Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
11
Favori
27.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şu Z2'nin inlemesini de yapsak artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

pes fifa?

Real football 2013 denemiştim gayet güzel çalışıyor.
  • pes ve fifa da olur mu?bana birde ps3 kolu lazım bi 2.ele uğrayayım
  • Windows...

• concortt kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/arama?query_text=Xbox+One+gamepad

Gittigidiyorda da vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Hocam şu Z2'nin inlemesini de yapsak artık.

soru-cevap kısmında söylemişti "z2 ne zaman elimze ulaşırsa o zaman inceleyeceğiz"diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

Gamepadlerin kralı gelse fps oyunlarında beni klavye ve mousedan vazgeçiremez

Aynen hocam ya, nedir bu milletteki gamepad merakı.
  • Yahu ben konsol kontrolcülerinden kurtulup randumanlı bir klavye mouse kullanımı için bin dereden bin su getirip 40 takla atıyorum. Bir de o lanet şeyleri PC me bağlayıp pc konforumun da mı içine edeyim?

Amacınız ne hocam? :D

• Bende bugün denedim sorunsuzdu almayı düşünenler hiç düşünmesin tek kötülüğü kablolu olması ilerleyen zamanlarda kablosuz için aparat çıkacaktır

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın
  • nerde satılıyor peki hiç bir yerde bulamadım. satılmıyor mu yoksa? xbox one mı almamız gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 8 Haziran 2014; 22:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bende bugün denedim sorunsuzdu almayı düşünenler hiç düşünmesin tek kötülüğü kablolu olması ilerleyen zamanlarda kablosuz için aparat çıkacaktır

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın

hocam kablo içinden çıkıyor değil mi onu ayrı satın alman gerekmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

nerde satılıyor peki hiç bir yerde bulamadım. satılmıyor mu yoksa? xbox one mı almamız gerekiyor?

ben sadece internet üzerinden bulabildim o da ne kadar güvenilir bilmiyorum

http://www.syd.com.tr/XB1-XBOX-ONE-WIRELESS-CONTROLLER,PR-829.html
  • FPS işi tartışılır, lakin TPS olsun, Spor oyunları ve Racing oyunları, GamePad ile daha keyifli oluyor, hem de daha rahat.

Adam gibi GamePad ile uzun süre deneyin, dandik ürünlerle yarım saat tecrübe ile kesin karar vermeyin. Ben de FPS leri klavye-mause ile oynuyorum ama, diğer üstte saydıklarım GamePad ile daha zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwerine0

hocam kablo içinden çıkıyor değil mi onu ayrı satın alman gerekmiyor?

Çıkar hocam zaten çıkmasa bile akıllı telefonlarda (Samsung) kullandığımız kabloyla aynı piyasada bulmak kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

nerde satılıyor peki hiç bir yerde bulamadım. satılmıyor mu yoksa? xbox one mı almamız gerekiyor?

Amazondan alabilirsin. Kargo dahil 135 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 8 Haziran 2014; 23:02:54 >
  • Güzel ürün fiyatı da amazonda 50$. Gayet makul ama kablosuz çalışmaması büyük eksik. Sanırım alıcısı konsola gömülü olduğundan oluyor. Yarı fiyatına logitech gamepad var. Tüm özelliklerinden yararlanamadıktan sonra o kadar para vermeye gerek yok.

FPS de klavye farenin hassasiyet ve rahatlıktaki üstünlüğü çok barizken gamepad ile debelenmenin gereği yok bence. Asistli oynadıktan sonra oynamanın bir anlamı yok. Crysisi bir şekilde bitirirsiniz ama Online Fps lerde elinize verirler. Ama TPS, yarış(direksiyon yoksa), spor, dövüş için gamepad şart.

Headset bağlantısı çalışıyor mu ondan da bahsedilmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

Xbox'ın her şeyine lafım var ama Gamepadi ne lafım yok..

Kimileri 360'ın gamepad'inin daha iyi olduğunu söylüyor ama kesinlikle katılmıyorum. Hayatım boyunca kullandığım en iyi gamepad

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesutun keyifler yerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Güzel ürün fiyatı da amazonda 50$. Gayet makul ama kablosuz çalışmaması büyük eksik. Sanırım alıcısı konsola gömülü olduğundan oluyor. Yarı fiyatına logitech gamepad var. Tüm özelliklerinden yararlanamadıktan sonra o kadar para vermeye gerek yok.

FPS de klavye farenin hassasiyet ve rahatlıktaki üstünlüğü çok barizken gamepad ile debelenmenin gereği yok bence. Asistli oynadıktan sonra oynamanın bir anlamı yok. Crysisi bir şekilde bitirirsiniz ama Online Fps lerde elinize verirler. Ama TPS, yarış(direksiyon yoksa), spor, dövüş için gamepad şart.

Headset bağlantısı çalışıyor mu ondan da bahsedilmemiş.

Merhaba,

İnceleme öncesi aklımdaydı ama unuttum göstermeyi. Sürücü kısmında dikkat edersiniz ses kartı yüklenmiyor.

Bu yüzden kulaklık kullanılmıyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.