Şimdi Ara

Xbox One X Star Wars Jedi: Fallen Order Paketi 2499 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyun dünyasına yeni giriş yapmak isteyenler için iyi bir fiyat perfomans cihazı bize tabiki hiç bir şekilde hitap etmiyor, oyunları en üst kalitede pc de oynuyoruz exc oyunlar için ps alıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

oyun dünyasına yeni giriş yapmak isteyenler için iyi bir fiyat perfomans cihazı bize tabiki hiç bir şekilde hitap etmiyor, oyunları en üst kalitede pc de oynuyoruz exc oyunlar için ps alıyoruz

hocam yanlış düşünüyorsun şahsen ben pcde oyun oynamayı bırakalı yıllar oldu konsolda yayıla yayıla oynamayı seviyorum büyük ekranımda. xbox'ın sunduğu aylık bi miktar parayla inanılmaz oyunlar oynuyorsun ben exc. aşığı değilim online oyun benim işim for honor ve rainbow six alıyorum. çok sıkılırsam açıyorum game passten farklı türde oyunlar oynuyorum bence kişiden kişiye değişiyor kime hitap ettiği

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ps4 Pro bile sade halde 3100 3200 iken ondan daha güçlü olan One X + Star Wars Jedi Fallen gibi güncel bir oyun 2499 TL.. Süper ötesi... Al 2023 e kadar arkana bakma.. Yeni nesile geçmeyeceksen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 18 Ocak 2020; 12:36:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kararsızım hakim bey daha yeni xbox one s aldım 1400'e şimdi gidip 1000 liraya satmaya çalışması var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.