Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuilde

Siz iade yada bu sorun hakkinda amazonla iletisime gectiniz mi hocam?

Hocam ben uğraşmadım ama arkadaş değiştirdi konsolu amazon'a gönderip.Gelen konsoldada aynı çıktı.Şans işi yani:)
  • Beyler buna ses sistemi bağlayabiliyor muyuz? Evet ise Optik olarak mı yoksa aux olarak mı bağlanıyor? Pahalı olmayan bir sistem ne önerirsiniz?
  • Ses sistemini optik olarak bağlayabilirsin. Aux girişi kolun üzerinde var sadece, kulaklık için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Ses sistemini optik olarak bağlayabilirsin. Aux girişi kolun üzerinde var sadece, kulaklık için.

Tamamdır. Tşkler cevap için.
  • Arkadaşlar daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama bir konuda yardımcı olursanız sevinirim.

One S e hdmi girişinden bir kaynak bağladımızda One S stand by konumunda iken dahi tv ye bu girişten gelen görüntüyü aktarmaya devam edebiliyor mu... Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Arkadaşlar daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama bir konuda yardımcı olursanız sevinirim.

One S e hdmi girişinden bir kaynak bağladımızda One S stand by konumunda iken dahi tv ye bu girişten gelen görüntüyü aktarmaya devam edebiliyor mu... Şimdiden teşekkürler.

O nasil soru ya ahiret sorusu mu soruyorsun birader?

Kapalıyken nasil goruntu aktarsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    Şimdi 4K bir Surround amfi yok elimde tüm HDMI kaynaklar da(d-smart/digitürk/ps3) da bu avr ye bağlı . Tek kablo ile TV ye gitmek için Tek seçeneğim AVRnin HDMI çıkışını ONE S in HDMI girişine girmek ve oradan TV ye gitmek . Bunun için evdekilerin her seferinde ONE S i açmasını istemiyorum. Bu zor bir soru da değil aslında mesela benim Yamaha AVR kapalıyken bile görüntüyü geçebiliyor hatta kaynaklar arasında geçiş yapabiliyor.
    Bunu yapamıyorsa benim için sıkıntı olacak birçok kablo ile uğraşmak istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kinect arıyorum arkadaşlar elinde olup da uygun fiyatlı satmayı düşünen varsa pm'den ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şimdi 4K bir Surround amfi yok elimde tüm HDMI kaynaklar da(d-smart/digitürk/ps3) da bu avr ye bağlı . Tek kablo ile TV ye gitmek için Tek seçeneğim AVRnin HDMI çıkışını ONE S in HDMI girişine girmek ve oradan TV ye gitmek . Bunun için evdekilerin her seferinde ONE S i açmasını istemiyorum. Bu zor bir soru da değil aslında mesela benim Yamaha AVR kapalıyken bile görüntüyü geçebiliyor hatta kaynaklar arasında geçiş yapabiliyor.
    Bunu yapamıyorsa benim için sıkıntı olacak birçok kablo ile uğraşmak istemiyorum.

üstad dediğini anladım ama denemek lazım.öyle bir şey olmazsada xbox da enerji tasarruflu mod var o şekilde bırakabilirsin.dediğim gibi denemedim şu anda elimde anfi yok ama olur diye tahmin ediyorum.yinede anfi olan bir arkadaş kontrol ederse daha sağlıklı sonuç çıkar.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Dostum buradan cevap bulamadım yurtdışı forumlardan olmadığını öğrendim herçekten çok saçma Microsoft birşeyi tam yapsa gerçekten şaşırırdım.Standby da görüntüyü aktarmadığı gibi birde HDMI IN i aktif etmek için konsolda her seferinde Watch TV ikonunu seçmek gerekiyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dostum buradan cevap bulamadım yurtdışı forumlardan olmadığını öğrendim herçekten çok saçma Microsoft birşeyi tam yapsa gerçekten şaşırırdım.Standby da görüntüyü aktarmadığı gibi birde HDMI IN i aktif etmek için konsolda her seferinde Watch TV ikonunu seçmek gerekiyormuş.

şaşırdım gerçekten.neden böyle salakça şeyler yapıyorlar anlamıyorum.
  • bende dün +1 kol kampanyasından yararlanarak one s aldım. fifa 17 + 2 kol 1299tl (500gb) ve ekstra olarak 1 ay ea access ve 14 günlük xbox live üyeliği mevcut.
  • konu ölmüş resmen. ps4 pro konusu ayrı koldan ps store indirimleri konusu ayrı koldan 4 nala gidiyor. xbox konusu fıs. naoldu hayırdır? bu arada bir tane xbox oyunları indirimi konusu yok forumda?
  • Bu konsol için monitör tavsiyesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Bu konsol için monitör tavsiyesi lazım.

Uzun uzun arastirmalardan sonra imzamdaki minitor tek uyumlu ender minitorlerden

• yeni çıkacak güzel oyun varmı beyler
  • Arkadaşlar şimdi ben 500 GB One S alsam daha sonraki zamanlarda içindeki 500GB yi çıkarıp 2TB takabilir miyim? Ps4 Slimde vardı. Bunda da var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Arkadaşlar şimdi ben 500 GB One S alsam daha sonraki zamanlarda içindeki 500GB yi çıkarıp 2TB takabilir miyim? Ps4 Slimde vardı. Bunda da var mı?

Bunun için konsolu sökmeniz gerekiyor ki, bu işlem göründüğü kadar pratik değil. Mevcut hdd'yi sökmek yerine, 1 veya 2 TB harici hdd takmanız çok daha mantıklı olacaktır. Bir çok kişi bu şekilde kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 7 Haziran 2017; 23:57:45 >

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben de dışarıda bir şey kalmasın istiyordum yani her şey içinde olsun diyordum. Yapacak bir şey yok o zaman bir şekilde saklanacak o harici disk.

• Arkadaşlar merhaba,xbox one s in altında koruyucu tabaka gibi birşey var siyah,orası çok çabuk çizilmiyor mu sadece bende mi öyle? Tırnak değmesiyle iz oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.