Şimdi Ara

:::XBOX ONE DIGITAL OYUN FİYATLARI:: (ANA KONU) ÜLKELERE GÖRE FİYATLAR! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
867
Cevap
21
Favori
35.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardaakoluk99

store degistirince hesabimizdaki paralar noluyor acaba ? live hesabim var 2016`ya kadar onlarda bir problem oluyor mu ?

Store değiştirince paranı kullanamazsın. Yani diyelim Amerika hesabınızda 60$ paranız yüklü ,siz bunu sadece o para biriminin geçtiği Store'da kullanabilirsiniz yani o 60 dolar Hong Kong yada Hindistan gibi ülkerde kullanamazsınız.
  • Loukas kullanıcısına yanıt
    Valla çok yaralı bir konu hocam. Sağolasın
  • Eline sağlık
    Eline emeğine sağlık kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panama P kullanıcısına yanıt
    Xbox One Güney Afrika'da 23 Eylul'de çıkış yapıyor.Konsol resmi olarak çıktıktan sonra orda da fiyatlar konusunda bişeyler olabilir belki.

• Süper bir Konu olmus, sürekli güncellenmeside cabasi. Artik bir oyun ciktiginda ilk bakacagim yer burasi olacak.
  • Konu süper olmuş :) eline sağlık hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Xbox One Güney Afrika'da 23 Eylul'de çıkış yapıyor.Konsol resmi olarak çıktıktan sonra orda da fiyatlar konusunda bişeyler olabilir belki.

[bende sonradan inceledim bazı bölgelerde geç çıkıyor hatta india da 23 Eylül yazıyordu yanlış görmediysem

• Hisdistanda daha konsol çıkmadan bizim sayemizde, hindistan store'da oyun patlaması yaşanıyor
  • Beyler Horizon 2 Hindistan store da Rs 3,490.00 yani 127 TL zam mı gelmiş ne olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Deluxe yada Ultimate versiyonuna bakmış olabilirmisin? Day One Edition ucuzdu çünkü.
    Yok dostum baktım onların fiyatıda uçmuş istersen kontrol edebilirsin. Bence Microsoft çaktı olayı bir daha babayı ucuz oyun alırız India store dan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben oyunu satın aldığım için o versiyonun fiyatını göremiyorum hani satın aldığınız oyunlarda fiyat yazan yerde OYNA yazıyor ya o yüzden bakamıyorum. Bak şimdi durum kötü oldu umarım diğer oyunlara yansımaz bu durum. Dur ben bi bakayım diğer oyunlar ne alemde.
  • Fifa 15, Ufc gibi oyunlara baktım onlar aynı fiyat olarak değişmemişler. Herhalde sadece Forza Horizon da yaptılar zammı. Diğer oyunlarda sıkıntı yok gibi şimdilik.
    Evt cunku Horızon 2 India store fıyatı dıger storlara göre 35 TL daha ucuzdu

• MS uyandı.

• Yukarıdada yazmıştım.
    Daha konsol Hindistanda çıkmadan Store'da oyunun satışı patladı. Kim olsa bunu fark eder. MS uyandı ama bayağı bir kişi aldı sanıyorum...

Bizim yüzümüzden Hintli arkadaşlarımız oyunu ucuz oynayamayacak Girdiğimiz yeri kurutuyoruz valla

Yalnız MS bu ülke seçimini umarım bu nedenden dolayı kısıtlamaz. Yeni oyunları bu kadar ucuza alabilmek büyük niğmet bizim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdblack35 -- 19 Eylül 2014; 23:59:06 >
  • Hemenn alayımm favorilere
  • Diger oyunlar patlamadan fifayi aliyim bari:))))

• Fifa ut edition 94 liraya aldim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.