Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2397. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23952396239723982399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hong-kong veya singapur storda gears 4 10 euro diyor.

En basit nasıl alabiliriz bu oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. En azından gümrük vergisinden kargo dan kurtulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Hayırlı olsun. En azından gümrük vergisinden kargo dan kurtulursun.

tesekkur ederim..hem vergi vermeyecem hem kargo..birde xox geldiginde xos ide satarim bayagi uyguna gelmis olur cihaz bana

• şu siteyi duyan veya alışveriş yapan oldu mu?

https://nilt.ru/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loras Tyrell kullanıcısına yanıt
    Ben pc den, yeğenim de Xbox one'dan oynuyor. Satın alan hesabı Xbox one da da kurduk. Sorunsuz şekilde her iki cihazdan da oynanıyor oyun.
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Bendede oluyordu. Geriye uyumluluk oyunlarından birini oynarken dashboard'a giriyordum (Xbox 360 dashboard) açılıyor orada Live'a bağlan bazen bağlantı kopmuş oluyor ve aldığın puanlar yansımıyor. Sadece Live'dada sıkıntı olabilir.
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phil Spencer, Mc de 16 kişilik üst düzey yönetici ekibine terfi etmiş. Xbox markası için iyi olsa gerek.

http://www.zdnet.com/article/microsoft-adds-its-gaming-chief-to-its-senior-leadership-team/
  • nadella şirket içinde video oyunlarının daha fazla önemsendiği bir yapılandırma istiyormuş.

• İnşallah bu jenerasyonda izledikleri salak politikadan daha başarılı işler çıkarırlar.
  • gultekinlive kullanıcısına yanıt
    O zaman Spencer'ı şutlamakla yada hizaya sokmakla işe başlamaları gerekiyor.

Video oyunlarını daha fazla önemsemeleri için öncelikle yeni stüdyolar kuracaklar yada mevcut sağlam stüdyolar ile anlaşıp bünyelerine katacaklar. Oyuncuların ısrarla Ms'den istediği şey zaten bu ama Ms sürekli yanlış yoldan ilerliyor.
  • Arkadaşlar az önce bir oyun iade ettim de üçret hesabıma ne zaman geçer bir bilginiiz varmı ?

• I am paris kullanıcısına yanıt
    Bir-iki güne kadar hesabına geçmiş olur. Birazda bankayla alakalı bir durum.

• MS Türkiye XBOX markasına çok değer vermeye başladı. Gerçekten tebrik etmek lazım. Bir de şu oyun fiyatları düştü mü PSnin yüzüne bakılmz.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Xbox’ta ağ ayarlarından nat türüne bak, onun açık olması gerekiyor.Ben çok uğraştıktan sonra ancak nat türünü orta yapabildim.Onda da bazen rakip bulmayabiliyor.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Uygulama anlamında güzel işler yapıyorlar birde oyunlarda en azından TR altyazı desteği falan sunsa harika olur. Ms'de aslında bunu yapabilecek kapasite var hem ex hemde multiplatform oyunlarına TR altyazı desteği sağlasın bu pazarda tek olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Xbox’ta ağ ayarlarından nat türüne bak, onun açık olması gerekiyor.Ben çok uğraştıktan sonra ancak nat türünü orta yapabildim.Onda da bazen rakip bulmayabiliyor.

Nat açık olsa bile lag oluyor kardeş.

• Şuan 130 tane oyunda One X desteği olacakmış liste için;

https://www.xbox.com/en-US/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list

• En çok merak ettiğim konu 1080p tv de nasıl gözükecek. Şuan 4K tv alamam ama illaki konsolu ediniyoruz bir şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 23952396239723982399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.