Şimdi Ara

XBOX ONE S 500GB FİFA17+FORZA 6 MI 1TB BF1 Mİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
4.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza 6 nasıl 250 tl anlamadım ben kod halinde 20 tlye sattim bir arkadaşa. Arkadaslar lütfen biraz araştırın oyunlu bundle ayagina paralarinizi kaptirmayin yamyamlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben zaten başta yazdım bundle da fifa forza alınöaz zaten birisi ea aksesde her sene veriliyor bedava digeride yakında gold üyelelere bedava der sunset overdrive ve ryse vermişti golda bu yakındır forza 6 da gelir

Bundle da daha cok muşti player agırlıklı oyun tercih edilmeli

Bf1 yada cod gibi. Çünkü oyunun yenisi çiksa bile bi önceki oyunda level yapanlar kalırlar ve eski oyun ucuzladıgı için yeni kullanıcolarda gelir multiye

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat artmış ben 6 ay önce aldım.820tl civarına gelmişti.
  • Amazon.de den xbox one güvenle alabilirsiniz.Ben 1tb Halo Wars 2 Bundle + Kırmızı Kol 1050 liraya aldım. Nisan ayında aldığım konsolun 2019 hazirana kadar Microsoft Türkiye garantisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurhfurkan4 -- 7 Haziran 2017; 1:13:49 >
  • Dedimya hocam universal garantili oluyor

Bide hocam internet parası deger kazandı bitcoinbide euro da maglum 3,96 4 arası gidip geliyor

• Sizce bugün alayım mı bf1li paketi 13haziranı beklememe gerek var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontail27 -- 10 Haziran 2017; 13:11:32 >
  • Bu arada forza 6lı fifa17li paket 1399tlye düşmüş yani 100tl düşmüş artık alınır mı sizce 😂

• hocam oynicagın çözünürlük 1080 p ise al geç

fifa forza alma scorpio ile yeni forza duyrulucak

fifa nında yenisi cikacak zaten

bf1 paket iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontail27

Bu arada forza 6lı fifa17li paket 1399tlye düşmüş yani 100tl düşmüş artık alınır mı sizce 😂

hocam bence dediğiniz paket alınır. Ben araba yarışı sevmeyen biri olarak bile forza ya bayıldım her gün oynuyorum ve hiç sıkılmadım forza 6 gerçekten çok güzel.
    Benim tavsiyem şu pakete de bir bakmanız.

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Xbox-One-S-500-Gb-Forza-Horizon3-Forza6-Diablo3-Ult-Evil-Ed-2-Kum-/Oyun-Konsollari/XBOX-/urunno=0001700341001

içinde forza horizon 3 te var ve bu oyun ucuza bulunmuyor 260 TL bu oyun. Forumda daha ucuza falanda bulunmuyor ayrıca 40 kere ilan açmıştım ama bulamadım. Bu sebeple bu paket bence işinizi daha çok görür. Yanına da bir harddisk alırsanız tadından yenmez

• Hocam o gösterdiğiniz paket baya uygunmuş yav biz sadece forza6+fifa17ye 1499tl diyorduk bu pakette forza 2 tane diablo 2 tane toplam 4 oyun aynı para diğer paketi ele fifa 17 ea accessde var zaten gördüğüm iyi oldu sağ olun 😃

• Kardeşim xbox one ı 4 yıldır kullanıyorum xbox i ilk aldıgımda

Çikan oyun diablo 3 suan kimse o oyunu oynamıyor alan dahi yok dnr da elinde kalan tırt oyunları vermeye çalismiş

Orda sadece forza horizon 3 iyi gerisi çöp

Forza 6 forumda cok rahat uygun fiyata bulabilirsin

• Ayrıca o pakette head set yanı kulaklık takımı var mı sorman lazım vatan kulaklık takımı da hediye veriyor ve değeri 300 tl o kulaklığın.

• bu konuyu komple okursanız hocam orda attıgım resim ve yazıyı görürsün

dnr vatan teknosa mediamarkt 2.kol ve kulaklık veriyor tabi magzadan alırsan
  • Kulaklıklı pakete icim gidiyor valla. X1 alacak olsam hiç durmam kulaklıklı olanı alırdım.

• Eğer forza olmasa da olur nfs2015 yeter bana diyosanız bf1li paket iyi zaten aradaki 250tlyi de hddye sayarsak aynı şeye geliyor. Bunu alırım accessdeki oyunları oynarım yaz indiriminde gta5 indirime girerse onu da alırım toplamda indirim olmadan 2185tl oluyor. (Nfsnin de yeni oyunu geliyor bu sene forzanın da sanırım)

• Oyunlu paket almayın. Forza 6 15-20 TL Fifa 17 ea accesste bedava. Bf1 titanfall 2 yi millet 100 TL den daha düşük rakamlara satıyor. Bence 1 TB alın çünkü 500 GB yetmez. Bana kalırsa 2. El One S alın 700 800 TL ye bulursunuz. Gold üyelik ve o dediğim oyunları 1000 TL ye rahat çıkarırsınız. Xbox a 1500 TL falan verilmez. 2. El piyasası gerçekten çok düşük. Hele şu sıralar scorpio da çıkacakken bence bekleyin scorpiodan sonra fiyatlar düşebilir.
    Bu arada GTA 5 te indirimde 90 TL civarında ona göre alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma2016 -- 11 Haziran 2017; 17:49:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontail27

Hocam o gösterdiğiniz paket baya uygunmuş yav biz sadece forza6+fifa17ye 1499tl diyorduk bu pakette forza 2 tane diablo 2 tane toplam 4 oyun aynı para diğer paketi ele fifa 17 ea accessde var zaten gördüğüm iyi oldu sağ olun 😃

Evet hocam o paketi tavsiye ederim bende , eğer 2. el düşünmüyorsanız muhtemelen en iyi paket olabilir yanında kulaklık ve 2. kolda cabası.

Diablo oyunlarını ben şahsi olarak çok severim o açıdan zevk alacağınızı düşünüyorum. Forza konusunda ise şüphem yok kesin beğeneceksiniz Forza 6 ucuza bulunmaya başladı(ancak hesap olarak , hesap istemiyorsanız tabi gene pahalı) ama horizon 3 bulunmuyor bu sebeple bu paketi sırf o bile kurtarır. Şuan konsolu alacak olsam ben bu paketi alırdım. Zamanın da 2. kola 250 küsür vermiştim :)

Fifa lı paket almamanızı tavsiye ederim. Hem yeni fifa çıkacak hemde ea Access te olması sebebiyle. Yıllık 65 tl ye oynayabilirsiniz bu şartlar altında fifa almak pek mantıklı durmuyor ea Access ile oynamak çok daha mantıklı

• Sahibinden'e baktım da çok da uygun değil 1000tlnin üstünde paketler 1 oyunlu ama 2.kol yok kol zaten 290tl yine pahalı oluyor daha oyunlar falan çok olur yine.

• bu paket cok gözüme çarpıyor sizdece gösteriyim dedigim gayet uygun fiyatıda
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-one-s-1-tb-garantili-plus-3-ay-gold-plus-1-ay-ea-access-447994214/detay

1tb 3 ay gold garantili 1,5 yıl daha 1 ay ea acces fiyatıda gayet iyi

buda nirvana
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-sifir-gibi-70-oyunlu-2-kollu-xbox-one-s-takas-olur-448387591/detay

böyle fiyata 70 oyun ea acces dekive gold oyunlarını saymaz isen

10 tane oyunu var ama sonuçta gold ve ea üyelikleride para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 16 Haziran 2017; 9:5:26 >

• nurhfurkan4 N kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün linkini atar misin ? Kirmizi kol derken extra mi aldınız onu da yokda paket icinde miydi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.