Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.519
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    menüde 4k olsun mu diye seçenek var? x1s te.
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Filmler içindir. Oyunları 4K oynatmaz One S.
  • Her platformun kullanıcısı en doğru tercihi kendisinin yaptığını iddaa ediyor (PC-XBOX-PS)
    Herkes beklentisine göre tercihini yapıyor, yıllardır aynı tartışma bir türlü bitmedi bu konu

Bir örnek üzerinden gidelim. Ben şimdi Forza motorsport 7 oynayacağım ve gittim xbox aldım.
    Pc kullanıcısı diyorki, aynısı pc'de de var, pc de oynarım daha iyi hem online bedava.(kendisi 4k 60fps için belki 6.000-7.000 harcadı onu söylemez, online da hileci olur onu da söylemez)
    Ps sahibi diyorki, yav arkadaş bu oyun pc'de var ne gerek var xbox'a. E iyi de kardeşim bende pc yok alıp uğraşmakta istemiyorum, nasıl oynayayım bu oyunu hesap makinasında mı?

Bu exc işi zaten insanın tuhaf doğasını yansıtıyor. God of war'ın yeni oyunu pc'ye de çıksa kahrından ölecek tipler var. Lan oğlum oyna işte oyununu oraya çıksa sana ne zararı var ? Pc'ye çıkınca oyunun zevki mi azalıyor ?

Bir de şu lafımı unutmayın, Netflix'te ilk çıktığında içerik olarak yeterli değildi. Şimdiki haline bakın. Yarın öbürgün gamepass'te bu seviyeye geldiğinde atıp tutanlar en önde koşarak xbox alacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Her platformun kullanıcısı en doğru tercihi kendisinin yaptığını iddaa ediyor (PC-XBOX-PS)
    Herkes beklentisine göre tercihini yapıyor, yıllardır aynı tartışma bir türlü bitmedi bu konu

Bir örnek üzerinden gidelim. Ben şimdi Forza motorsport 7 oynayacağım ve gittim xbox aldım.
    Pc kullanıcısı diyorki, aynısı pc'de de var, pc de oynarım daha iyi hem online bedava.(kendisi 4k 60fps için belki 6.000-7.000 harcadı onu söylemez, online da hileci olur onu da söylemez)
    Ps sahibi diyorki, yav arkadaş bu oyun pc'de var ne gerek var xbox'a. E iyi de kardeşim bende pc yok alıp uğraşmakta istemiyorum, nasıl oynayayım bu oyunu hesap makinasında mı?

Bu exc işi zaten insanın tuhaf doğasını yansıtıyor. God of war'ın yeni oyunu pc'ye de çıksa kahrından ölecek tipler var. Lan oğlum oyna işte oyununu oraya çıksa sana ne zararı var ? Pc'ye çıkınca oyunun zevki mi azalıyor ?

Bir de şu lafımı unutmayın, Netflix'te ilk çıktığında içerik olarak yeterli değildi. Şimdiki haline bakın. Yarın öbürgün gamepass'te bu seviyeye geldiğinde atıp tutanlar en önde koşarak xbox alacaklar.

yazdıklarını sonuna kadar katılıyorum.

• Arkadaşlar ea sale indirimleri varmış demin rastladım. FIFA18 107 tl , NFS Payback 107 tl bu fiyatlar bana cazip geldi açıkcası fakat şöyle bir durum var ben de ea access var bu oyunlar ne zaman gelir sizce oraya boşuna tekrar para vermiyelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dadvi

Arkadaşlar ea sale indirimleri varmış demin rastladım. FIFA18 107 tl , NFS Payback 107 tl bu fiyatlar bana cazip geldi açıkcası fakat şöyle bir durum var ben de ea access var bu oyunlar ne zaman gelir sizce oraya boşuna tekrar para vermiyelim :D

ea access'e fifa18 yakın zamanda eklenecek diye duydum. boşuna verme beleş olacak :)
  • Dadvi D kullanıcısına yanıt
    FIFA en geç 2 ay içerisinde eklenir. Geçen sene FIFA 17 Nisan ayında eklenmişti diye hatırlıyorum. Payback de yaz aylarında eklenir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA indirimlerinde BF1 Devrim 75 lira olmuş. EA Access ile standart sürümü oynuyordum. Access'e devrim pakedi ne zaman dahil edilir acaba? Kendimi zor tutuyorum aslında almamak için. (2 haftalık Xbox kullanıcısıyım.)
  • Saab9000 kullanıcısına yanıt
    En çok oynadığın oyun bf ise al ama arada oynuyorsan genişleme paketleri gereksiz. Yeni bf oyunu çıkınca dlc'ler access'e eklenir.
  • o zaman bekliyoruz anlaşıldı, teşekkürler cevaplar için.
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    4adet pil ve sarj cihaziyla birlikte 200kusurlu rakamlar soz konusu ya da ben yanlis pil bakiyorum
  • Duff MC ® kullanıcısına yanıt
    Eneloop (pro olmayanını) kullanıyorum gayet memnunum. Üstelik tekrar şarj edilebilirliği proya göre daha fazla hemde fiyatı daha uygun enoloopta düşünebilirsiniz bu yüzden bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermac20 -- 21 Şubat 2018; 10:49:12 >
  • Duff MC ® kullanıcısına yanıt
    O pillere gerek yok Duracell 2500mah da alabilirsin ben 3 yıldır kullanıyorum hem ucuz hem kaliteli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

O pillere gerek yok Duracell 2500mah da alabilirsin ben 3 yıldır kullanıyorum hem ucuz hem kaliteli.

SONY VTC li 3000mah lı pillerde çok iyi, özellikle bu tür konsolların kollarında çok dayanıklı.
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Satış linki var mı?

• quote:

Satış linki var mı?

buyur hocam TIKLA . Tek adet fiyatı bu. Tek seferde 30amper verebiliyor bu pil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sardemir -- 22 Şubat 2018; 12:20:23 >
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Fiyatı neden bu kadar ucuz bunun? Birde şart etme ünitesi ile beraber satışı yok mu?

• quote:

Fiyatı neden bu kadar ucuz bunun? Birde şart etme ünitesi ile beraber satışı yok mu?

yüksek amperli modelleri geldikçe eskiler ucuzluyor. bir de ucuz olmasının sebebi TR'ye gönderdikleri pillerin raf ömürleri çok iyi değil. Daha önce yurt dısında depolarda cok bekleyip buraya gönderilen modeller oldugu için ucuz. Şarj etme üniteli olanlara bakmadım pek. ama iyi bir sarj ünitesi her pili sarj eder. Amperi tutturamaz sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

quote:

yüksek amperli modelleri geldikçe eskiler ucuzluyor. bir de ucuz olmasının sebebi TR'ye gönderdikleri pillerin raf ömürleri çok iyi değil. Daha önce yurt dısında depolarda cok bekleyip buraya gönderilen modeller oldugu için ucuz. Şarj etme üniteli olanlara bakmadım pek. ama iyi bir sarj ünitesi her pili sarj eder. Amperi tutturamaz sadece

arkadaşlar, bunu alıp gamepad'e takmayı düşünmüyorsunuz değil mi? 3.7V'luk pil bu... kalem pil değil... şarjlı süpürgeler vs bunları kullanır...

bu arada 30A da biraz olmuş...

• Xbox, TR pazarına girdiğinde Digiturk ve D-Smart gibi şirketlerle anlaşıp, özel fiyat ve sağlam bir uygulama hizmeti sunsaydı müthiş olurdu.

Oyunların PC'de olma olayı ise markaya cidden zarar veriyor. Konsolun albenisini ve gücünü şuan için Ex yapımlar belirliyor. Nintendo ne kadar kısa sürede ciddi satış sağladı. El ve ev konsolu olmasının yanında en büyük katkıyı ex oyunlar sağlıyor. Yazılım satışlarındada inanılmaz başarılılar. Oyuncuda '' X oyunu oynamak istiyorsan, Xbox almalısın algısını yaratman'' gerekiyor. Ms bunu kaybetti üstüne ex'lere olan ilgide azalınca işler iyice sarpa sardı.

Ms'in şuanki amacı zaten bir oyun platformu oluşturmak. EA Acsess ve Game Pass bunu gösteriyor. Game Pass cidden harika bir uygulama ve sırf bu yüzden bir Xbox One S düşünüyorum. Netflix gibi bir sisteme kimse hayır demez diye düşünüyorum. Steam'i almak istediklerine dair söylentilerde var ki eğer böyle böyle birşey olursa zaten direk amacına ulaşmış olur. Steam, EA Acsess ve Game Pass ile en güçlü oyun marketini oluştururlar.

Bununla beraber Ms yavaş yavaş ex oyunlarada ağırlık vermeye başladı. Yeni Fable oyunu geliyor üstüne sanırım GeoW 5 yolda falan. Ms ex oyunları kurmak istediği oyun platformuna yansıtırsa ciddi bir ivme yakalar.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.