Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kinect Kullanmayan Xbox One'ın GPU Değişimi!
    Microsoft, Xbox One'da Kinect'i zorunlu tutmayı bırakıp konsolun Kinectsiz sürümünü satışa sundu. Pek çoğunuzun bileceği gibi konsolun Kinect bulunmayan sürümü %10'a kadar daha fazla GPU sunuyor. Konsolun Kinect bulunmayan hali pek çok oyuncunun Microsoft'a şu soruyu sormasına neden oldu: "Kinect artık kullanılmayacak mı?"
    Microsoft Studios'un yönetmeni Ken Lobb verdiği bir röportajda bu konuya değindi. Lobb; Kinect'in hala kullanılacağını, konsolun GPU'sunun ve RAM'inin değişebilir olduğunu belirtti. Yani "Xbox record that!" (Xbox, kaydet.) dediğinizde Kinect'iniz varsa konsol bu komutunuzu kesinlikle algılayacak.
    Lobb, Kinect bulunmayan Xbox One'ın daha fazla RAM'e sahip olmayacağını açıkladı. Eğer bir geliştirici oyununda Kinect'in özelliğini kullanmazsa oyunu oynadığınız an Kinect'in özelliklerinden faydalanamayacaksınız fakat arayüze döndüğünüz anda Kinect'i kullanmaya devam edebileceksiniz. Kinect'in özelliğini kullanmak geliştiricilere bağlı olacak. Örneğin Destiny'de Kinect'in özelliği çıkarıldı ve oyun 1080p'de 30 FPS'yi yakaladı.
    Konsolun Kinect ile ayrı satılmasını çok akıllıca bir hareket olarak değerlendiren Lobb, Kinect'i sürekli olarak kullandığını belirtti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Mariio dan en son oyun aldığımda 1 hafta da gelmişti bir şey almayalı iyice bozmuşlar demek. Watch Dogs'u tronix den almıştım ve oyun resmi olarak çıktığı gün elimdeydi kargo fiyatları pahalı ama adamlar hakkını veriyor gerçekten. Kutulu oyunun tek adresi tronixweb, bağlantı hızı iyi olanlar zaten XBL dan alıyor bizim burada fiber olsa belki kutulu oyun almayı bırakabilirdim.

Bağlantı 8mbitle ben 40gb oyunda indiririm o sıkıntı değilde dijital arşivden yalnızca ömürlük oyunları almak lazım mesela PvZ aldım oynamıyorum kutulu olsa satardım.

Bundan sonra adres Tronix.

"My home xbox" etkinleştirmesi için senede 3 hak limiti olmasaydı dijital oyunlar hesap şeklinde rahatlıkla satılabilirdi, keşke böyle bir sınırlama getirmeselermiş. Bana göre dijitalin kutuluya göre artısı çok.

• lazseyfo kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler ozmn turkiye gelicek modellerde de o aparati almak sart olucak.3 ay bekleyebilecegimi sanmiyorum okullar tatile girdi oyun oynamak istiyorum spotcudan alicam artik :) oyunlari alabilecegim bir yer varmidir bildiginiz guvenilir bide aparat tam olarak neye benziyor resmini atabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charli293

Yakin zamanda xbox one almayi dusunuyorum turkiye cikisina daha 3 ay var simdi alsam fisi bizim bildigimiz ucu yuvarlak fislerden olmayabilir die korkuyorum,tum modellerde fisler amerikada kullanilanlardan mi oluyor olmuyorsa bunu nasil ayirt edebilirim.Bide ps4 oldugu gibi 2 hesap birden kullanilabilyor mu eger oluyorsa turkiye cikisini yaptiginda bide tr hesap acmayi dusunuyorum.Son olarak tv ozelligi ocin ekstra ucret aliniyor mu.Biraz acele oldu arkadaslar kusura bakmayinda cihazi almam sizin vericeginiz cevaplar etkileyecek,yardimci olursaniz cok mutlu olurum :)

http://forum.donanimhaber.com/m_85153407/f_//tm.htm#85153407

Bu konuda yazdıklarına göre Abd uyumlu 110 voltluk adaptörleri elektrikçiler 220 volta dönüştürebiliyormuş, bu da orjinal adaptörle kullanabilme imkanı sağlar. Ben de nasip olursa Abd den almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

quote:

Yakin zamanda xbox one almayi dusunuyorum turkiye cikisina daha 3 ay var simdi alsam fisi bizim bildigimiz ucu yuvarlak fislerden olmayabilir die korkuyorum,tum modellerde fisler amerikada kullanilanlardan mi oluyor olmuyorsa bunu nasil ayirt edebilirim.Bide ps4 oldugu gibi 2 hesap birden kullanilabilyor mu eger oluyorsa turkiye cikisini yaptiginda bide tr hesap acmayi dusunuyorum.Son olarak tv ozelligi ocin ekstra ucret aliniyor mu.Biraz acele oldu arkadaslar kusura bakmayinda cihazi almam sizin vericeginiz cevaplar etkileyecek,yardimci olursaniz cok mutlu olurum :)

Bu konuda yazdıklarına göre Abd uyumlu 110 voltluk adaptörleri elektrikçiler 220 volta dönüştürebiliyormuş, bu da orjinal adaptörle kullanabilme imkanı sağlar. Ben de nasip olursa Abd den almayı düşünüyorum.

Kardeşim bana sorarsan o işe hiç girme malum eloktronik sakat iş yanlış voltajla canım makine pert olur mazallah! Ama illa ondan alırım diyosan kullanan varsa sıkıntı varmı yokmu bi araştır.

• microsoft umarız bu hataları bu şekilde gidermeye çalışır kinect filan useless olmuş bilmem ne olmuş benim için hiç önemli değil de eğer microsoft yeni nesili erken çıkartırsa aletler elimizde patlar kötü olur verilen paraya da yazık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazseyfo

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

quote:

Kardeşim bana sorarsan o işe hiç girme malum eloktronik sakat iş yanlış voltajla canım makine pert olur mazallah! Ama illa ondan alırım diyosan kullanan varsa sıkıntı varmı yokmu bi araştır.

Doğru diyorsun hocam, bu şekilde kullananlar varmış ama tabi iyice bir araştırmak lazım.

• türkiye fiyatı için herhangi bir açıklama yok değil mi? forza horizon 2 ve project spark çıkana kadar almaya gerek yok nasıl olsa
  • Son kale de düşmüş. Umarım gamescom'da xbox tarafı için güzel haberler görürüz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Playstation_4_Kuzey_Amerikada_Son_5_Aydir_Xbox_Onedan_Fazla_Satiyor-60624.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Son kale de düşmüş. Umarım gamescom'da xbox tarafı için güzel haberler görürüz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Playstation_4_Kuzey_Amerikada_Son_5_Aydir_Xbox_Onedan_Fazla_Satiyor-60624.htm

Gerçekten umuyor musun? Tüm samimiyetinle güzel haberleri görmek istiyor musun? Bence istemiyorsun, şu son yarım senede Xbox bölümüne attığın mesajların hepsi ya Xbox'ı kötülemekle alakalı ya da olumsuz haberlerle ilgili. Şu mesajı yazışında bile işinin gücünün gereksiz tartışma çıkartmaya çalışmak olduğu çok belli oluyor. Bir de güzel haber umuyormuş, anca çocuk kandırırsın. Sınırsız bölüm yasağı getirilmesi gereken kişilerin başında geliyorsun.

• quote:

Hunharca eksiyi bastım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, aranızda Fifa challenge oynayıp da maç bitiminde X1 Home'a atılan var mı? Varsa çözümü nedir? Bu sorun yüzünden Dünya Kupası challengelarını bitirmek nasip olmadı bir türlü

• quote:

Haberi okuyunca baya sevindin sanırım;

/>

• Yaw şu dead rising 3 ü oynayacam ama farklı bir kayıt açmam gerekiyo.Switch profil diyorum bu kısımda da yeni gamertagı seçiyorum offline gamertag açma yok sanırım.Mail adresi girmemi istiyor.360 da kullandığım üyeliğin mailini girsem bir sıkıntı olur mu acaba? Şu yönden yani cihazda 2 tane gamertag var zaten kuzenle aile sistemi kurduk falan.Şimdi sırf farklı save için farklı gamertag girecem 3 tane gamertag olacak.Oyun paylaşma muhabbetinde bir karışıklık olur mu acaba? Bilgisi olan var mı?
  • Beyler fifa 14 de kafasına göre cihaz kayıt alıyor bunu nasıl iptal edebilirim ?

Ps4 te tuş a bastığımızda kayıt alınmış oluyordu. Tuş a basmıyorum etmiyorum ama kaleci kurtarış yapıyor hooop kayıt ediyor hemen.

Bir ton klip oldu anasını satim :)

• Dostum, Fifa 14'teki kayıtlar için endişelenmene gerek yok. Onlar sadece geçici kayıt oluyor. Sen kendin Upload'a girip kayıt etmezsen belli bir zaman sonra siliniyor veya üzerine başka bir kayıt alınıyor. Bu arada şu Challenge sorunu sende de oluyor mu?

• Beyler 2 yukarıdaki soruma cevap verebilecek var mı ? Önemli bir konu.Ayrı save yapamıyorum yaw.
  • Haydi bakalım, Eylül 'ü bekleme maratonu başlasın...
    Niye ısınamıyorum PS4'e? Ayrıca ex oyunları da hiç çekici gelmiyor.

• Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım.Ben eski ps kullanıcısıyım Xbox One aldım arada ciddi fark var.Almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler gitsinler ve alsınlar çok daha profesyonel bir konsol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monche -- 18 Haziran 2014; 9:23:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Gerçekten umuyor musun? Tüm samimiyetinle güzel haberleri görmek istiyor musun? Bence istemiyorsun, şu son yarım senede Xbox bölümüne attığın mesajların hepsi ya Xbox'ı kötülemekle alakalı ya da olumsuz haberlerle ilgili. Şu mesajı yazışında bile işinin gücünün gereksiz tartışma çıkartmaya çalışmak olduğu çok belli oluyor. Bir de güzel haber umuyormuş, anca çocuk kandırırsın. Sınırsız bölüm yasağı getirilmesi gereken kişilerin başında geliyorsun.

Okullar tatile girdi karnesi guzel olan kardeslerimiz hediyrlerini aldi..bu haberlere 3 ay kadar alisacaz abi baska caresi yok.. :)

• 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.