Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.329
Cevap
19
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1200 e kadar düşen xbox one s şu anda 1500 tl den aşağı satan yer yok

Fiyatlara bak rezillik
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor'a falan baktın mı ? Yanlış hatırlamıyorsam oralarda aradığınn fiyat aralığında cihaz vardı.
  • Arkadaşlar 40 yılların çizgi film tadındaki Cuphead oyunu PS4 exclusive'lerinden daha çok dikkatimi çekti.Bu yüzden kasım gibi br tane S almayı düşünüyorum.Eskiden zaten 360 vardı.Xbox'dan şaşmıyıcaz herhalde.PS4 ısınamadım bir türlü.PS4 kolunu sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunslingerofMoon -- 7 Eylül 2017; 13:3:56 >
  • GunslingerofMoon kullanıcısına yanıt
    Çok fena olacak bu oyun ama birde Last Night'a göz atmanı isterim ödül avcısı oyunlardan olacak.
  • İyi ki almışım diyorum şu aleti.3 sene olacak alalı.sıkıntısız kullanıyorum halen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 26 Nisan 2019; 12:24:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Arkadaşlar selam,

Abim Xbox One S almış fakat bir sorunum var. Abim Philips 40PUK6809/12 modeli olan 4K televizyonda oynuyor ve örneğin NBA 2K17 oyununda oyuncuyu şuta kaldırırken gecikme oluyor basar basmaz şuta kalkmıyor. Veya BF1'de sağa sola ekranı döndürmede ağırlık var. Nitekim menüde de sağa sola götürürken biraz gecikmeli hareket ediyor ve rahatsız ediyor. Konsol ayarlarında TV çözünürlüğü 1080p'de. Zaten 4K'ya alamadım hata veriyor.

Ben aleti kendi odama taşıdım. Benim odamda da Samsung 32C630 1080P HD televizyon var ve konsolu taktığımda aynı şeyleri yaşamadım. NBA'de oyuncular bastığım an şuta kalkıyor, BF1'de sağa sola dönmeler gayet seri ve akıcı. Menü arası gezinmelerde olması gerektiği gibi hızlı bir şekilde akıyor.

Her iki TV'nin tepkime süresi de 5 ms gözüküyor. Benim Samsung TV'nin HZ değeri 100, abimin TV'si 400 HZ gözüküyor. İnternetten bulduğum bilgiler bu şekilde.

Bu sorunu nasıl aşarız?

Edit : Dünden beri TV'nin oyun ayarlarını bulamadım ondanmış. 80 adım ötesine koymuşlar oyun ayarını zar zor buldum haloldu çözün. Zaten ben bir şeyi bulamayıp bu foruma yazarsam anında buluyorum çözümü. Teşekkürler DH

oyun ayarı mı varmış ben o philips i 5 yıl xbox ile kullandım 1 saniye geç algılıyor pc de de kullanılmıyor berbattı. oyun moduna alınca hızlanıyormu?

• Bendeki sorun bu şekilde çözülmüştü, oyun ayarı varsa bir kurcalayın düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Bendeki sorun bu şekilde çözülmüştü, oyun ayarı varsa bir kurcalayın düzelecektir.

ben mario oynarken bile mario nun zıplaması 1 saniye sonra oluyor du mario bile oynanmayan tv idi. bende sattım. alan adama acıdım biraz ama evet game modu vardı görüntü ayarlarında yani dinamik normal vs soft o tarz ekran ışığı rengi ni ayarlayan profiller vardı. hız olarak oyun modu varsa bilmiyordum. yinede pc ye bağlayıp mause ile denermisiniz pek rahat kullanılmıyordu. cevap için teşekürler yıllar sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

ben mario oynarken bile mario nun zıplaması 1 saniye sonra oluyor du mario bile oynanmayan tv idi. bende sattım. alan adama acıdım biraz ama evet game modu vardı görüntü ayarlarında yani dinamik normal vs soft o tarz ekran ışığı rengi ni ayarlayan profiller vardı. hız olarak oyun modu varsa bilmiyordum. yinede pc ye bağlayıp mause ile denermisiniz pek rahat kullanılmıyordu. cevap için teşekürler yıllar sonra

Alıntıları Göster

Televizyon kullanmıyorum artık hocam ama oyun modu özelliği açınca oyun performansı normal seviyede oluyordu, aynısı PC kullanımı için de olacaktır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.