Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Web alımlarda mediamarktta tüm ürünlerde sepette yüzde 5 indirimde varmış 20 nisana kadar. 1900 e gelmiş oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ve bu fiyatlardan daha da düşeceğini zannetmiyorum. Düşse düşse 1700 e falan düşer sonrasında kur devreye giriyor zaten. Ama içim kıpır kıpır oldu kararsız kaldım. 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raizel R kullanıcısına yanıt
    1900 e geliyor ama 2700 den 1900 e indiren adam daha da indirebilir. Şu an kararsızlığın dibini yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Web alımlarda mediamarktta tüm ürünlerde sepette yüzde 5 indirimde varmış 20 nisana kadar. 1900 e gelmiş oluyor.
    Hocam siteden alayım dedim hemen ama %5 indirim çıkmadı

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam 2.elde 2000 tlden aşagı veren yok.kimse burnundan kil aldırmıyor.Evini sat arabanı sat yatirimlik al

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Çok mantıklı bir yorum fakat aklıma bir soru takıldı. Xbox one x ps4 pro ya göre çok daha güçlü değil mi? Çünkü gerçek 4k olayı sadece x de var diye biliyorum. Ps4 pro da ki sıkıştırılmış 4k diye geçmiyor mu? Ve ben ps4 pro yu ps5 çıkana kadar piyasayı microsofta kaptırmamak için çıkarılmış bir cihaz olarak görüyorum.
    her iki taraf da bir premium ürün yaparak insanları çekmek istedi... burada markaların stratejilerini bilemem ama olanlar ortada... sony tarafı premium ürün kısmında sadece güce öncelik verip kullanıma çok takılmadı sanki... 4k bluray olmayışı, patch hazırlamadaki zorluklar ve güç olarak yetersizlik... ama piyasaya 1 yıl erken çıktı... xbox ise zaten rakip ürünü görüp her konuda daha üstün bir şey yaptı... düşünsene sadece premium ürün ama sen dahil bir çok insan sonraki jenerasyon sanıyor... ama bakarsan xbox one ailesinin üyesi... one x'de çalışan tüm uygulamalar one ve one s'de de çalışıyor...

yani ps5 gelecek olduğunda yeni xbox da gelir, o zaman da o mu bu mu diye tartışırız :) ama yeni jenerasyon bence en erken 2020'de gelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: raizel

Hocam siteden alayım dedim hemen ama %5 indirim çıkmadı

Login olmak gerekiyor üyelikle. Kampanya üyelikte geçerli. Ben denedim anında 1900 yazdı.

• Beyler hayatimda ilk defa konsol aliyorum 1900 e iniyor mediamarktta fakat 2 tanede oyun alim diyorum baslangicta. Simdi oyunlarda xbox one x diye belirtilmiyor xbox one oyunu alsam one x kullanirim degilmi
    Ayrica konsolda ucuz oyun alma yolu var mi en ucuza nasil getirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aléister Crowley -- 18 Nisan 2018; 11:12:33 >
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Oyun kapaklarında xbox 360 yazmıyorsa sorun olmaz.
    önerim kutulu oyun alma

Gamepass aylık 29lira gamepass'e dahil olan tüm oyunlara erişim:
    https://www.xbox.com/tr-TR/games/xbox-game-pass

EA Access aylık 12lira access'e dahil olan tüm EA oyunlara erişim:
    Yıllık üyelik: 65TL
    https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/ea-access/cfq7ttc0k5dh/0004

Online multiplayer oynamak için live gold üyeliği aylık 29lira her ay 2/3 oyun hediye
    Yıllık üyelik:179TL
    https://www.xbox.com/tr-TR/live/gold

• quote:

Orijinalden alıntı: unconc3rn3d

Oyun kapaklarında xbox 360 yazmıyorsa sorun olmaz.
    önerim kutulu oyun alma

Gamepass aylık 29lira gamepass'e dahil olan tüm oyunlara erişim:
    https://www.xbox.com/tr-TR/games/xbox-game-pass

EA Access aylık 12lira access'e dahil olan tüm EA oyunlara erişim:
    Yıllık üyelik: 65TL
    https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/ea-access/cfq7ttc0k5dh/0004

Online multiplayer oynamak için live gold üyeliği aylık 29lira her ay 2/3 oyun hediye
    Yıllık üyelik:179TL
    https://www.xbox.com/tr-TR/live/gold
    Tamamdir dedigini uygulayacagim tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Tamamdir dedigini uygulayacagim tesekkur ederim

Alıntıları Göster
    bir de haftalık indirimler oluyor, onları da takip etmeni öneririm... uzunca bir süredir indirimsiz oyun almıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

bir de haftalık indirimler oluyor, onları da takip etmeni öneririm... uzunca bir süredir indirimsiz oyun almıyorum :)

Alıntıları Göster
    Kutulu oyun fiyatlarina baktimda çok pahalı pc kullanan insandik okadar parayi hayatta vermem

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Kutulu oyun fiyatlarina baktimda çok pahalı pc kullanan insandik okadar parayi hayatta vermem

Alıntıları Göster
    kutulu için gameseek.co.uk amazon.com filan fena değil ama dijital daha ucuz genel olarak... onda da dediğim gibi haftalık indirim takibi iyi olur... blog'a atıyorum salı günleri yeni indirimleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

kutulu için gameseek.co.uk amazon.com filan fena değil ama dijital daha ucuz genel olarak... onda da dediğim gibi haftalık indirim takibi iyi olur... blog'a atıyorum salı günleri yeni indirimleri :)

Alıntıları Göster
    Blog adresi nedir bende takip edim bilgisayari sattim bugun xbox one x siparis verdim geliyor banada cok lazim olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Vatanda geçen 1.400 ü gördü

İşiniz gücünüz bilip bilmeden konuşmak

• 1859tlye kaptım bi tane İsteyene xbox one 1tb tek kol ve 1 kutulu oyunlu konsolumu 575tlye satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

1859tlye kaptım bi tane İsteyene xbox one 1tb tek kol ve 1 kutulu oyunlu konsolumu 575tlye satabilirim

Hayırlı olsun

• Mrb , gta5 i 60 fps oynatabiliyor mu ? 1080p

• One X desteği getirselerdi oynatırdı. GTA V’i One X de oynamanızın hiçbir avantajı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Mrb , gta5 i 60 fps oynatabiliyor mu ? 1080p
    Xbox One X için güçlendirilmiş oyunların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    https://www.xbox.com/tr-TR/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list

Gta V 1080p 30fps olarak xbox one'da oynanıyor. one x tarafında yapımcı bir değişikliğe gitmediği için, durum aynı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.