Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.519
Cevap
18
Favori
117.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt
    hdmı 2.1 çıkınca kablosuda satısa cıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 9 Ağustos 2018; 9:01:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şimdi dandik düz kablo var bazen görüntü gidip geliyor one x ve Samsung mu7400 ikilisi kablo dan dimi

• GameChanger G kullanıcısına yanıt
    One x in içinden çıkan kablo ise o kaliteli bir kablo onunla alakası yok tv nizin ayarları ile ilgilidir görüntü gidip geliyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: GameChanger

Bende şimdi dandik düz kablo var bazen görüntü gidip geliyor one x ve Samsung mu7400 ikilisi kablo dan dimi
    One x ile beraber gelen hdmi kabloyu kullan. Görüntü ayarları ise çıkış 8 bit olsun.
    4K'ya izin ver, 4.4.4'e izin ver vs gibi seçeneklerin de hepsi seçili olsun.

Eğer kullanıyorsan bir ihtimal kullandığın akım koruyucu priz kaynaklı da olabilir bu sorun. One X'de dahili akım koruyucu var. Ben şehsen ekstra akım koruyucu kullanmıyorum. Fiş direk duvar prizine takılı.

Bende de göz kırpması gibi anlık görüntü gidip gelme sorunu oluyordu. Ayarları yapıp, cihazı da direk olarak prize taktıktan sonra sorun kalmadı.

** Tabi akım koruyucu konusunda illa benim yaptığımı yapın demiyorum sonra cihazınıza birşey olursa benden bilmeyin :) Ama microsoft kendisi açıkladı bunu cihazda zaten akım koruyucu var, siz bir tane daha eklemiş oluyorsunuz diye. Çekmesi gereken elektriği çekemeyebilir sorun yaşayabilirsiniz vs demişlerdi.

Xbox support burada açıklamış konuyu:https://twitter.com/XboxSupport/status/931583041285210112?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E931583041285210112%7Ctwgr%5E373939313b73706563696669635f73706f7274735f616374696f6e&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.onmsft.com%2Fnews%2Fmicrosoft-backtracks-on-xbox-one-console-surge-protector-issue-kind-of

• Video çıkış ayarları için de bu video'yu referans alabilirsiniz.

• Piyasada one x bulabilen var mı ? Konsol dükkanları bile bulmakta zorlandığını söylüyorlar.
  • egecano kullanıcısına yanıt
    Bostancı ve Mardin'de mağazada var gözüküyor

http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-x-1-tb.html
  • Beyler xboxa tum 3.5mm jackli kulakliklar uyuyor mu? Usb li alicaktik ama adaptor lazimmis pnabgaliba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 4 Eylül 2018; 16:26:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orctzl O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ayarları deneyeyim

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Mağazalara getirebiliyorlar mı ? Mesela vatan mağazası onu başka mağazaya sipariş olarak gönderebiliyor öu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egecano -- 4 Eylül 2018; 19:42:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklık girişi olan gamepad'ler ile tüm kulaklıklar kullanılıyor. iPhone ve JBL'in kulak içi kulaklıklarını kullanmıştım. Yalnız parti chat için kullanacağınız kulaklığın mikrofon özelliği olmasına dikkat edin!
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Usb yi direk kullanabiliyormuyuz gamepadden?

• Xbox ta oyun içi konuşma nasıl oluyor battlefield 5 te bi türlü beceremedim

• Usb derken ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Usb bağlantılı kulaklıklardan söz ediyorsanız eğer, eski tip kablolu usb çıkışa sahip kulaklıkları kullanamazsınız.

Kullanabileceğiniz kulaklıklar için 2 seçenek var.

1-Kablolu 3.5 mm jack uçlu olanlar. Enerjiyi gamepad üzerinden alır.

2-Wireless destekli kablosuz kulaklıklar. Bunlarda kendi içerisinde usb dongle ile çalışan veya tamamen aparatsız bağlantı seçenekleri ile ikiye ayrılır.

• Arkadaşlar one x de menüdeyken cihaz iki kere dondu fişini çekip takmak zorunda kaldım böyle bi sorun yaşayan var mı?

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin cihazda sorun var herhalde BFV de fps drop oluyor yazmışsın oyun 60fps akıyor halbuki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 18 Eylül 2018; 8:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Kardeş senin cihazda sorun var herhalde BFV de fps drop oluyor yazmışsın oyun 60fps akıyor halbuki..
    Valla kurt düşürdün içime cihaz yeni geldi değişimden konsol joystick bağlantısı kopuyo diye göndermiştim yeni cihaz yolladılar.diğer oyunlarda bi sıkıntı yok battlefield ı silip tekrar denicem.

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Diğer oyunlarda sıkıntı yoksa cihazda sorun yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Valla kurt düşürdün içime cihaz yeni geldi değişimden konsol joystick bağlantısı kopuyo diye göndermiştim yeni cihaz yolladılar.diğer oyunlarda bi sıkıntı yok battlefield ı silip tekrar denicem.

Alıntıları Göster
    Bende de bitmek bilmeyen loading ekranı vardı. Kaldırdım tekrar indirdim sorun kalmadı. Denemelisin

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.