Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetkrky

Yaşınız belli ki en fazla 12 civarı o yüzden yazdıklarınıza cevap vermeyeceğim

İyi geceler dilerim.
    İyi geceler + blok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okidoki64 kullanıcısına yanıt
    Yanlis yazdiniz galiba pc icin gears 4 aldiysaniz sinirsiz sizin olmali, eger 14 gunluk game pass aldiysaniz gears 4 ucretsiz indirip 14 gun game pass dahilinde oynayabilirsiniz. Elinizde 14 gunluk gamepass sifresi var ise xbox one x geldiginde hesabinizi acar aktif edersiniz gamepass sifrenizi, tabiki onunda belli bir sureye kadar aktif etme zamani vardir fakat nekadar bilemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Og xbox one dan one s e ufak da olsa bir donanimsal upgrade var. O noktada one s daha guclu diye karisiklik olabilir ki kullanilabilen cpu da belki de hakli olabilir arkadas. Tartismaya degmeyecek bir konu icin kalpler kirilmis.

One s alinmasin degil, benim gibi tek bir oyuna takintili degilseniz ikinci bir konsol olarak one s almak anlamsiz bence diyorum. Ayrica fiyat farki gercekten bu tarz alisverisleri dusundugumuzde cok cuzi bir miktar. O yuzden almisken one x alin deniyor.

• Aspirin_Gripin kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocasm.pc ve xbox one x için gears of war 4 aldım oyunun yanında 14 günlşük game pass hediyesi var. bunu şimdi kullanıp daha sonra konsoldakini sonra kullanacaktım ama( MICROSOFT Xbox One X 1TB Konsol Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7+ Xbox Live Gold 3 Aylık Üyelik) kopnsoldaki gold üyelik başak,game pass başka,ea accses başka birşey.İlk kez xbox kullanacağım bilmediğim çok şey var.
  • arkadaşlar selam,

mediamark'dan xbox one x aldım.

1-bu konsola çıkan Türkçe oyunlar hangileri?

2-xbox markette oyunların hangi dilleri desteklediğini nasıl anlayabilirim?

3-dil desteği olan oyunlarda özellikle belli bir paketi mi almam lazım yoksa standart paketlerde geliyor mu dil seçeneği.

Türkçe dil desteği sunan oyunları satın alacağım diğerlerini ise gold ile ya da gamepass ile oynayacağım. dil desteği sunmayan oyunları satın almayı düşünmüyorum.

teşekkürler.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    1000 lira cok fark degil diyorsun 1190 one s aldik 2 kolla beraber harbidende cok degilmis

• Offline moda geçtiğimde Forza Horizon 4 haricindeki oyunlarımı oynayamıyorum.Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı acaba ?

• wustti W kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunlarda "Dil destekleniyor" kısmı var. Orada yazıyor. Her oyunda o kısım yok.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/super-luckys-tale/9plmgfwcfz9g

Özel oyunlar açısından soruyorsan:

- Forza Horizon 4
    - Super Lucky's Tale

Multiplatform oyunlardan birkaçı:

- Witcher 3
    - Late Shift
    - Planet of the Apes: Last Frontier
    - PES, FIFA
    - Battlefield 1
    - Minecraft
    - PUBG
    - Hellblade: Senua's Sacrifice
    - Rainbow Six Siege

vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Kasım 2018; 2:17:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkrky

Arkadaşlar abartmayın bence.Şu an hala millet deli gibi ps4 alıyor ve one s ps4 ten daha güçlü bir cihaz ve hemen hemen aynı oyunlar var yeni konsol alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim one s rahat 2 sene daha iş görür
    One s Ps4den daha güçlü bir cihaz değil One s 1.3 Tflops, Ps4 ise 1.8.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    dostum ilgin için teşekkür ederim. ben de diyorum bazı oyunlarda var bu menü bazılarında yok. meğer desteklenen oyunlarda çıkıyormuş. çok teşekkür ederim. genel olarak sormuştum Türkçe oyunları. Türkçe oyunları satın alacağım özellikle.

iyi geceler :)

• wustti W kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle değil. Türkçe olduğu halde yazmayan oyunlar da var. Witcher 3, Rainbow Six Siege, ARK Survival Evolved, FIFA falan bunlarda hiç yazmıyor. Ama Türkçe.

Arkadaş PS4'te listesini yapmıştı. Oradaki "DİĞER PlayStation 4 OYUNLARI" listesinde yazan oyunlar XBOX'ta da Türkçe.

https://forum.donanimhaber.com/playstation-turkce-oyunlar-listesi-haberin-var-mi-mobil-uygulama-eklendi-ilk-sayfa-guncel--98786638

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Kasım 2018; 2:28:23 >
  • Klavye-mouse desteği The Sims 4’e gelirse çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel

1000 lira cok fark degil diyorsun 1190 one s aldik 2 kolla beraber harbidende cok degilmis
    Çöp aleti almışsınız xox ile arasında uçurum var 1000 ekleyip xox alabilirdiniz çok iyi fiyata sattılar normalde aletin şu anki Tr fiyatı 3500-4000 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Kasım 2018; 8:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar bu fifa 18 de kontrolleri özelleştirirken hücum kısmında rb tuşunu plase yapıyorum savunma da rb tuşunun fonksiyonu değişiyor savunmada rb tuşunu yakın markaj yapıyorum hucümda ki fonksiyonu değişiyor bunun bir çözümü yok mu?
    Bunu benden başka yaşayan yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    X360 zamanından hatırlıyorum da ölümüne Xbox360'ı savunuyordunuz hocam. Bu nesil ise PS fanı olmuşsunuz. Sanırım nerede korsan var, oranın fedaisi oluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

X360 zamanından hatırlıyorum da ölümüne Xbox360'ı savunuyordunuz hocam. Bu nesil ise PS fanı olmuşsunuz. Sanırım nerede korsan var, oranın fedaisi oluyorsunuz.
    Aynen kardeşim ps4te korsan kullandım xoxi de yeni kırdırttım onda da korsan devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Kasım 2018; 10:19:41 >
  • Kardeşim sen bence o cihazı sat kurtul yoksa bu kadar sıkıntıdan sana bişey olacak :)
  • batlefield 5 de süperonline fiber 25 mb sorunsuz oynanıyor takılma duraklama gibi bir sorun yok
  • Allah Allah derdiniz ne sizin arkadaş anlamıyorum bunu kontrolleri ayarlayamadım yardım istiyorum lafa bak en sonunda yaktıracaksınız konsolu nasıl insanlarsınız yahu derdiniz ne??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Dert sahibi yapacak bu konsol seni :)

• 
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.