Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.519
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam yakınım ama galiba elden teslim kabul etmiyolar ama bi denicem şansımı.

Konsolu joystickten açarken bastığım gibi açılıyo her seferinde ama cihaz açılınca bağlantı kopuyo diyorum sorun koldan olsa hiç açılmaz yada bağlanmaz sanki konsolda sorun var gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz gibi telefonda da çok ilgili alakalıydı görüştüğüm kişi belli ki kaliteli bi servis ben biraz uğraşmak istemediğim için yollamadım çünkü bazen 3-5 gün hiç sorun olmuyo sonra bi başlıyo saatte 5 kere kopuyo bağlantı.

Yarın yollamayı düşünüyorum bakalım ne olucak ..

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Bilgilendire bilirseniz seviniriz hocam iyi günler

• İlkbahar indirimleri saat kaçta bitecek bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

İlkbahar indirimleri saat kaçta bitecek bilgisi olan var mı?
    20 saat 40 dakika kaldı diyor şuan site üzerinden bakınca.
  • konusunu bulamadığım için buradan soruyorum,

game pass aldım diyelim bir aylık 5-6 oyunu indirdim, bir ay sonra abonelik bitti, oyunları oynamaya devam edebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanTRnaz -- 9 Nisan 2018; 17:35:16 >
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Hayır, oynayamazsınız.
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,

o zaman hemen oynayıp bitirmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Bunu kullanıyorum, fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık. Tavsiye ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-xbox-one-stereo-headset-kulaklik-xbox-one-s-kulaklik-549997751/detay
    hocam bu kulaklık kablolu mu?
  • Arkadaşlar bende Xbox one s var.Calisirken fan sesi biraz arttı ve makine titreyerek çalışıyor.Garantiye göndermeli miyim sizce?

• HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Xbox in kendi orijinal kablosuz kulaklığı yok maalesef kablolu kulaklık bu aparatı ile beraber kol a bağlıyorsunuz. One s varken kullandım iş görür ancak one x aldığım zaman razer thraser ultimate almıştım ben xbox ile uyumlu bluetooth üst düzey oyuncu kulaklığı.

• Önce ariza formu oluşturun netten eğer oluşturamıyorsanız MS müşteri hizmetlerini arayın onlar oluştursun daha sonra cihazı karşı ödemeli yollayın büyük ihtimalle cihazınız sıfırı ile değişim yapılır çünkü MS tamirden ziyade müşteri memnuniyeti için sıfır cihaz yollamaktan yana.

• theShadowrun kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,

kablolu olanı aldım, muhtemelen üst düzey kulaklık bir sonraki aşamada alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanTRnaz -- 11 Nisan 2018; 14:25:4 >
  • theShadowrun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak isteyen için Mediamarkt sitesinde internete özel 1.999 TL şu anda.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mıcrosoft-xbox-one-x-1-tb-oyun-konsolu-1177825.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: xus

Almak isteyen için Mediamarkt sitesinde internete özel 1.999 TL şu anda.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mıcrosoft-xbox-one-x-1-tb-oyun-konsolu-1177825.html
    yine aynı kampanya var, haberiniz olsun...

• Yalnız bu adamlar 2700 den bir an da 2000 e çekti. Bu şu demek adam bunu 2000 TL ye sattığında da kar edebiliyor. Hem vergiler hem de bu şerefsizler olduğu sürece biz gülmeyiz. Aslında bir çöp bile almayıp aç bırakmak lazım bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

yine aynı kampanya var, haberiniz olsun...

Alıntıları Göster
    Ürün gözükmüyor:(

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    2000 TL'ye bile satarken kar ettiklerine göre artık ellerine ne kadar geliyor bu cihaz.

En başından bari bu fiyattan çıkarsalardı. Gerçekte olması gereken rakam aslında bu civarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

2000 TL'ye bile satarken kar ettiklerine göre artık ellerine ne kadar geliyor bu cihaz.

En başından bari bu fiyattan çıkarsalardı. Gerçekte olması gereken rakam aslında bu civarlar.

Hayır kâr etmiyorlar. Media Markt da bir ürün 5 ay ve üzeri sürede satılmaz ise eski stoğa düşer ve biran önce ellerinden çıkartmak için üretici firmadan maddi destek alarak dip fiyattan satarlar. One X’in onlara geliş fiyatı 2300₺ den aşağa değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.