Şimdi Ara

Xbox One Ses Kontrol

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün almış olduğum xbox one konsolunun hareket sensörü ile güzelce iletişime geçtim fakat sesle kontrolü bir türlü beceremedim. Xbox ın her çeşit söyleminde söylememe rağmen bir türlü duyuramadım sesimi konsola. böyle şeyler yaşayan ve bunu çözen arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum. yapmadığımız açmadığımız bir özellik mi var acaba sıfır konsol çünkü daha. vede yeni çıkan türkçe komutları kullanan varmı? hangileri geçerli

• Yanlış hatırlıyor olabillirim ancak konsolun dilini ingilizce yaparsan sesi de algılamaya başlıyor diye duydum.
  • türkçe yaptık menü herşeyi türkçe oldu ama sesi kontrol edemiyoruz ingilizce yapıp mı denememiz lazım diyorsun sürekli ingilizcemi kalacak öyle türkçe dil desteği olan konsollar için komutlar mı değişik acaba.
  • inglzce yap dene olr
  • türkçe olarak kullanamazmıyız menüyü peki illa ingilizceye çevirmek gereklimi yaa. akşama bi deneyelim bakalım teşekkürler
  • ingilizce komut vermen için cihazın dilini ingilizceye çevirmen yeterli, ses kontrol için hep ingilizce çalışması şart, türkçe ayarlarsan konsolu ses kontrol çalışmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.