Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2599. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25972598259926002601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1000 ekleyip x al ne demek ya ? Bu nasıl bir düşünce yapısı? Sende iPhone 6 alacağına 1000 ekle 7 al , 1000 daha ekle 8 al o zaman.

Bu arada normal Tr fiyatı 3500-4000 değil. Burada ki çoğu kişi 2000-2500 bandında aldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otomatik yinelemeyi kapattığım halde teklif gelmiyor gece birçok defa denedim farklı tarayıcılardan falan da girdim ama olmadı. Cihaz içinden akşam bir daha bakacağım.

Xbox için gold anladığım kadarıyla çok pahalı devam etmek mümkün değil gibi o 3 aya kapanır zaten. En azından pass alabilsem iyi olurdu. Bir de ea access için de ekstra ödeme mi yapılması gerekiyor.
  • Aynı zamanda aldığınız 1 Aylık üyeliğin bitmesi gerekiyor. Teklif o bitince gözükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Otomatik yinelemeyi kapattığım halde teklif gelmiyor gece birçok defa denedim farklı tarayıcılardan falan da girdim ama olmadı. Cihaz içinden akşam bir daha bakacağım.

Xbox için gold anladığım kadarıyla çok pahalı devam etmek mümkün değil gibi o 3 aya kapanır zaten. En azından pass alabilsem iyi olurdu. Bir de ea access için de ekstra ödeme mi yapılması gerekiyor.
    Gold ve gamepass üyeliklerini g2a’dan kod olarak ucuza alabilirsiniz. Forumun ikinci el kısmında komisyonsuz g2a’dan kod satışı yapanlar var. Umarım reklama girmez. Daha önce sorunsuz alışveriş yapmıştım bu satıcıyla ondan paylaşıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-xbox-live-kodlari-avantajli-fiyatlarla--135565809

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

1000 ekleyip x al ne demek ya ? Bu nasıl bir düşünce yapısı? Sende iPhone 6 alacağına 1000 ekle 7 al , 1000 daha ekle 8 al o zaman.

Bu arada normal Tr fiyatı 3500-4000 değil. Burada ki çoğu kişi 2000-2500 bandında aldı.
    Evet 2 sene önce o fiyata aldı doğru hasta mısın sen?

Baba parası yiyen üniv lise öğrensiysen alma zaten maddi durumu orta halli olan para kazananlar için 1000 daha ekleyin dünyanın en güçlü konsolunu alın mis gibi anlatmak istedigim bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Kasım 2018; 12:30:2 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Eskiden adam akıllı yorumlar yapabiliyordun. Şimdi çocuktan farkın yok. Şu forumda blok atacağım ilk insan olabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Eskiden adam akıllı yorumlar yapabiliyordun. Şimdi çocuktan farkın yok. Şu forumda blok atacağım ilk insan olabilirsin
    Ben hep aynıyım kardeş ben seni tanımıyorum, beni tanıyorsan adam gibi alıntı yap

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben hep aynıyım kardeş ben seni tanımıyorum, beni tanıyorsan adam gibi alıntı yap

Alıntıları Göster
    Seni tanıyorum demedim. Yorumların gözüme çarpıyordu sadece.

Ben istediğim gibi yorumumu yaparım. Bana laf atmadan önce yaptığın mesajı oku tekrar.

Neymiş 1000 lira verip x almışmış

• quote:

Seni tanıyorum demedim. Yorumların gözüme çarpıyordu sadece.

Ben istediğim gibi yorumumu yaparım. Bana laf atmadan önce yaptığın mesajı oku tekrar.

Neymiş 1000 lira verip x almışmış

Alıntıları Göster
    Tamam alma one s çöpünde devam et hadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Tamam alma one s çöpünde devam et hadi.

Alıntıları Göster
    Sende çöp telefonunda , çöp televizyonunda devam et. Ne de olsa 1000 daha verip daha iyilerini alabilirdin

• ya hadi yallah korsan xox ile baska yerde tatmin et kendini adam konuda kim xbox one s almissa saldiriyor sanki kendisi vermis parasini sanane kardes buna gucumuz yetti bunu aldik simdi 60 bin tl lik araba al diyene o kotu 150 bin tl lik araba al demekle ayni sey bizde biliyoruz xox in daha guclu oldugunu dogal olarak, ama 1080pde xbox one s te gayet yeterli ve yarisindan daha ucuza aldim o aradaki farka biraz daha ekler ps4 filan alirim yanina napiyim xox ' si

• quote:

Sende çöp telefonunda , çöp televizyonunda devam et. Ne de olsa 1000 daha verip daha iyilerini alabilirdin

Alıntıları Göster
    Almaya niyetim olunca alırım, burada 1500e xbox alıcam 1000 ekleyip xox alsam mı diye soranlara cvp verdim ben iyice sacmaladın cevap yetistirecem diye.

• One S aşağılanacak kadar kötü bir konsol değildir fiyatına göre çok çok makul, ps- xbox fanboyluk savaşları bitti sıra S vs X’e mi geldi yani ? Bende X var ancak arada 1000 tl oluyor ve ekstra gamepad veriyor S, yani S almak mantıksız değil ikisininde mantıklı yönleri var alacak şahıs bunları ölçüp tartar ona göre birini alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel

ya hadi yallah korsan xox ile baska yerde tatmin et kendini adam konuda kim xbox one s almissa saldiriyor sanki kendisi vermis parasini sanane kardes buna gucumuz yetti bunu aldik simdi 60 bin tl lik araba al diyene o kotu 150 bin tl lik araba al demekle ayni sey bizde biliyoruz xox in daha guclu oldugunu dogal olarak, ama 1080pde xbox one s te gayet yeterli ve yarisindan daha ucuza aldim o aradaki farka biraz daha ekler ps4 filan alirim yanina napiyim xox ' si
    Xos alanlara saldırıyor muyum :D Kafayı yemişsin sen neye paran yetiyorsa onu al, kalkıp xos nerdeyse xox ile aynı diyeceksiniz.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    burdan senden ala kafayi yiyen biri yok 1000 lira daha eklede kendine bir beyin al bu çöp

• Bloklayın geçin. Kendisi gereksiz boş konuşur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konsol alanlar olunca xbox bölümü baya canlandı ama genel olarak mille birbirine giydiriyor her konuda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Yeni konsol alanlar olunca xbox bölümü baya canlandı ama genel olarak mille birbirine giydiriyor her konuda.
    Arkadasların fakirliklerini yüzüne vurunca kudurdular xos çöp diyince :D

Bende standart ps4 de var, pro olan biri ps4 çöp dese umrumda olmaz haklı der geçerim.

• Görmüyor musun elemanları ? biri xbox kolunda B tuşu nerede diye soru soracak neredeyse. Diğeri tescilli bloklanması gereken boş muhabbetçi. Bunların ikisini çıkart konu gayet güzel gidiyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Görmüyor musun elemanları ? biri xbox kolunda B tuşu nerede diye soru soracak neredeyse. Diğeri tescilli bloklanması gereken boş muhabbetçi. Bunların ikisini çıkart konu gayet güzel gidiyor :)
    Sus sen de be vıdı vıdı sen buralarda yokken biz yürütüyorduk xbox bölümünü.

• 
Sayfa: önceki 25972598259926002601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.