Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de bu xbox 360 kutulu oyunları xbox x de oynayabilirmiyiz
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Birşey değil.Oynarsınız,önce diski Xboxone'a takıp,oradan dijital olarak indirmeniz gerkiyor.Cihaz zaten diski takınca direkt indirip indirmeyeceğini soruyor.Ondan sonra diski takmadan,makina oyunu kendisi oyunlarım arşivine ekliyor,disk takmadan oynayabiliyrosunuz.Geriye uyumluluk listesinde olmalı tabi.Halo Reach'i böyle indirmiştim.Şimdi ilerde x1x alırsam diye oynamıyorum.Adamlar her oyuna 4k yaması eklemeye başladı baya güzel birşey bedavaya remaster oynuyorsunuz resmen.
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Bu aralar pc toplamayı düşünüyordumda dolar aldı başını gitti konsol almayı düşünüyorum ilk defa.Elimde mevcut olan Samsung NU8000 55" tv var çok kararsızım pro veya one x arasında
  • Şu an en güçlü konsol one x bundan yana kimsenin şüphesi yok (one x sahibiyim) exc dediğimiz yani özel oyun takıntın yoksa çıkan üst düzey oyunlar bana kafi geliyor dersen one x öneririm. Konsola özel single oyun olsun kendimi özel hissedeyim diyorsanız pro burada devreye giriyor. Eğer ilk kez konsol alacaksanız pro ya da one x öneririm düz ps4 ya da xbox one önermem. Xbox in ea access ve game pass özelliklerini araştırıp size uygun olanı tercih etmenizde fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HollowFlea

Bu aralar pc toplamayı düşünüyordumda dolar aldı başını gitti konsol almayı düşünüyorum ilk defa.Elimde mevcut olan Samsung NU8000 55" tv var çok kararsızım pro veya one x arasında
    evde pro da one x de var... kişisel tercihim multiplatform oyunları one x'de oynamaktan yana oluyor... açıkçası gamepad'i daha rahat ve sistemi genel olarak daha güzel geliyor... ps4 tarafında bir sürü kıl tüy olay yaşıyorum(diskten yüklenmiş oyunu dijital alınca tekrar indirmek istemesi gibi)
  • iyi ki xbox x almışım bence çok başarılı bir konsol olmuş,
    gears of war 4 e gelince bir saniye bile sıkılmadım her an oyun içinde tutuyor,
    grafikler cabası
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Ps5 acaba one x ten çok daha güçlü olur mu

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    valla olmayacaksa hiç çıkarmasın zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Ps5 acaba one x ten çok daha güçlü olur mu
    bence olur... sonuçta bir sonraki jenerasyondan beklenti 4k 60fps'nin son derece standart olması gerekliliği... o zaman özellikle de CPU tarafında çok daha fazla güç gelecektir...
  • Tek sıkıntı çıkış tarihi. Vallahi parayla ürün alamıyorum ya. Ps4 alacaktım bir gittim dediler 100 TL zamandı. Dedim 5 yıllık konsola o kadar para veremem. E bu sefer xbox one x alayım yeni jenerasyon. Ama ben bunu alırsam ps5 çıkar aynı paraya daha kötü ürün alırım. Ohooooo...

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    one x yeni jenerasyon değil... one x'in rakibi ps4pro... yeni jenerasyonu beklemek mi mevcudu almak mı sorusu çok basit bir soru... şuanda oyun oynamak istiyorsan şuan var olanı al... oyun oynamak elzem bir konu değilse bekle... ama burada şu var, ps5 çıktığında ps5 slim'i bekleyebilirsin, sonuçta slim çıkınca orjinal ps5'in fiyatı kırılacaktır... slim çıkınca da muhtemelen ps5pro çıkacaktır, onu beklersin... ps5pro çıkıncada ps6yı bekleyebilirsin :)

özet: henüz duyurulmamış cihazları beklemek garip geliyor... duyurulmuş olsa, çıkış tarihine göre yorum yapalım ama şuanda yukarıda yazdıklarım geçerli...
  • Çok mantıklı bir yorum fakat aklıma bir soru takıldı. Xbox one x ps4 pro ya göre çok daha güçlü değil mi? Çünkü gerçek 4k olayı sadece x de var diye biliyorum. Ps4 pro da ki sıkıştırılmış 4k diye geçmiyor mu? Ve ben ps4 pro yu ps5 çıkana kadar piyasayı microsofta kaptırmamak için çıkarılmış bir cihaz olarak görüyorum.

• Geçen hafta Xbox One X Teknosa'da 1800 TL'den satılmış. Arkadaşım almış. Nasıl kaçırmışız o fiyatı :)

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    1800 e satıldıysa yine o bantlara elbet düşer. Bu ekonomide beklemek gerekiyor. Bu arada satış fiyatları demek ki çok kötü o yüzden fiyatlar bu kadar oynak. Almak isteyenler için yapılacak tek şey beklemek.

• quote:

1800 e satıldıysa yine o bantlara elbet düşer. Bu ekonomide beklemek gerekiyor. Bu arada satış fiyatları demek ki çok kötü o yüzden fiyatlar bu kadar oynak. Almak isteyenler için yapılacak tek şey beklemek.
    Benim beklediğim fiyat aralığı tam da oydu. Bundan sonra takip edip kovalacağız :) 1.800'e düşerse düşünmeden alırım.

Vatanda 2000 TL ye düşmüş fakat bu kadar düştüyse daha da düşebilir. Acele etmenin anlamı var mı açıkçası emin değilim.

Vatanda geçen 1.400 ü gördü

• Hocam her gün takip ediyorum da acaba hangi gün gördü? Yakın zamandır düzenli takip ediyorum siteleri ama.

• quote:

Vatanda 2000 TL ye düşmüş fakat bu kadar düştüyse daha da düşebilir. Acele etmenin anlamı var mı açıkçası emin değilim.
    Mediamarkettede 1999 a düşmüş.Bu kurda sabit olarak daha düsecegini sanmiyorum. God of War'ın çıkışını baltalamak için yapmış olabilirler

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.