Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.329
Cevap
19
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    55XD8505 var bende. Çok güzel alet ama ne yazık ki her 4k tv gibi tepki süresi biraz fazla. Ama çok memnunum tavsiye ederim. Rtings'den incelemelere bakın. Gene bu nispeten oyun için diğer rakiplerine göre daha başarılı. Mükemmel bir upscalei var.
  • Arkadaşlar ben benim kütük kasayı sattım. 4 aydır falanda konsolum yok. Scorpio'yu bekliyorum ama daha çıkmasına 1 yıl var. Switch'de çıkacak, one s'i tavsiye eder misiniz? Andromeda falan geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.A.Cooper

Arkadaşlar ben benim kütük kasayı sattım. 4 aydır falanda konsolum yok. Scorpio'yu bekliyorum ama daha çıkmasına 1 yıl var. Switch'de çıkacak, one s'i tavsiye eder misiniz? Andromeda falan geliyor .

4k tv niz varsa upscale ve kucuk guc artisi icin 1200 e one s alinabilir yoksa one da olabilir 650 700e.

Pc yoksa oyundan uzak kalama diyorsanız hemen alin daha scorpio ya cok var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    Pc varda ortam xbox'da. 4k tv var evet ama 700 e almak aklımı çelmiyor değil. Neyse düşüneyim biraz daha.
  • Arkadaşlar selam,

Abim Xbox One S almış fakat bir sorunum var. Abim Philips 40PUK6809/12 modeli olan 4K televizyonda oynuyor ve örneğin NBA 2K17 oyununda oyuncuyu şuta kaldırırken gecikme oluyor basar basmaz şuta kalkmıyor. Veya BF1'de sağa sola ekranı döndürmede ağırlık var. Nitekim menüde de sağa sola götürürken biraz gecikmeli hareket ediyor ve rahatsız ediyor. Konsol ayarlarında TV çözünürlüğü 1080p'de. Zaten 4K'ya alamadım hata veriyor.

Ben aleti kendi odama taşıdım. Benim odamda da Samsung 32C630 1080P HD televizyon var ve konsolu taktığımda aynı şeyleri yaşamadım. NBA'de oyuncular bastığım an şuta kalkıyor, BF1'de sağa sola dönmeler gayet seri ve akıcı. Menü arası gezinmelerde olması gerektiği gibi hızlı bir şekilde akıyor.

Her iki TV'nin tepkime süresi de 5 ms gözüküyor. Benim Samsung TV'nin HZ değeri 100, abimin TV'si 400 HZ gözüküyor. İnternetten bulduğum bilgiler bu şekilde.

Bu sorunu nasıl aşarız?

Edit : Dünden beri TV'nin oyun ayarlarını bulamadım ondanmış. 80 adım ötesine koymuşlar oyun ayarını zar zor buldum haloldu çözün. Zaten ben bir şeyi bulamayıp bu foruma yazarsam anında buluyorum çözümü. Teşekkürler DH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulfly1 -- 7 Ocak 2017; 17:14:3 >

• 924 Tl ye sıfır Türkiye garantili 500 gb fat kasa aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

arkadaşlar vatan bilgisayar kampanyası çok mantıklı kaçırmayın derim.

http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-konsol-1-tb-fifa17.html

xbox one 1 tb modeli içindeki bir adet kumanda + 14 günlük live kod+ fifa 17 + 1 aylık eaccess üyeliği

bunların haricinde : vatanın verdikleri.

1 adet orjinal xbox one s kumanda.eski değil yeni s kumanda bluetooth lu olan.

3 aylık live gold üyelik.

5 çekiliş hakkı.

forza 6 kodu : devam etmeyebilir emin degilim basvurdum ben.

milli takım forma : devam etmeyebilir emin değilim.

fiyat 1.499 tl

ekstra kol nerede veriyor ben göremedim sitede ama?

bende bunu almak istiyorum ama tam karar vermedim daha. bunda ekstra kol falan yok sanırım.
    http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-s-konsol-500-gb-fifa-17.html

• Benim dediğim 1 tb olan modeli.ben aldım kullanıyorum su anda
  • quote:

Benim dediğim 1 tb olan modeli.ben aldım kullanıyorum su anda

bana 500 gb yeterli. fifa oynarım sadece. belki birde yarış oyunu.

peki memnun musunuz genel olarak? 4k tv ile mi kullanıyorsunuz ayrıca? bende şu an 4k tv yok ama 3-4 ay sonra alma gibi bir planım var. fiyatlar biraz düşsün bakalım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

peki memnun musunuz genel olarak? 4k tv ile mi kullanıyorsunuz ayrıca? bende şu an 4k tv yok ama 3-4 ay sonra alma gibi bir planım var. fiyatlar biraz düşsün bakalım da.

şu an baktım tekrar siteye ama kampanya bitmiş.1 tb modelinde de kol vermiyor.keşke alsaydınız.güzel bir avantajdı.

ben memnunum.daha bir lira para vermedim oyunlara.eaccsess ve live gold üyeliğinden toplam 27 tane oyun indirdim onları oynuyorum.4k bende de yok ama sene sonunda alıcam.
  • quote:

quote:

quote:

şu an baktım tekrar siteye ama kampanya bitmiş.1 tb modelinde de kol vermiyor.keşke alsaydınız.güzel bir avantajdı.

ben memnunum.daha bir lira para vermedim oyunlara.eaccsess ve live gold üyeliğinden toplam 27 tane oyun indirdim onları oynuyorum.4k bende de yok ama sene sonunda alıcam.

aynen o kampanya bitmiş. ne yapalım şans.

bu arada 1 oyun yaklaşık kaç gb yer kaplıyor ortalama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 10 Ocak 2017; 13:24:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

40 gb falan tutuyor.benim 1tb hdd şu anda yüzde 75 doldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

40 gb falan tutuyor.benim 1tb hdd şu anda yüzde 75 doldu

Tamamdır.
    ben 2-3 taneden fazla yüklemem zaten. fifa oynarım genelde. belki bir de yarış oyunu. diğer oyunlar ilgimi çekmiyor. tşkler.

• One s kontrolcusunun home tusu (xbox logosunun oldugu tus) sert bastirinca calisiyor. Normal basinca algilamiyor, biraz sert bastirinca algiliyor. Sizdede durum ayni mi ? Bendeki mi arizali
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

One s kontrolcusunun home tusu (xbox logosunun oldugu tus) sert bastirinca calisiyor. Normal basinca algilamiyor, biraz sert bastirinca algiliyor. Sizdede durum ayni mi ? Bendeki mi arizali

normal basınca çalışıyor.sert basmamaı gerektirecek durum olmadı şu ana kadar
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Normal basinca algilamiyor konsol

Amazondan almistim konsolu paket icinde cikan kol arizali o zaman
  • quote:

Normal basinca algilamiyor konsol

Amazondan almistim konsolu paket icinde cikan kol arizali o zaman

bilmiyorumki arkadaşım ne diyim.belki taşıma sırasında üzerine yük binmiştir zarar görmüştür.çok sorun olmuyorsa oynama esnasında idare et bence.malum pahalı zaten.
  • quote:

One s kontrolcusunun home tusu (xbox logosunun oldugu tus) sert bastirinca calisiyor. Normal basinca algilamiyor, biraz sert bastirinca algiliyor. Sizdede durum ayni mi ? Bendeki mi arizali

Bende ve bir arkadaşımda daha aynı şekilde hocam.Beraber amazon'dan almıştık gelen iki cihazdan çıkan kol'da tuşa sert basınca algılıyor.Ayrı olarak aldığın kol'da bir sorun yok normal şekilde bastığım an algılıyor açılıyor.
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    Siz iade yada bu sorun hakkinda amazonla iletisime gectiniz mi hocam?
  • quote:

Bende de aynı şekilde çalışıyor.Biraz uzun ve sert basmak gerekiyor.Sinir bozucu bir durum
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.