Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.519
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman One X için bu kampanya fiyatından yakın zamanda bol bol görürüz gibi görünüyor :). Ülkemizde pek istikrarlı bir satış performansının sözkonusu olması mümkün değil One X için.
  • Arkadaşlar güç tuşuna bastıktan 2 saniye sonra konsoldan tak diye bir ses geliyor sizce bu normal midir? Önemsemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raizel

Ürün gözükmüyor:(

Alıntıları Göster
    gece kampanyası bu, saat 22:00 civarında bakın siteye...
  • evet xbox x elime dün itibari ile geçti, yalnız internetimde sorun olduğu için henüz oyun deneyemedim, 111 gb normal de 7 8 saatte inmesi gerekirken 14 saattir daha %50 de bu arada oyunu başlatabilirsiniz diyor ama malesef başlamıyor
  • şimdi özür diyerek soruyorum, bu ea acces teki her oyunu xbox x e yükleyebilirmiyim
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Evet üyelik satın aldıktan sonra vaulttaki her oyunu indirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    xbox 360 geri uyumluluk olmayan oyunlar harici hepsini yükleyebilirsin. Ea acces te geri uyumluluk olmayan oyun var mıdır bilmiyorum bile açıkçası. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omenhope

Arkadaşlar güç tuşuna bastıktan 2 saniye sonra konsoldan tak diye bir ses geliyor sizce bu normal midir? Önemsemeli miyim?
    Bende de aynısı var iki senedir, sorun değil hard disk uykusundan uyanıyor :)
  • Jacktr kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, az evvel aldım üyeliği
  • Çok teşekkürler uyanmaya devam o zaman. :D
  • omenhope kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Orjinal Xbox One Gamepad + Kutulu Assasins Creed:Unitiy 150tl

Gamepad ikinci kol olarak kullanılmıştır.Orjinaldir ve tertemizdir.Oyun kutuludur.Cdde çizik yoktur .Kutusunda yıpranma yoktur.İkisi birden 150tl.Sadece gamepad istenirse 130 , sadece oyun istenirse 35tl.

Fiyat :150tl

• Merhaba Arkadaşlar,

Ben de dün akşam media markt gece kampanyasıyla 1999 tl den one x satın almış bulundum. Aslında hiç niyetim yoktu fakat media markt'ın instagram reklamında görünce anında satın almaya karar verdim. Daha önceden de benzer bir kampanya vardı ve 2200 tl ye düşmüştü. Kaçırdığım için pişman olmuştum.

Lakin bugün zorlu dnr da 2699 tl artı 1 adet te ekstra kol hediye olarak kampanyaya denk geldim. Kol'un 400 tl olduğu düşünülürse çok da ucuza almadığımı farkettim. Bu konsolun bu kadar farklı fiyatlarla satılması düşündürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indecent İ kullanıcısına yanıt
    kolu 400tl'den de ucuza bulabilirsiniz. Arastirin iyice.

gule gule guzel gunlerde kullanin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutankhamun66

Bu mesaj silindi.
    Ya 1999 tl ye bir görmek nasip olmadı.Dü baktim bayagı mediamarkete :(((

• quote:

Orijinalden alıntı: Tutankhamun66

Bu mesaj silindi.
    Hocam bitti heralde o kanpanya web sitesinde ürün yok cünkü 2 gündur

• Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    O zaman desenize tam zamanında almışım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün xbox x ile nihayet oynamaya başladım, lakin ps4 ten sonra mı bilmem ama bunun gamepad inanılmaz hassas zor nişan alıyorum herhangi bir ayarı var mı düşürmek için dün akşam oynadığım oyun gears of war 4

bu arada görüntüler gayet tatmin edici
    Oyun menülerinden 3,veya 4 farklı yön ayarı vardır hocam.Oradan ayarlayabilirsiniz.Gears serisi de yön ayarlama yönünden farklı olduğu için alışması zor gelir.

Bu arada 2000 tl lik fiyat çok iyiymiş.Microsoft Tr 2700 lük fiyat duyurunca,bu fiyatın çok olduğunu söylemiştik.Zaten ülkemizde Ps markasının üstünlüğü,ve fiyat avantajı ortada,o noktada daha rekabetçi bir fiyat koyabilirlerdi.Birde makineyi zerre birşeyden anlamayan yıtıbırlar ve porshe önündeki anlamsız fotoğraflarıyla değilde teknoseyir gibi konsolu dibine kadar inceleyip hakkını veren adamlarla tanıtabilirlerdi.Hakeza MS Us konsolu ilk olarak digitalfoundry gibi adamlara göstermişti.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.