Şimdi Ara

Xbox One X Project Scorpio Edition Türkiye Fiyatı Siteden Kaldırıldı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahahahaaaa

Yahu biz kaç mesajdır ne anlatıyoruz yukarıda. Meşazımı alamamışsın demek ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 23 Ağustos 2017; 19:35:48 >
  • Evet hocam bu ara nesil konsollar tuzak da benim PC çok güçsüz multiplatform oyunlarda özellikle beceriksiz oyun yapımcıları yüzünden standart ps4'de oyunların çözünürlüğü 900P olacağı için pro almak istiyordum.Ama zaten Ps5 çıkasıya kadar ps4 slim ile idare ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Yabancı forumlarda hali hazırda bu tür denemeler yapıldı araştırınız ve güncel 600 dolarlık pc nin çok daha iyi bir performans verdiği görüldü, hani şu kazık pc varya kazık olduğu halde , tam anlamıyla 4k 60 fps cihaz olsaydı oyunuda yok tamam ama fark yaratıyor derdim , ama sen kendi oyunun forza horizon 3 30 fps oynatıyorsun ne denilebilir , 2900 vericem 30 fps oyun oyunucam ve sıf bu konsolu yüksek kalitede oynamak için alıyorum başka hiçbişeyi yok , 30 fps oyun kabul edilmez tek özelliği güç ise

Hocam tamam da hem 600 dolar diyorsun hem 2900 tl. Bir kere bu konsol 2900 tl değil, 500 dolar. Hesabınızda bir tarafta Microsoft TR'nin saçmaladığı bir fiyat var, bir tarafta direk Amerika fiyatları üzerinden düşünülmüş (600 dolar) bir pc. Ben Türkiye'de 600 dolar yani 2100 liraya Xbox One X donanımından iyi pc toplanacağına inanmıyorum.

Fiyat ABD'de 500 dolar de ama Turkiye'de topla PC'yi, iyiymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 23 Ağustos 2017; 19:46:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Ahahahaaaa

Yahu biz kaç mesajdır ne anlatıyoruz yukarıda. Meşazımı alamamışsın demek ki...

Gayet iyi anladım. RX480 ve 580'nin Polaris Mimarisinin Özelleştirilmiş hali demişsin ama değil. Git bi daha oku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chirrut Imwe kullanıcısına yanıt
    Polaris kartları bir saysana kardeş, ne yaptı yani AMD Polaris tabanlı yeni bir kuantum fiziği olayına mı girdi?
  • quote:

Polaris kartları bir saysana kardeş, ne yaptı yani AMD Polaris tabanlı yeni bir kuantum fiziği olayına mı girdi?

Ben öyle bişey demedim lakin sen XOX GPU'nun sıradan RX serisinden hiç bir farklılığı olmadığını savunarak bunlar zaten özelleştirilmiş hali dedin. Ha bişey daha

"The Pro's 'enriched' mode also makes an appearance on Xbox One X and seems to feature a very similar visual feature set, packing in more graphical upgrades ported over from the PC version. However, the big difference here is that it's presented as an alternative 4K mode, as opposed to PS4's 1080p presentation"

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-how-rise-of-the-tomb-raider-on-xbox-one-x-improves-over-ps4-pro

İşte fark bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Yabancı forumlarda hali hazırda bu tür denemeler yapıldı araştırınız ve güncel 600 dolarlık pc nin çok daha iyi bir performans verdiği görüldü, hani şu kazık pc varya kazık olduğu halde , tam anlamıyla 4k 60 fps cihaz olsaydı oyunuda yok tamam ama fark yaratıyor derdim , ama sen kendi oyunun forza horizon 3 30 fps oynatıyorsun ne denilebilir , 2900 vericem 30 fps oyun oyunucam ve sıf bu konsolu yüksek kalitede oynamak için alıyorum başka hiçbişeyi yok , 30 fps oyun kabul edilmez tek özelliği güç ise

Hocam tamam da hem 600 dolar diyorsun hem 2900 tl. Bir kere bu konsol 2900 tl değil, 500 dolar. Hesabınızda bir tarafta Microsoft TR'nin saçmaladığı bir fiyat var, bir tarafta direk Amerika fiyatları üzerinden düşünülmüş (600 dolar) bir pc. Ben Türkiye'de 600 dolar yani 2100 liraya Xbox One X donanımından iyi pc toplanacağına inanmıyorum.

Alıntı yaptığım kişi konsola 2900 lira, pcye 600 dolar demiş ben yöntemin yanlış dedim, yani konsolu hesaplarken Türkiye fiyatını, bilgisayarı hesaplarken Amerika fiyatını (600 dolar) alıyorsun bu karşılaştırma yanlış dedim, senin cevabına bak. İşte bunlar hep ortaokulda parçada anlam derslerinde uyuyan tayfa.

Ne alaka mesajlarım orada duruyor, özelleştirilmiş RX480 GPU demişiz, okuyamadın mı, göremedin mi, idrak edemedin mi, işine mi gelmedi?

Ya sen hala neden bu Trrruue 4K cihazın Assassins Creed Origin ve Anthem'i native 4K açamadığını izah etmedin, kaçamak güreşmeyelim lütfen, bak cevap bekliyor insanlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Alıntı yaptığım kişi konsola 2900 lira, pcye 600 dolar demiş ben yöntemin yanlış dedim, yani konsolu hesaplarken Türkiye fiyatını, bilgisayarı hesaplarken Amerika fiyatını (600 dolar) alıyorsun bu karşılaştırma yanlış dedim, senin cevabına bak. İşte bunlar hep ortaokulda parçada anlam derslerinde uyuyan tayfa.

Aynisini sen de yapiyorsun, ABD'de 500 dolar deyip Turkiye'de 2100 liraya topla diyorsun, kafasi guzel arkadasim benim.

• quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Ben hala PS4'ün çıktığı aylarda aldığım konsolu kullanıyorum, Pro almadım, almayı da düşünmüyorum. Bence XOX ile beraber Pro'da oyuncular için bir tuzak, elimdeki cihaz patlamadığı sürece bırak Pro almayı, konsolumu yenilemek maksatlı ikinci bir PS4 dahi almayı düşünmüyorum. Ben bunlar gibi gözü kör fanatiklerden değilim...

Zaten elinde olmadığı için böyle saçma bir yorum yapmışsın. Kullanmadığın şeyler hakkında fazla atıp tutmamanı tavsiye ederim. Kullansan bu kadar negatif olmazsın. PS exclerini Pro ile daha iyi grafikler 4k desteği ubersapling ile oynamanın nesi kötü??

Zaten ne kadar yenilikçi teknoloji varsa hepsi Pro versiyonunda. Horizon ZD, SpiderMan, Wipeout Omega, Ratchet Clank, GOW gibi oyunların Pro versiyonunu gören adam bir daha geriye bakmaz gerçekten...
    PS4'te güzel olan konsol grafiği Pro ile CGI kalitesine merdiven dayıyor.

Ayrıca Pro ve x'in çıkmasını başta büyük oyun yapımcıları, TV üreticileri, AMD istedi baskı yaptılar. Boşuna taş atıyorsun..

• quote:

Ne alaka mesajlarım orada duruyor, özelleştirilmiş RX480 GPU demişiz, okuyamadın mı, göremedin mi, idrak edemedin mi, işine mi gelmedi?

Ya sen hala neden bu Trrruue 4K cihazın Assassins Creed Origin ve Anthem'i native 4K açamadığını izah etmedin, kaçamak güreşmeyelim lütfen, bak cevap bekliyor insanlar...

Bencede cevap bekliyorlar bak RX serisinde bu oyunlar malesef 4K göremiyor Dediğin oyunların yapımcılarına sor bana değil.

• gidip 2.el bir xbox one yada ps4 almanın tam zamanı şimdi.
    Yahu hani True 4k idi bu konsol, görgüsüzler gibi E3 te işlemcinin üstündeki 4k yi milletin gözüne sokmadilar mi? Anca 4k minecraft yersen...

• quote:

Yahu hani True 4k idi bu konsol, görgüsüzler gibi E3 te işlemcinin üstündeki 4k yi milletin gözüne sokmadilar mi? Anca 4k minecraft yersen...

Zaten True 4K problem yok.ROTR PS4 de 1080p de açabildikleri grafiklerin daha üstünü,XOX de 4K da açabiliyorlarsa demekki adamlar haklı. İsteyince oluyormuş
    Rotr da sadece yeni ışıklandırma teknolojisi kullandılar. Ve oyunun grafiği de uncharted 4, Horizon zero dawn yarısı kadar grafik yok. O yüzden Rotr 4k açması gayet normal. Ve oyun çıkalı 3 sene oluyor. Mümkünse native 4k desteklesin. Peki Ac Origins neden native 4k açamıyor. Killing floor neden 1800p ama 4k değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 23 Ağustos 2017; 23:14:14 >
  • Pro ve One X iki firmanında donanımsal olarak başarısızlıklarının bir ürünü ve bunu çakallığa çevirdiler belki de en baştan planları buydu.

Yeni nesil heyecanı bırakmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Rotr da sadece yeni ışıklandırma teknolojisi kullandılar. Ve oyunun grafiği de uncharted 4, Horizon zero dawn yarısı kadar grafik yok. O yüzden Rotr 4k açması gayet normal. Ve oyun çıkalı 3 sene oluyor. Mümkünse native 4k desteklesin. Peki Ac Origins neden native 4k açamıyor. Killing floor neden 1800p ama 4k değil.

Gözleri de sallamasyon fikirleri kadar ağır bozuk

Peki sen ROTR Horizon,uncharted 4'den daha iyi grafiklere sahip olduğunu iddaa ediyor musun.Eğer öyle bir şey demek istiyorsan,Rotr uncharted 4'ün grafiklerinin yarısı bile değil.Horizon zero dawn Rotr bin kat daha iyi grafiklere sahiptir.Kimin gözleri ve fikirlerinin bozuk olduğunu bu forumda bir çok kişi biliyor.Çöp Geow 4 grafiklerini uncharted 4'den daha iyi diye öven senin gözlerinin bozuk olması normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 24 Ağustos 2017; 1:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Peki sen ROTR Horizon,uncharted 4'den daha iyi grafiklere sahip olduğunu iddaa ediyor musun.Eğer öyle bir şey demek istiyorsan,Rotr uncharted 4'ün grafiklerinin yarısı bile değil.Horizon zero dawn Rotr bin kat daha iyi grafiklere sahiptir.Kimin gözleri ve fikirlerinin bozuk olduğunu bu forumda bir çok kişi biliyor.Çöp Geow 4 grafiklerini uncharted 4'den daha iyi diye öven senin gözlerinin bozuk olması normaldir.

Acilen önce Beyin Cerrahı sonra da Göz. Zavallım çok kötü halde.

Göz ve fikir demişken, hala Assassins Creed Origin ve Anthem'in neden native 4K olarak bu True 4K konsolunda oynanamadığına bir açıklama yapmadın, bak bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.