Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
239
Favori
1.640.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27992800280128022803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu dolby olayı basit bir akolayzırdır. Yıllarda ses sistemlerine bu logoyu basıp milleti kazıkladılar. Dolby olsun thx olsun alayı ekolayzır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir mutlaka ancak neticede baya fark ediyor kullanımda ki benim oyle detaylı ses ile işim olmamasına rağmen fark edebiliyorum
  • erdierdi kullanıcısına yanıt
    Dün itibarı ile ben aldım. Microsoft müşteri hizmetlerini arayarak 3 yıl (3×12 ay) Live Gold alıp 5,90TL'lik promosyonlu Game Pass Ultimate ile bu üç yılı Ultimate'e çevirdim. Alım yaptığım hesabım çok eski olup X360'da kullandığım hesap idi ama o hesaptan hiç Game Pass aboneliğim yoktu; 5,90'lık promosyondan bu şekilde istifade etmiş oldum. Ultimate aboneliği tek seferde maximum 36 ay alınıyormuş, o yüzden max. süreyi almak mantıklı...

3 yıllık Ultimate maliyeti: 3×179,99TL + 5,90TL = 545,87TL

• Arkadaşlar cümleten merhaba.
    Ben daha yeniyim. Xbox one x aldım. Yurtdışından bir tanıdık gelirken getirecek.
    Sipariş içeriğinde jedi fallen order oyunu varmış. Bu disk oyun mu yoksa konsola netten indirecez mi daha onu bile bilmiyorum.
    Ayrıca Live gold ve game pass işleri nasıl oluyor?
    Bana anlatacak olan varsa zahmet olmayacaksa çok sevinirim valla.
    Tesekkür ederim
  • Yigit3735 kullanıcısına yanıt
    İçinden kod çıkar. Kod ile aktif edeceksin oyunu
  • ventura800 kullanıcısına yanıt

Hocam yağ sıkmak yerine ıslak mendil ile etrafını iğne ucu ya da küdanla ince temizlesen önce daha iyi olur bence.

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Hocam makina yağı damlattim 2 gün önce:)).. şuan bir sıkıntı yok..ses de gitti takilmada
    Vallahi hocam ben cesaret edemem :)
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Ettim valla:) 2 gündür sorun yok ama yaklaşık 10 saat kullandim
    İnşlh hiç olmasın dostum iyi oyunlar.
  • Fifa 20 de ultimate team de maça başlamıyor. Live hatası veriyor ama online klansmanlarda maç yapabiliyorum bunun nedeni nedir
  • Ultimate gamepass uyeligim var battlefield 5 indirdim ama online multiplayer icin ucret istiyor standart surum yada deluxe surume upgrade edin gibi bir secenek cikiyor.onceden boyle degildi sanki.
    Fifa 20 de boyle bi durum yok ucretsiz indirdim online oynayabiliuorum.sizde durum nasil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 19 Aralık 2020; 17:37:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Son gelen güncellemeyle profilde, oyunlardan aldığımız ekran görüntüleri ve videolar vardı.izle bölümü diye bir sekme vardı sanırım.o sekme yok olmuş.herkeste böyle mi bu ? Cihaz one s.Her güncellemeyle konsolu daha kötü hale getiriyorlar sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Ultimate gamepass uyeligim var battlefield 5 indirdim ama online multiplayer icin ucret istiyor standart surum yada deluxe surume upgrade edin gibi bir secenek cikiyor.onceden boyle degildi sanki.
    Fifa 20 de boyle bi durum yok ucretsiz indirdim online oynayabiliuorum.sizde durum nasil ?
    forumda yanlış hatırlamıyorsam bunun sadece bf5’e özel bir sorun olduğu yazılmıştı. başka hiçbir oyunda olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One x'e 2. kol olarak ucuz yollu bir kol almak istiyorum, xbox 360 kolu uyumlu oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

forumda yanlış hatırlamıyorsam bunun sadece bf5’e özel bir sorun olduğu yazılmıştı. başka hiçbir oyunda olmuyor.

Alıntıları Göster

anladım hocam.cok sacma geldi gears 5 fifa 20 de online oynayabiliyorum

acaba tekrar bir paket daha mı yaptılar orayada uye olmak gerekiyor fln dedim sorun bende degilmis.

tesekkurler

• Bu golddan gelen oyunlari sony de oldugu gibi kutuphaneye ekle demek yeterlimi almak icin yoksa birde indirmek mi gerekiyor cozemedim ? yardimci olabilcek var mi xbox tarafina yeni gectim

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Bu golddan gelen oyunlari sony de oldugu gibi kutuphaneye ekle demek yeterlimi almak icin yoksa birde indirmek mi gerekiyor cozemedim ? yardimci olabilcek var mi xbox tarafina yeni gectim

İndirmeye gerek yok satın al yapmak yeterli

• Merhaba, xbox one x aldım da 2. kol olarak "xbox" markası dışında bir kol uyumlu oluyor mu ya da xbox 360 kolu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Merhaba, xbox one x aldım da 2. kol olarak "xbox" markası dışında bir kol uyumlu oluyor mu ya da xbox 360 kolu?

Xbox 360 kolunu one x görmez muadil tarafta sadece kablo ile bağlanabilen kollar var.Ancak ne derece performanslıdır bilinmez.

• 
Sayfa: önceki 27992800280128022803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.