Şimdi Ara

:::XBOX ONE DIGITAL OYUN FİYATLARI:: (ANA KONU) ÜLKELERE GÖRE FİYATLAR! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
21
Favori
35.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan akşama kadar fifa almayın oda patlamasın. Pahalanmadan fifayı kapmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sadece siz değilsiniz, GAF ta binlerce adam bu storeları takip ediyor. Yani alan çok var
  • Emeğine sağlık teşekkürler. Kolay kolay kimse uğraşmaz :)
  • Beyler smart galss uzerinden Bolge degistirip oyunlari alma sansimiz varmi suan isdeyim ve fifa 15 i almak istiyorum honkong store veya india store dan yada smart galss haricin de nasil ala bilirim konsol basinda olmadan...?

• Ellerinize, emeğinize sağlık. Ricâ etsem NHL 15'i de ekler misiniz ?

Teşekkürler.

• Hong Kong store'dan "Plants vs. Zombies Garden Warfare" oyununu 57 TL'ye aldım. Türkiye storeda 85TL.
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Eklendi

Arkadaşlar ayrıca önümüzdeki günlerde çıkacak oyunlar dahil olmak üzere listeyi güncelledim.
  • dostum eline sağlık çıkış tarihi olan oyunlarıda yazman süper olmuş, tarihi yaklaşan evolve, sunset overdrive, halo mcc de eklenebilir
  • Emeğine sağlık sürekli güncel olursa mükemmel olur

• Çok faydalı bir konu olmuş emeğine sağlık,

Us hesap kullanıyorum bazı oyunlar TR'de daha uygunmuş

Birşey soracağımm 12 Aylık Live gold hesabı nerede daha ucuz?

Birde atıyorum bir oyunu us bir oyunu hong kong v.b. yerlerden alsak sonra TR hesaba geçsek sıkıntı olur mu?
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Ben Gold üyeliği her zaman amazon üzerinden dijital kod olarak alıyorum. Çok uyguna geliyor ve kodu anında yolluyorlar.
    XBOX One'da bölge ayrımı yok. İstediğin ülkenin storeundan oyunu alıp TR hesabında oynayabilirsin. Zaten şuan hepimiz öyle yapıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Ben Gold üyeliği her zaman amazon üzerinden dijital kod olarak alıyorum. Çok uyguna geliyor ve kodu anında yolluyorlar.
    XBOX One'da bölge ayrımı yok. İstediğin ülkenin storeundan oyunu alıp TR hesabında oynayabilirsin. Zaten şuan hepimiz öyle yapıyoruz.

Hocam teşekkür ederim.

Amazon üzerinden aldığın gold üyeliğin linkini paylaşır mısın?
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Hocam Gold üyelikte tıpkı oyunlarda olduğu gibi bütün bölgelerde geçerli. Bölgenizi değiştirin yine kullanabilirsiniz. Amazon üzerinden yada Xbox One üzerinden alabilirsiniz çok değişen birşey olacağınız zannetmiyorum ama Amazon dan Digital Code alabileceğiniz link aşağıda.

Amazon 12 Ay Gold Üyelik Linki
  • İyi de arkadaşlar Amazon'dan alınan gold üyelik 108 tl ye geliyor. Xbox markette 100 tl. Hem kodla uğraşmaya gerek yok. Neden amazondan alma gereği duyuyorsunuz ki anlamış değilim. Yok kod geldi, yok gelmedi..... bunlarla uğraşmaya gerek yok.
  • Arkadaşlar az önce telefonumdan xbox smartglasstan oyunlara bakayım dedim. EA FİFA 15 ücretsiz yazıyor. Aldım bende konsolu açınca oyununuz inecektir yazdı. Ne ayak bu ya. EA access te ücretsize mi girdi acaba? Başka arkadaşlar da bakabilir mi acaba? Fotosunu yükledim.
     :::XBOX ONE DIGITAL OYUN FİYATLARI:: (ANA KONU) ÜLKELERE GÖRE FİYATLAR!
  • X360tada yokmu ayarlardan ayarlama böyle

Hong Kong nerdeyse yarısı olmuş bazı oyunlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

Arkadaşlar az önce telefonumdan xbox smartglasstan oyunlara bakayım dedim. EA FİFA 15 ücretsiz yazıyor. Aldım bende konsolu açınca oyununuz inecektir yazdı. Ne ayak bu ya. EA access te ücretsize mi girdi acaba? Başka arkadaşlar da bakabilir mi acaba? Fotosunu yükledim.

demodur o :D

• Hayır Demo değil 12GB Yazıyor. Muhtemelen EA Access üyeleri ücretsiz deneyebiliyor şuanda o yüzden öyle birşey olmuş olabilir. Mesala Xbox üzerinden girersenizde Fiyat yerine Ücretsiz deneyin Ea Access yazıyor. Dediğim gibi Ea Access üyeleri şuanda ücretsiz indirip bir süre oynayabiliyor o yüzden öyle yazıyor bence. Şimdi telefonumdan baktım, başka denemeye açık olan Madden NHL 15'de de aynı şey yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

Arkadaşlar az önce telefonumdan xbox smartglasstan oyunlara bakayım dedim. EA FİFA 15 ücretsiz yazıyor. Aldım bende konsolu açınca oyununuz inecektir yazdı. Ne ayak bu ya. EA access te ücretsize mi girdi acaba? Başka arkadaşlar da bakabilir mi acaba? Fotosunu yükledim.

demodur o :D

Hayir, degil EA Access ile 6 saat full oyunu oynayabiliyorsunuz

• Hmm ok, 6 saat fena değil fikir verir ama hindistandan aldık zaten :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.