Şimdi Ara

:::XBOX ONE DIGITAL OYUN FİYATLARI:: (ANA KONU) ÜLKELERE GÖRE FİYATLAR! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
867
Cevap
21
Favori
35.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun %20 indi oynayabiliyorum. Açılşta 6 saat oynayabileceğim yazıyor. Benim anlamadım 6 saat bitince satın alma işlemini resmi satış tarihinde mi alacaklar. Çünkü ödeme istemedi. Direk indirebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic09 -- 22 Eylül 2014; 0:18:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir konu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

Oyun %20 indi oynayabiliyorum. Açılşta 6 saat oynayabileceğim yazıyor. Benim anlamadım 6 saat bitince satın alma işlemini resmi satış tarihinde mi alacaklar. Çünkü ödeme istemedi. Direk indirebiliyorum.

Evet, sonra oynama bitiyor ve satin alabiliyorsunuz ama oyunu release date mi yoksa aninda mi sahip oluyoruz onu bilmiyorum
  • Muthis bir paylaşım olmuş çok teşekkürler. Merak ettigim birsey var, en ucuz store'lar India ve Hong Kong mudur? Yoksa en bilinen onlar oldugu icin mi devamli onlar kullaniliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Loukas

Hocam Gold üyelikte tıpkı oyunlarda olduğu gibi bütün bölgelerde geçerli. Bölgenizi değiştirin yine kullanabilirsiniz. Amazon üzerinden yada Xbox One üzerinden alabilirsiniz çok değişen birşey olacağınız zannetmiyorum ama Amazon dan Digital Code alabileceğiniz link aşağıda.

Amazon 12 Ay Gold Üyelik Linki

Desteğin için teşekkür ederim.

Bu arada FIFA 15 aldığım Xbox One ön sipariş paketinin içinden çıkmıştı Oyun yayınlanma tarihi 23.09.2014 görünüyor yani yarın oynayabileceğiz dimi TR ön sipariş tarihi 26.09.2014

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Muthis bir paylaşım olmuş çok teşekkürler. Merak ettigim birsey var, en ucuz store'lar India ve Hong Kong mudur? Yoksa en bilinen onlar oldugu icin mi devamli onlar kullaniliyor?

Evt şuanda bu iki store'da uygun oluyor diğerlerinde denk gelmedik henüz ucuz oyuna :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

Hocam Gold üyelikte tıpkı oyunlarda olduğu gibi bütün bölgelerde geçerli. Bölgenizi değiştirin yine kullanabilirsiniz. Amazon üzerinden yada Xbox One üzerinden alabilirsiniz çok değişen birşey olacağınız zannetmiyorum ama Amazon dan Digital Code alabileceğiniz link aşağıda.

Amazon 12 Ay Gold Üyelik Linki

Desteğin için teşekkür ederim.

Bu arada FIFA 15 aldığım Xbox One ön sipariş paketinin içinden çıkmıştı Oyun yayınlanma tarihi 23.09.2014 görünüyor yani yarın oynayabileceğiz dimi TR ön sipariş tarihi 26.09.2014

Sıkıntı yok, sende konsoldan bölgeyi amerikaya ayarlarsın oynarsın

• Eline sağlık hocam hindistan akıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza horizon 2 day one edition 3.490.00 yasiyor burdaki fiyattan farkli ? Nasil hesapliyacam betten yaziyorum 3.490.00 rupee yi 0.13 tl diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 23 Eylül 2014; 1:45:37 >
  • _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    3490 Rupee yazıyorsa 128 TL yapar birimcevir.com buradan cevirme işlemini yapabilirsin.
  • quote:

3490 Rupee yazıyorsa 128 TL yapar birimcevir.com buradan cevirme işlemini yapabilirsin.

Eyvallah kardeşim

• Loukas kullanıcısına yanıt
    Horizon 2 Hindistan store fiyatı arttı onu düzeltirmisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok faydalı bir konu olmuş emeğine sağlık,

Us hesap kullanıyorum bazı oyunlar TR'de daha uygunmuş

Birşey soracağımm 12 Aylık Live gold hesabı nerede daha ucuz?

Birde atıyorum bir oyunu us bir oyunu hong kong v.b. yerlerden alsak sonra TR hesaba geçsek sıkıntı olur mu?

ebayden alabilirsiniz, amazondan da ucuz. Mesela amazonda 37.5 Euro iken ebayde 30 Euroya bulabilirsiniz mesela:

http://www.ebay.de/itm/Xbox-One-XBOX-360-LIVE-GOLD-12-Monate-Mitgliedschaft-Karte-12-Month-Card-Code-/271353946016?pt=PC_Viedeospielzubeh%C3%B6r&hash=item3f2df49fa0

• Beyler hindistan store dan fifa 15 i aldim yuklemeye basladi iptal ettim yuklemeyi US store dan indiririm diye simdi US store a girince tekrar fiyat cikiyor karsima oyunu illa aldigimiz store danmi indiricez..???

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Horizon 2 Hindistan store fiyatı arttı onu düzeltirmisin.

Hatırlatma için sağol dostum düzelttim

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Beyler hindistan store dan fifa 15 i aldim yuklemeye basladi iptal ettim yuklemeyi US store dan indiririm diye simdi US store a girince tekrar fiyat cikiyor karsima oyunu illa aldigimiz store danmi indiricez..???

Yüklemesi lazım. Store'da arama bölümüne fifa 15 yaz ve çıkan sonuçlara tek tek tıkla yükle seçeneği olması lazım. hatırladığım kadarıyla bir fifa 15 yazan var birde. Fifa 15 pre order bunlara 2-3 kere gir geri de birdaha gir bazen hata yapıyor 2. Yada 3. Girişinde düzeliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Beyler hindistan store dan fifa 15 i aldim yuklemeye basladi iptal ettim yuklemeyi US store dan indiririm diye simdi US store a girince tekrar fiyat cikiyor karsima oyunu illa aldigimiz store danmi indiricez..???

Yüklemesi lazım. Store'da arama bölümüne fifa 15 yaz ve çıkan sonuçlara tek tek tıkla yükle seçeneği olması lazım. hatırladığım kadarıyla bir fifa 15 yazan var birde. Fifa 15 pre order bunlara 2-3 kere gir geri de birdaha gir bazen hata yapıyor 2. Yada 3. Girişinde düzeliyor.

Valla hocam ben sorunu indirmeyi bekliyenlerden cozdum baktim orda fifa 15 pre.purch diye duruyordu indirmeye devam et dedim indiriyor suan ama US store dayim devam et dedigim galde nerden indiriyor oyonu hindistan store danmi US store danmi..???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabasaakall -- 23 Eylül 2014; 16:09:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

Birde atıyorum bir oyunu us bir oyunu hong kong v.b. yerlerden alsak sonra TR hesaba geçsek sıkıntı olur mu?

ebayden alabilirsiniz, amazondan da ucuz. Mesela amazonda 37.5 Euro iken ebayde 30 Euroya bulabilirsiniz mesela:

http://www.ebay.de/itm/Xbox-One-XBOX-360-LIVE-GOLD-12-Monate-Mitgliedschaft-Karte-12-Month-Card-Code-/271353946016?pt=PC_Viedeospielzubeh%C3%B6r&hash=item3f2df49fa0

Oha 86 TL'ye geliyor. Çok iyi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

Birşey soracağım. Peki bu ürünü kargo ile mi gönderiyorlar yoksa kodu mail yada sms ile mi gönderiyorlar.

• bloodrap kullanıcısına yanıt
    Card Code yazıyor. Yani kodu yollayacak. Onu da mesaj yoluyla yapar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.