Şimdi Ara

Xbox One X Star Wars Jedi: Fallen Order Paketi 2499 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheNewAtilla (4 mesaj) Geldimmigordun (3 mesaj) olağan_şüpheli (2 mesaj) BSC Misafiri (2 mesaj) mehmetalpertr (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (3 mesaj) (3 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Xbox One X Star Wars Jedi: Fallen Order Paketi 2499 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    18205 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Xbox Türkiye, Star Wars Jedi: Fallen Order oyunun kopyasını içeren Xbox One X paketinin indirime girdiğini duyurdu.

Xbox One X Star Wars Jedi: Fallen Order paketi kısa bir süreliğine 4799 TL yerine 2499 TL indirimle satışta.

İndirim sadece Vatan Bilgisayar'da geçerli.

|
    |

• Yarbay
    2900 Mesaj
    Alacak olanlar icin guzel firsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    çok iyi fiyat ikinci el fiyatına sıfır ürün yanındaki oyunda iyi, yeni konsolların çıkışıyla xbox one x in değerleneceğini düşünüyorum yeni konsollar yüksek fiyattan çıkınca xbox one x f/p ürününü olacak şu fiyatıyla da şuan öyle zaten gamepass e mis gibi oyunlar geliyor
    |
    |

|
    |
    Oha çok iyi

Tahminimce xone x 7 sene daha güncel AAA oyunları oynatacaktır. Çünkü xonelar bile 2022 sonuna kadar desteklenecek.

6 teraflops ve 12 gb ram az değil. 5k liraya yeni nesil alamam diyenler xone x alsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3876 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kpln04

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Oha çok iyi

Tahminimce xone x 7 sene daha güncel AAA oyunları oynatacaktır. Çünkü xonelar bile 2022 sonuna kadar desteklenecek.

6 teraflops ve 12 gb ram az değil. 5k liraya yeni nesil alamam diyenler xone x alsın
    MS 2 sene destekleyecem dedi ama 2 sene sonra oyun çıkmazsa 7 sene zor götürür
    Diğer firmalar da max 3 sene destekler sonrası meçhul

Jedi zerre umurumda değil de One X gibi güçlü bir cihaz.. Bilemedim.. Bu yıl çıkmayacak olsa yeni nesil konsollar. Kesin alırdım Yanında da game pass.. Pro yu da TLoU 2 oynadıktan sonra satar 1-2 yıl akardım bu canavarla da işte.. Yeni nesil geliyoree..
    |
    |
    892 Mesaj
    4k televizyonum olsaydı şu an gidip almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    16856 Mesaj
    Steam desteği de gelirse tadındanz yenmez. Kaçırmayın beyler bence de.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu linki Ps4 Pro'yu 2899 tl'ye satan Sony Türkiye'ye yollayın. Ayrıca bu yorumumu da yayınlamayacaksınız öyle gözüküyor.
    1700 tl ye satılırken pahalı , biraz insin diye bekliyordum. 2000 tl ye ps4 alabildim anca .
    |
    |
    ne alması arkadaşlar yazık paranıza almayın buradakilerini dinlemeyin yeni nesil ssdli olan iki konsol gelecek 4k tvsi olan 12 tlfp konsolu alacak sadece hd olan 399 dolarlık konsolu alacak ne gerek var x almaya ssd yok eski nesil 2021nin sonuna kadar desteği olacak ondan sonrası yok ! bekleyin yeni nesile adımınızı atın umarım uygun fiyatlar görürüz alım gücü düzelir alırız :(
    |
    |

Oyun çıkmazsa derken? Ben oyun çıkartırlar diyorum ms ve 3. Parti farketmezsizin

|
    |
    kpln04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    21655 Mesaj
    Evet one x gpu olarak gayet güçlü ama işlemcisi o derecede kötüdür.O yüzden yeni nesil ile aralarında muazzam güç farkı vardır.Oyunlar arasında büyük grafik farkı olacaktır. O yüzden uzun süre gitmeyecektir one x. O işlemcisi her zaman fren olarak kalmaya devam edecektir.
    |
    |
    Yeni nesili bekleyin arkadaşlar. Yeni nesilin düşük versiyon Series X versiyonu bile bundan iyi olacaktır. Muhtemel yeni nesil gelmeden eldeki stokları tüketmeye çalışıyorlar. 2021 'e kadar desteği olacak olan konsola para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 17 Ocak 2020; 20:32:58 >
    |
    |
    PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    43 Not
    Series S bile bundan iyi olacaktır,Jaguar’lı bu cihaza o kadar para verilmez.3,000₺ seviyesine Series S alırsınız seneye,benden iyi kim bilecek,eski Xbox çalışanıyım:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    kpln04

quote:

Oyun çıkmazsa derken? Ben oyun çıkartırlar diyorum ms ve 3. Parti farketmezsizin
    tamam hocam max 3 sene 7 sene demişsiniz o çok zor
    ha makine güçlü çıkarırız deseler bana hava hoş

Dandik xone bile +2 sene ile toplam 9 sene güncel kalmış olacak. Bence xone x yeni nesilin sonuna kadar gider. Yani bu gücü var. Msnin de derdi gamepass satmak. Niye öldürsün ki aleti.

Sadece işlemcisi kötü ama bfv, ac odisey çatır çatır çalışıyor

|
    |
  • Yarbay
    3876 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kpln04

quote:

Dandik xone bile +2 sene ile toplam 9 sene güncel kalmış olacak. Bence xone x yeni nesilin sonuna kadar gider. Yani bu gücü var. Msnin de derdi gamepass satmak. Niye öldürsün ki aleti.

Sadece işlemcisi kötü ama bfv, ac odisey çatır çatır çalışıyor
    pardon ben sizi yanlış anlamışım
    ben şuandan itibaren 7 sene daha desteklense diye anladım
    siz toplan konsol ömründen bahsetmişsiniz pardon

Aynı şey zaten. Xone x kasım 2017de çıktı. Sene bu konsolun ömrü ne kadar olmalı? Metro exodus gibi bir oyunu 4k 30 fps oynatan bir makineden bahsediyoruz.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.