Şimdi Ara

XBOX ONE S 500GB FİFA17+FORZA 6 MI 1TB BF1 Mİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
4.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Ps4 mü xbox mı düşündükten sonra xbox almaya karar verdim ve ne yazık ki scorpioyu bekleyemeyeceğim. İki paket arasında kararsız kaldım: 1) Xbox One S 500Gb Fifa17+Forza 6 1499tl link:http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-s-konsol-500-gb-fifa-17-forza-6.html
    2) Xbox One S 1TB Battlefield 1 1749tl link:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-s-1tb-konsol-battlefield-1-1168616.html
    Not: Her iki pakette de 2.kol + stereo kulaklık hediye
    Xbox store'a göre oyunların fiyatları:
    Fifa 17-80tl
    Forza motorsport 6-250tl
    Battlefield 1-269tl
    1.paketteki oyunların fiyatı 330tl yani sadece konsol 1169tl'ye geliyor.
    2.paketteki bf1'in fiyatı 269tl yani sadece konsol 1480tl'ye geliyor.
    Yani sadece konsol bazında baktığımızda 1. paket daha karlı gibi görünüyor. Ama tabiki bf1 yeni bir oyun ve fifa17 ea accessde var ama ben forzayı çok seviyorum 1.paketi alıp yanına bir gta 5 alsam aynı paraya geliyor zaten ama fifa17nin accessde olması ve yakında 18'in gelecek olması düşündürüyor. Ama hem bf oyununu çok sevmemem hem araba yarışı istemem hem futbol oyunu istemem hem de artan parayla gta 5 alabilmem 1.paketi daha mantıklı gibi gösteriyor. Sizin fikirlerinizi de almak ve benim gibi xbox alacak olanlara kararsız kalanlara fikir olması açısından konu açmak istedim. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. paket daha uygun. Aradaki farkla 1 tb hdd ve bf1 alırsın zaten.Kulaklık, 2.kol oyunlar derken konsol 850 lira civarına geliyor.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-s-konsol-500-gb-fifa-17.html

bunu al sana hocam.oyunlu paketleri boşver forumdan çok uyguna bulursun.1750 nedir aman uzak dur

mesajını detaylı okudum şimdi ilk paketteki oyunlar 330 yazmışsın anlaşılan oyun fiyatlarından haberin yok.fifa+forza6 ikisini forumdan 50-60 tl ye bulursun.konsol sadece şu fiyata geliyor mantığın çok yanlış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvlt42 -- 5 Haziran 2017; 23:3:23 >

• Forzanın fiyatının 250tl olduğunu düşünürsek ve iki paket arasındaki farkın 150tl olduğunu düşünürsek forzalı olanı alsam daha iyi gibi duruyor. Forumlarda ucuza bulunur haklısınız ama daha önce hiç internetten böyle alışveriş falan yapmadığım için pek bilmiyorum ve açıkçası uğraşmak istemiyorum.

• Haklısınız daha ucuza bulunabilir ama güvenilirlik açısından pek güvenilir değil ve kıyas yaparken iki pakette de store fiyatlarını baz aldım yani her türlü ilk paket ikincisine göre daha karlı ama forumlardan oyun alınca bilemem.

• Hocam sen arkadaşları dinleme bf1 li paket al çünkü o pakette dikey stand özel kol ozel konsol askeri yeşili 1tb hdd ve 1 aylık ea üyeligi ile geliyor

Yani bf1 delux edition o kutıdaki bf1

1ay ea acces 12 tl dikey stand 150 tl

Gayet iyi ekstra 2.kol ve kulaklıkda cabası

• dragontail27 D kullanıcısına yanıt
    hocam stor fiyatlarına bakılmaz sakın ha.daha birkaç ay öncesi herkese forza6 kodları bedavaya yollandı.fifa dersen millet 30-40 tl ye satamıyor.yok foruma ona buna güvenemem dersen çok para gömersin oyuna
  • Hocam türkiye store ingiliz store dan çekiyor en pahalı store dan zaten ingiliz fiyatları ile tr fiyatları aynı paunda endeksli o yüzden kendin alırsan kredi kartın yurt disi alisverine açtırmanı tavsiye ederim

• Pardon hocam haklısınız bf1 deluxe sürüm yani 295tl sayalım onu Şimdi şöyle bu paket 1TB ama şu linkteki ürünü alıp(http://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-2-5-1tb-canvio-usb3-0-usb2-0-tasinabilir-disk.html#genel-bakis ) bunu 210tl'ye alıp 1.5TB yapma şansı var 1 ay ea access pahalı bir şey değil zaten 12tl dikey stand da sanırım dik durmasını sağlıyor ona da ihtiyacım yok zaten dik durursa koyacağım yere sığmaz mecbur yatay duracak

• dragontail27 D kullanıcısına yanıt
    yavaş yavaş anlamaya başladındikey standa zaten ihtiyaç yok foruma sor kullananda yoktur zaten.hatta bir arkadaş yazmıştı müşteri hizmetlerinden isterseniz ücretsiz gönderiyor diye.ama bf1 delux 295TL nedir allah aşkına
  • Hocam fifa satılmıyor ea aksesde bedava geliyor şimdi yazın bf1 de multi akmakmı yoksa fifa mı oynamak bide

Benim makinada aynı ama daha gold üyelik masrafın olucak en azından makinayı 1tb alır isen cok sonra bi 1tb hdd alırson

1,5tb ama fat kasa

Şimdi mantıklı düsün cebinden gitmicek ger kurıs iyi şimdi

Cihaz 1500 dedik

Gold üyelik 180 12aylık

1 sene ea üyeligi 65

1tb hdd 218 di herhalde

Böyle zaten sana 2 bin i geçiyor daha düzgün oyun bile yok elinde

Benim dedigim şekil ise

1700 cihaz

180 gold

1 ay bedavadan sonra diger ay ea üyeligi 65 tl bitti

Hemde elinde bf1 den tut fifa 17 olacak dahada nice oyun bf1 de muştide takılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 5 Haziran 2017; 23:28:49 >
  • Hocam ben ne olursa olsun Gta 5'i kesin alacağım Gta 5'in multisini Bf1'e tercih ederim.

Şimdi cihaz 1500tl

Gta 5 190tl

12ay gold(belki 3 yada 4 ay alacağım) 180tl

12ay ea 65tl

Toplam: 1935tl

Harddiski de belki ilerde alırım çok lazım olursa oyunları siler siler yüklerim dönüşümlü kullanırım golddan eadan gelen oyunları kütüphaneye eklerim orda durur sonra indiririm istediklerimi çok oyun indirmem yani temel oyunlarım bunlar zaten gta fifa forza bide eadan gelen bf hardline falan bişeyler indiririm bide dövüş oyunu indiririm bana yeter gerisi olmasa da olur ki daha yer kalır baya kalana bikaç oyun daha indirir onları da dönüşümlü kullanırım

• Gta 5 muşti artık oynanmıyor var öyle durıyor artık xboxda türkler daha cok izlenimlerime göre bf1 rainbow six saige

Destiny bi kaç oyun daha ama gta 5 oynanamıyor

Bu arada 3 aylık gold 64 tl bide haberin olsun

Artık eskisi gibi degil

Bi oyun en düsük 30 ila 60 gb arası bide update şer eklenince 70 80 ve dlc vs derken 100 gb ı filan buluyor haberin olsun

• Buda sana söylemek istedigin olay

• 1 oyun 100gb'sa yandık hocam gta 5 sadece pcde var ve onu da pc çok iyi olmadığı için düşük ayarlarda oynadım ve çok oynayamadım o yüzden biraz içimde kaldı ya gta 5'te yapacak şey çok fazla o yüzden kolay sıkılmam gibi ama bf1 falan daha önce oynamadım ama youtubeden izlemiştim yani hep çatışma hep çatışma insanı sıkar bir müddet sonra bence. Hem aralarında en küçük gta 5 heralde çok sıkıntı olursa seneye alırım 210tlye toshiba 1tb olur 1.5tb zaten bu oyunlar 1 sene götürür harddiski alınca da accessteki oyunları falan doldururum eski de olsa orda da bf hardline falan var onlarla idare ederim

• Forza 6 120 tl kutulu satılıyor. Fıfa 2017 ise ea access de var bence;http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-s-500-gb-forza-horizon-3-pes-2017.html bu paket daha iyi. B1 oyun koluna alışmamış kişi için bence eziyet.1700 e git ps4 pro al. Xbox etmez bu kadar para.2.el ilanlarında 800-900 e dahi satılmıyor.
  • Hocam haberin olsun cihazı aşdıgında ilk güncellemeyi yaptıktan sonra 500 gb dan 470 gb ı sana kalıcak

Ona göre ayarla kendini

• Kesinlikle 500 gb olan alinmali bf1 indirimle 120 tl civarina gelebilecek bir oyun ve yaz indirimleri baslior yakinda.+ vatandaki 2.kol ve kulaklik da ayri bir guzellik.

• 2.kol ve kulaklık her firma veriyor media maka gittim orada veriyor teknosada veriyor çünkü xbox one satılmıyor alan yok diye ellerindeki stokları eritiyorlar bu şekilde

Yani bf1 li pakettede veriyor 2.kol ve kulaklık

• Kardeşim vatan bilgisayarda 1500 tl ye forza horizon 3 ve pes 2017 paket var ben şahsen onu aldım isersen onu bir değerlendir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.