Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
11
Favori
27.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox 360 gibi alıcı gelecek o'na da.
  • Ürün güzel fakat kablosuz çalışmaması büyük eksiklik logitech f710 kablosuz titreşimli jostiği almak daha mantıklı tuş atamalarınıda kendisi otomatik yapıyor ve kaliteli.
  • darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Açık söylemek gerekirse F710, Xbox gamepadleri yanında Atari kolu gibi kalır :)

Kablosuz isteniyorsa Xbox 360 versiyonu alınabilir.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Eline sağlık mesut abi

Bu arada heveslenip almak isteyenlere söyliyim alışmak gerçekten zaman alıyor ve ergonomi olarak mouse klavyenin yerini tutamaz maalesef ben heveslenip xbox 360 + wireless adaptör aldım ne fbs becerebildim ne gta ne de fifa fifada 3 attığım takımdan 5 yedim en son sinirlendim 3-4 aydır açmamışımdır controllerı. Normalde ortalığı dağıtıp controllerı aldığınızda sıkıntı yaşayabilirsiniz bu da size sinir katsayısı olarak geri döner tavsiyem lükse imkanınız yoksa gerek yok 120 tl(xbox360 için) vermeye

• Yav gamepad 10 numara laf yok ama çok pahalı ya
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    F710 bunun kalitesini tuttuğunu söylemedim zaten. Özellikle tetik tuşları çok kötü. Ergonomi de iyi sayılmaz ama fiyatına göre iyi iş çıkarıyor. Bunun tüm özellikleri çalışsa verilen paraya değer diyebilirim ama şu an için çok mantıklı bulmadım. Hazırda varsa kullanılır. x360 ın da analog lastiklerinin biraz kullandıktan sonra ne hale geldiğini biliyoruz.

Ses kartını pc görüyor ama sürücü yüklenmiyorsa ilerde büyük ihtimalle sürücüsü yayınlanır. Bir de x360 da olduğu gibi reciver çıkarsa o zaman tadından yenmez işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 9 Haziran 2014; 0:03:29 >
  • Güzel inceleme olmuş, benimde merak ettiğim konularda bir tanesiydi teşekkürler.
  • Kablosuz aparatı çıkınca almayı düşünüyorum.
  • inşallah GamePad ps4 e de çıkar pc de oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schnitter

Güzel inceleme olmuş, benimde merak ettiğim konularda bir tanesiydi teşekkürler.
    2 yıldır Xbox 360 Controller' ini kullanırım ve F710' da olmak üzere piyasadaki genel kontrolörleri kullandım.. hatta arkadaşlarım benden etkilenerek gidip F710 almışlardı hayatlarında Fifa ve Pes'ten başka oyun oynamayan 30 yaşında adamlar bunlar :).. üzülmesinler diye onların kolununun daha iyi olduğunu söylüüyorum ama Mesut Çevik'e de kesinkilke katılıyorum F710- Xbox 360 koluun yanında çok sırıtıyor.. ergonomik değil, tetik tuşları çok kötü, çok kaba vs. vs... ama bu demek değildir ki kötü bir kontrolördür hayır değil.. piyasada çok fazla seçenek olmadığından (tabii belli seviye üstü gidipte 10 liralık kollar değil) tercih edilebilir .. fakat benim anlamadığım şey şu; ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam 40 - 50 lira civarındaydı ve fiyatı arttıktan sonra bir daha da düşmedi ve XBOX 360 kolunun Pc sürümüyle aynı fiyat oldu neredeyse.. o yüzden aradaki kalite farkını da gözeterekten Xbox kolu tabiiki de ...

Xbox One Kolunu ise PC için ayrı bir sürüm hazırlamadan almayı düşünmüyorum çünkü yarın receiver'i çıkartıp bi 30-40 dolarda ona fiyat biçerler.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Mesut Bey de Ad*Block kullanıyor sanırım. DH anasayfa tertemiz.

adblok suz çekilir gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Mesut Bey de Ad*Block kullanıyor sanırım. DH anasayfa tertemiz.

adblok suz çekilir gibi değil

Alıntıları Göster
    2 yıldır x360 controller kullanıyorum. xbone controller tanıtıldığından beri aklımda, resmi driverlar da gelince iyice aklım çeliniyor. x360tan gayet memnunum ama yeni controllerda pil yuva çıkıtnısı olmaması, bumperların geliştirilmesi ve triggerlara da (daha çalışmasa da ) titreşim eklenmesi çok fena kendine çekiyor. videoda dikkat ettiğim ve redditte de okuduğum kadarıyla yeni analog stickler 360a göre çok yumuşak acaba rahatsızlık yaratıyor mu ? sensivity ve deadzone açısından analoglar ne alemde onlar hakkında da yorum alabilirsek amazondan sipariş verebilirm.

• Keşke daha fazla oyun deneseymişsiniz. Şahsen fps oyununu bilgisayarda gamepad ile oynamam. İncelemenin çoğu crysis oynarken geçiyor. Daha farklı oyunlarda deneseydiniz daha güzel olurdu. Araba yarışı gibi mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

2 yıldır x360 controller kullanıyorum. xbone controller tanıtıldığından beri aklımda, resmi driverlar da gelince iyice aklım çeliniyor. x360tan gayet memnunum ama yeni controllerda pil yuva çıkıtnısı olmaması, bumperların geliştirilmesi ve triggerlara da (daha çalışmasa da ) titreşim eklenmesi çok fena kendine çekiyor. videoda dikkat ettiğim ve redditte de okuduğum kadarıyla yeni analog stickler 360a göre çok yumuşak acaba rahatsızlık yaratıyor mu ? sensivity ve deadzone açısından analoglar ne alemde onlar hakkında da yorum alabilirsek amazondan sipariş verebilirm.

Ben de alacagim ama receiver'li surumunu bekliyorum. X360'inkiyle idare ederim o zamana kadar acele etmeye gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I. C. Wiener

quote:

Ben de alacagim ama receiver'li surumunu bekliyorum. X360'inkiyle idare ederim o zamana kadar acele etmeye gerek yok bence.

Alıntıları Göster
    bende hali hazırda f510 var ama gönlüm xbox kolundan yana fiyatı biraz ucuzlasa ve vatana gelse alabilme ihtimalim var

• quote:

quote:

receiver geç gelir diye düşünüyorum. ben de kesin alacak değilim ama denk getirirsem alacağım gibi duruyor

• quote:

quote:

quote:

receiver geç gelir diye düşünüyorum. ben de kesin alacak değilim ama denk getirirsem alacağım gibi duruyor

O da dogru. Keske X360 receiver'iyla calissa.

• Logitech F710,F510 ve en son şuan kullanmakta oldugum F310'dan aşırı şikayetçiyim. 3 farklı modelini 2 sene kullanamadım.
    Hep sıkıntı yaşadım. Özellikle RT-LT kombinasyonları çabuk bozuluyor. Logitech Her modelini yenilediği gibi Gamepad serisinine yenilemesi lazım.
    F510 üretimden kaldırıldı. F310 ise F510 fiyatından piyasada.

Bu sürücüleri bekliyordum. Şimdi gidip Xbox One Controllerini hemen alıyorum.
  • keşke ps4 ün gamepadi de çalışsa
  • Dövüş oyunları için iyi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.