişinin daha desteklemiyor diye yazması gerekiyor sizin için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Harici harddiski hem bilgisayarda yedek depolama olarak hem Xboxta oyun yüklemek için kullanmanın bir yolu var mı? İkiye ayırdım. Yine olmadı. 2 TB harici harddiskim var. Kullanamıyorum resmen.
    Harici hdd xbox ile uyumlu olacak şekilde formatlanıyor, bu yüzden hem pc hem xbox tarafında kullanmanız mümkün değil.
    https://www.windowscentral.com/xbox-one-external-hard-drive-guide
  • Arkadaşlar kontroller için bu piller uygun mudur, durduk yere yanlış şeyler almayalım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jussikujala J kullanıcısına yanıt
    Evet.
    https://www.yukko.com/gp-42700-mah-aa-pil-sarj-cihazi-v-50067748

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

https://www.yukko.com/gp-42700-mah-aa-pil-sarj-cihazi-v-50067748
    Fiyatı uygunmuş kusura bakmayın çok anlamıyorum kalite farkı var mıdır

Kendim dahil bir kaç arkadaşım uzun süredir kullanıyor. Günde 4-5 saat oyun oynayan birisi için hafta’da 1 kez şarj etmek yeterli oluyor. Gp markası zaten eski ve iyi bir marka, tavsiye ederim.

• XBOX ONE S Gears of war 4 limited konsolumu aldığımda Duracell almıştım 2 sene önce tavsiye etmiyorum o pilleri durdukça içindeki şarjı yiyor. Ayrıca CEF14 şarj aleti tam bi rezalet 2.5 saat doluyor çekiyosun sonra takıyosun hala dolmaya devam ediyor. Şu an ONE X'e GP 2700 aldım 1 hafta oldu titreşim açık olduğu halde yeni taktım şarja. günde ortalama 5 saat oyun oynuyorum. Kesinlikle GP. Piller çok iyi. Yedekte bekleyen piller 1 haftada hiç enerji kaybetmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Aralık 2018; 18:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

XBOX ONE S Gears of war 4 limited konsolumu aldığımda Duracell almıştım 2 sene önce tavsiye etmiyorum o pilleri durdukça içindeki şarjı yiyor. Ayrıca CEF14 şarj aleti tam bi rezalet 2.5 saat doluyor çekiyosun sonra takıyosun hala dolmaya devam ediyor. Şu an ONE X'e GP 2700 aldım 1 hafta oldu titreşim açık olduğu halde yeni taktım şarja. günde ortalama 5 saat oyun oynuyorum. Kesinlikle GP. Piller çok iyi. Yedekte bekleyen piller 1 haftada hiç enerji kaybetmemiş.
    Tamamdır teşekkürler sipariş geçiyorum o zaman

• Arkadaşlar gold rus modeli alanlar yani Battlifaild 5 Bundle alan arkadaşlar konsolumuz normal de Tr de satışı olmayan bir ürünmüş kol arızası İçin müşteri Hizmetleri ile görüşürken bu durum ortaya çıktı şu an mm müşteri hizmetlerindeyim distribütör ile görüşeceğiz sonuçları bildiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rainbowda son sezonu Gold ve üstü bitirenler ekleyebilir

Polanski TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 7 Aralık 2018; 15:38:53 >
  • Demo Devil May Cry 5 ücretsiz

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/devil-may-cry-5-xbox-exclusive-demo/c0s80cnlpjck?wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab

Arkadaşlar durum çok ilginç bir hal aldı. Mağazada ki müşteri hizmetlerine durumu anlattım oyun bölümünden birilerini çağırdı iki genç eleman (Biri stajyer) geldi durumu anlattım x abiyi arayalım durumu anlatalım dediler aradılar benden uzakta konuştular ne konuştular bilmiyorum yukarıda bahsettiğim konu ile alakalı artık bana bir şey söylemediler. Sonra kolu denedik oradaki iki cihaz da çalıştı ev yakınsa konsolu getir dediler götürdüm konsolda da sorunsuz çalıştı (Bu noktaya daha sonra değineceğim)

- Eve gidince aynı sorunu yapacak biliyorum ne yapacağız dedim

-Göndersem de geri gelir benim yaptığımı yapacaklar test edecekler dedi

-Peki yarın öbür gün konsola bir şey olursa ne yapacağız xbox müşteri hizmetleri garantiden işlem yapamıyor siz nereye göndereceksiniz dedim

-Xbox tr ye göndereceğiz dedi ama güvenip kolu bırakamadım.

Daha sonra mm müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bildireceğiz dönüş yapacağız dediler.

Microsoft (Xbox) müşteri hizmetlerini aradım bayağı bir ilgilendiler konsolu resetledik bu arada Merve hanım denk geldi 2. kez ondan sonra görüştüğüm Ufuk bey bana gold rus modelinin tr satışı olmadığını söylediğinden bahsettim kendi aralarında da konuştular durumun epey üstünde durmuşlar benden sonra Microsoft ile pazartesi toplantıları varmış bu konu gündeme gelecekmiş. Bu arada Merve hanım konsolu resetlerken garantisiz ürün bu gün aldığınızın 14. günü keşke iade etseydiniz vs. dedi durum ciddi yani arkadaşlar eğer ben bir sonuç alamazsam mahkemeye gitmek zorunda kalacağım ama konsolu alan yüzlerce kişi var belki de binlerce ne olacak bakalım. Ufuk ben konsolların toplanabileceğini yada garanti kapsamına sokulacağını yada eş değer ile değişim olabileceğini söyledi en kötü senaryo da ücret iadesi alırsınız ama mağdur olmazsınız dedi.

Bu arada kol mm de çalıştı eve geldim konsolu götürdüm konsolda da çalıştı benim konsolda yani baya bi test ettik ama hiç kopma olmadı eve geldim açtım hemen kopma oldu neden kaynaklanıyor ya çıldıracağım kablosuz internete bağlamıştım mm de evde de kabloyu söküp wifi ye bağlanıp deneyeceğim. Bu arada 2 kol var 1i sürekli kopuyor kutudan çıkan. 2. de hiç sorun yok.

• Şimdi #PassArtık demenin tam zamanı!

🎮 Mortal Kombat X - 7 Aralık

🎮 Ashen - 7 Aralık

🎮 Kingdom Two Crowns - 11 Aralık

🎮 PES 2019 - 13 Aralık

🎮 Spintires: Mudrunner 13 Aralık

🎮 Below - 14 Aralık

🎮 Hellblade: Senua's Sacrifice - 17 Aralık

🎮 Ori and the Blind Forest - 20 Aralık

🎮 Shadow Warrior 2 - 20 Aralık

• Hellblade'i bekliyorum.
    Wifi interference sorunu olabilir. Konsolun yakınında kullandığınız modem ya da kulaklık gibi kablosuz bir cihaz varsa onları uzak bir yere alıp deneyin bir de.

• Gamepass bu neslin en güzel olayı kesinlikle.Ben yetişemiyorum adamların eklediği oyunlara artık , her ay en az 5 oynanacak oyun geliyor.Şu an ayda 14 TL gibi kabaca , 3 sene de uzatabiliyorsun.5 aydır Ps4 ü açmadım sırf gamepass yüzünden.
  • Arkadaslar 6 aylık gamepass ayni hesaba iki kez alinip 1 yıllık oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar Forza 4'den sonra PES 2019'uda eklediler oda yetmedi Hellblade'de geldi. Oyuncu dostu diye buna denir işte. Al 12 aylık hiç olmadı Forza 4 ve PES 2019 bile çıkarır o parayı. Diğerlerini saymaya bile gerek yok. Şimdi gidip PS bölümüne yazsam bunları ama EX oyun yeeeaaa kardeşim diyecekler adım gibi eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Aralık 2018; 18:52:31 >
  • 
Sayfa: önceki 26232624262526262627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.