Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radgolan10

quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Xbox One mı yoksa 1500 liraya bilgisayar mı alsam diye kendimi yiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Online oynamayı severim ve PC alsam bile online oynayacaklarımı orjinal alırım. Fikirlerinizi bekliyorum

Eğer şuan lowda falan çalıştıran pcne yeni şeyler ekleyeceksen birkaç yıl götürür pc ama baştan alacaksan hiç bulaşma daha iyi. Ben de öyle yapacaktım vazgeçtim.

Sıfırdan alacaktım, en iyisi XO alıp oyunu alıp keyfini çıkarayım o zaman

ZO düşünüyordum ben de ama vazgeçtim. Teknoseyir'in incelemesini izledim ve çoğu şey gerçekten eksik. O kadar da XO istiyordum, ne olacak şimdi bilmiyorum.

PS4'de tam değil aslında Next-gen benim için next gen değil. sadece biraz yağlanmış grafikler. Ne yapacağımı şaşırdım, hep online oynarım zaten. Cod, fifa, borderlands, battlefield takıldığım için XO düşünüyorum.

Evet, öyle ama izlediğinde Xbox'ın eksikleri gerçekten çok. Playstation'ın gelişmiş share özellikleri, tanıdığı özgürlükler, güçlü donanımı gerçekten gel beni al diyor.

Xbox gerçekten ilgimi çekiyor ama Xbox da beni alma diyor.

Özellikle dedikleriniz hususunda Xbox daha kötü iş çıkarır çünkü donanımı maalesef düşük. 720p de next gen için gerçekten kabul edilemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

quote:

Mario 128 yaktı beni üç kuruş fazla verip Tronix'den alacağım bundan sonra.

27 mayısda sipariş verdim 7 haziranda ancak oradan çıkabildi hala gelmedi 20 gün oldu totalde.Millet Watch Dogs 2 oynayacak biz hala bekliyoruz.

Tam olarak kaça patladı hocam?

Kinect Sports Rivals + Watch Dogs

Subtotal: $113.98
    Shipping cost: $9.00
    Total: $122.98

Mariio iyi hoş da, son zamanlarda süre 3 haftayı buluyor artık. Kabahat mariio'da değil tabii ki, yavaşlık konusunda PTT ile çılgınca yarışan HK Post'da.

Bu ay Ebay UK'den 3 kere alışveriş yaptım. Takipsiz kargo olmasına rağmen en hızlısı 5 günde, en yavaşı 12 günde geldi. İstanbul'da yaşasam daha da erken gelecekti paketler. Kargo ücetleri de 0.99-1.50 pound arasıydı üstelik. Açık artırmaları takip etmekte fayda var, bazen çok uygun fiyatlar denk gelebiliyor.

• quote:

quote:

quote:

27 mayısda sipariş verdim 7 haziranda ancak oradan çıkabildi hala gelmedi 20 gün oldu totalde.Millet Watch Dogs 2 oynayacak biz hala bekliyoruz.

Hocam ben Forza + AC4 oldum n11.com dan ikisi 220 tlye geldi. Evet her oyun yok belki ama TRde de cogu oyunu ayni fiyatlara alabiliyosun aslinda bence yurtisindan getirtmeye gerek yok artik...

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

quote:

quote:

Hocam ben Forza + AC4 oldum n11.com dan ikisi 220 tlye geldi. Evet her oyun yok belki ama TRde de cogu oyunu ayni fiyatlara alabiliyosun aslinda bence yurtisindan getirtmeye gerek yok artik...

Hocam bu iki oyunda yeni o fiyatlara bulma şansım çok düşük malesef.

• md07tr kullanıcısına yanıt
    Sen karar verebildinmi ilk alacagın konsola yoksa hala kararsızmısın :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu gamepad'in şarj durumu nasıl? Yani sürekli pil mi takacağız buna?

Şu depolama alanını göstermeme, telefonun şarjının yüzdesini göstermeyişi giderildi mi?

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Mariio dan en son oyun aldığımda 1 hafta da gelmişti bir şey almayalı iyice bozmuşlar demek. Watch Dogs'u tronix den almıştım ve oyun resmi olarak çıktığı gün elimdeydi kargo fiyatları pahalı ama adamlar hakkını veriyor gerçekten. Kutulu oyunun tek adresi tronixweb, bağlantı hızı iyi olanlar zaten XBL dan alıyor bizim burada fiber olsa belki kutulu oyun almayı bırakabilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Mariio dan en son oyun aldığımda 1 hafta da gelmişti bir şey almayalı iyice bozmuşlar demek. Watch Dogs'u tronix den almıştım ve oyun resmi olarak çıktığı gün elimdeydi kargo fiyatları pahalı ama adamlar hakkını veriyor gerçekten. Kutulu oyunun tek adresi tronixweb, bağlantı hızı iyi olanlar zaten XBL dan alıyor bizim burada fiber olsa belki kutulu oyun almayı bırakabilirdim.

Eğer sırf bağlantıyı sorun ediyorsan bence hiç sorun etme çünkü adil kullanım sınırından dılayı 3mb düşse bile inan xbox ı instant ready modunda bırak ve ertesi gün hazır ki bu modda bildiğim kadarıyla bekleme modu olduğu için kayda değer bir enerjide harcamıyor. Ben genelde bu şekilde yapıyorum ve bırak ertesi günü eğer sabah indirme işlemine bıraktıysam akşama oynamaya hazır hale geliyor çünkü oyunun birkısmını indirdikten sonra oynanabilir hale geliyor zaten.

• quote:

Bağlantı 8mbitle ben 40gb oyunda indiririm o sıkıntı değilde dijital arşivden yalnızca ömürlük oyunları almak lazım mesela PvZ aldım oynamıyorum kutulu olsa satardım.

Bundan sonra adres Tronix.

• K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    Sorun konsolu açık bırakmak değil oyunların boyutu çok büyük. 35-45GB arası oyunları indirmek 3-8 Mbit internet ile işkence resmen. Sony PS4'e Destiny'nin çıkışı ile beraber dijital ön yükleme özelliğini getiriyor. XO için yapılan anketlerde bu özellik başı çekiyor yani Microsoft'un eli boş durmaz bu özelliği kesin XO'a getirecektir bizde oyunları çıktığı gibi oynayabileceğiz. Microsoft'a güvenim tam her ay konsolu geliştiriyorlar umarım bu özelliği fazla geciktirmezler.

• quote:

tronixden alınca oyunlar ne kadara geliyor yaklaşık ben kadıköyden alıyorum istanbulda kutulu bir şekilde 135 e biraz fazla gibi geliyor ama çıktığı günden 2-3 gün sonra oyunu almış oluyorum siz daha ucuza bi yer biliyomusunuz önerebilirmisiniz ?
  • Xbox One ı Türkiye ye geldiği gün alıyorum şu an PS4 var 1 ay kadar önce aldım onu da One almadan önce satıcam 2 konsol gereksiz bence
  • Beyler Bu Video Size Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 16 Haziran 2014; 21:07:52 >
  • ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Arkadaşlar 2 sene önce E3'te gösterilen Watch Dogs videosunun grafik ayarlarını oyunun içinde buldular ve aynı ayarlarla oyunu çalıştırdılar. Oyun inanılmaz görünüyor. Millet yeni nesil konsollar kaldırmadığı için Ubisoft oyunu kırpmış olabilir diyor. Guru3D ve Neogaf'tan bulabildiğim resimler;

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Bu da SweetFX ile modlanmış hali. Muhteşem.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Bunlar da 10-20 sn. lik kısa videolar;

http://a.pomf.se/amkeaz.webm
    http://a.pomf.se/jbwyci.webm

Mod henüz sağlıklı çalışmıyormuş, uzak çizim mesafesinde falan problem varmış. Stabil bir şekilde çalıştırmaya uğraşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 16 Haziran 2014; 21:12:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Arkadaşlar 2 sene önce E3'te gösterilen Watch Dogs videosunun grafik ayarlarını oyunun içinde buldular ve aynı ayarlarla oyunu çalıştırdılar. Oyun inanılmaz görünüyor. Millet yeni nesil konsollar kaldırmadığı için Ubisoft oyunu kırpmış olabilir diyor. Guru3D ve Neogaf'tan bulabildiğim resimler;

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Bu da SweetFX ile modlanmış hali. Muhteşem.

Bunlar da 10-20 sn. lik kısa videolar;

http://a.pomf.se/amkeaz.webm
    http://a.pomf.se/jbwyci.webm

Mod henüz sağlıklı çalışmıyormuş, uzak çizim mesafesinde falan problem varmış. Stabil bir şekilde çalıştırmaya uğraşıyorlar.

yakinda cikar kokusu da oyun dandik oldukdan sonra grafikler ile ne yapa biliriz.
    ubisoft aciklama bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 16 Haziran 2014; 21:13:23 >

• Tronix'den alınca 3-4 günde geliyor ama, kargosu da 15-16 dolarcık:) Yani senin İstanbul'dan aldığın oyundan çok daha pahalıya geliyor tronix. Tronix dolar kuru düşükken ve 2-3 oyun alacağın zaman hesaplıydı. Dolar 1.5-1.6 seviyesindeyken de spotçu kardeşlerimiz 100-120 lira arasına oyun kakalıyorlardı çünkü. Ama kurlar bu seviyedeyken ve yeni çıkmış oyunları spottan 130-140 lira arasına alabiliyorken, tronix'den 150 lira civarına oyun almaya gerek yok:)

Bana sorarsanız yine en mantıklısı 2 kişi ortak digital almak oyunları. One'ın 2. el piyasası yok gibi bişey çünkü. 150 liraya aldığın oyunu bitirip 120 liraya satmanın imkanı yok burada. Yine 50-60 lira zararın olacak, Allah'ın emri:) Ortak alınca adam başı 65 liraya senin olacak oyun, satmak için de o forum senin bu site benim koşturmayacaksın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Beyler Bu Video Size Özel

Video yorumlarına baktım, bakmaz olaydım. Emir denilen veletin yorumunu okur okumaz kısa süreli zeka kaybı yaşadım, aman siz de okumayın. Pinky cevabını vermiş gerçi.

• Razura kullanıcısına yanıt
    Ya bu Türkiye'ye verilen değer geyiği de sıktı artık cidden. Bilmeyen de, Sony Türklere konsolları bedava dağıtıyor sanacak. Yurtdışı fiyatının 2-3 katına PS-PS2-PS3'ü babalar gibi kakaladın, bir zahmet de kendi 4-5 oyununu Türkçe çıkar zaten.

Söyleyince kızıyorlar ama, tüm bu destek muhabbeti oyunlarla PS3 sayesinde tanışan küçük kardeşlerimizden geliyor zaten. PS geçtim, PS2 görmemiş nesil, Türkçe uncharted ile oyun oynamaya başlayınca, Sony Türk dostu, Microsoft "gavur" oldu...

Microsoft da 20 sene boyunca yurtdışı fiyatının 3 katı fiyatına konsolu kakalasın, Türkçe oyunu o zaman bekleyelim. Ne kadar ekmek, o kadar köfte...

Herşeyi geçtim, Sony sana destek veriyorsa, gider paşa paşa PS ile Türkçe oyun oynarsın. Diğerine b.k atıp, şu meşhur "lütfen satılmasın ya, ağlarım sinirimden" tavırları ne alaka? Oyunla falan alakaları yok, varsa yoksa Xbox satılmasın. Herkesin sıyırma şekli farklı tabii, kimi çıplak koşuyor kimi de böyle şeylerle uğraşıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 16 Haziran 2014; 21:45:18 >

• quote:

Sorun konsolu açık bırakmak değil oyunların boyutu çok büyük. 35-45GB arası oyunları indirmek 3-8 Mbit internet ile işkence resmen. Sony PS4'e Destiny'nin çıkışı ile beraber dijital ön yükleme özelliğini getiriyor. XO için yapılan anketlerde bu özellik başı çekiyor yani Microsoft'un eli boş durmaz bu özelliği kesin XO'a getirecektir bizde oyunları çıktığı gibi oynayabileceğiz. Microsoft'a güvenim tam her ay konsolu geliştiriyorlar umarım bu özelliği fazla geciktirmezler.

Sizde Xbox One var galiba, soru sorsam cevaplar mısınız? Konsol seçme arifesindeyim...
    1. Xbox gamepadi nasıl şarj ediliyor, daha doğrusu ediliyor mu yoksa bizim bildiğimiz pillerle mi çalışıyor?
    2. Çıktığından beri sistem olarak gelişme var mı? İzlediğim incelemelerde eksikler vardı çok.
    Ayrıca Xbox Live Amerika hesabı açarsak kredi kartı geçiyormuş doğru mu? Bir de Türkiye mağazasında oyunlar 200-250 TL arasında mı?

• Sony yıllardır değerinin iki katına bu ülkeye sattığı ürünleri bilir. Türkiye'ye verilen değer falan yok, adamlar cebine bakıyor. O kadar mail atmama rağmen ülkemizde satışa sunmadıkları A/V cihazları ne olacak madem değerliyiz.
  • 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.