Şimdi Ara

XBOX ONE COD EDITION 1 TB BUNDLE : 1649 TL , SUNSET OVERDRIVE BUNDLE : 1449 TL,FİFA15BUNDLE 1399 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
5
Favori
29.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bişey daha soracaktım xbox 360'a fw attırdığımız zaman xbox live'ye bedavamı giriyoruz yoksa paramı ödememiz lazım ?
    bide RGH J-TAG yaptırınca xlink kai ile xbox livedan internete girebiliyormuyuz ? , xbox 360'a hem rgh jtag hemde frimware 3.0 ikisinide yapmamız mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin1090 -- 5 Mayıs 2012; 23:16:46 >
  • Makineye göre değişir hem fw hem jtag
    Fw ile live tabiki bedava olmaz
    Xkai kullananlar başka forumlarda var dediğim gibi ben kullanmadım ve satarken de söylüyorum Jtag ile update vs yaparsanız karışmam
    Xkai de yapmazsın iki gün sonra başka birşeyde anan diyim..
  • Selam bugün sizden Firmware 3.0 yaptırdım ve 10 küsür oyun almıştım hatırlarsanız.
    Şimdi, ben yanlışlıkla firmware'i kaldırmamak için ve nelere dikkat etmeliyim ?
    Ayrıca cihazı ebediyen kilitlemeye yönelik söylentiler var firmware yüklüyken online oynamak hakkında.
    Nedir bu durum bilginiz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 7 Mayıs 2012; 19:03:18 >
  • Merhabalar. Daha once biseler sormustum size ve yeni bir soruyla karsinizdayim...

Simdi en ege alirsam fwsiz orjinal 250gb alacam sizden. 1 sene garanti veriyorsunuz cihaza anladigim kadariyla... (kapali kutu degilmi) ama sonrasinda biz chip atmak istedik ve baska yerde chip attik. Sonra bi sorun olustu diyelim. Chip atana gosterdik chipte sorun yok falan dedi cihazin bilmem nesi arizalandi veya arizali dedi, veyahut chipi atinca direk size gonderdik( hani biz bilmiyoruz ya sorun nerde) Bu cihaz simdi hala o 1 sene garanti icersinde mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 9 Mayıs 2012; 3:30:47 >
  • eylül ayına kadar fw çıkmaz kolay kolay.internetten update yapmazsanız sorun yaşamazsınız.

@lazpacino , kapalı kutu.versiyon yükletmek için başka yere götürürseniz cihaz açılacağı için gider garantisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

Sitedeki fiyatlar pek güncel değil siteyele ilgilenemiyorum bu ara.

fiyatlar güncel kurla bağlantılı o yüzden yorum yapmadan önce merkez banaksı döviz kurlarına bakmanızı tavsiye ederim

marjinal

dostum sen aldıgında dolar 1.42 di :) ayrıca bunlar fw li.fw ücreti zaten 120 lira oldugunu düşünürsen sanırım uçmamış fiyatlar.

fw ücreti 120 lira demişsiniz alttaki üründen fw'yi düşünce ne kadar oluyor ve yerinize gelsek pazarlık payınız varmıdır ?

XBOX 360 S GEARS OF WAR SPECIAL EDITION
    320 GB + 2.JOYPAD + LT 2.0 FIRMWARE = 839 TL
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-xbox360-320-gb-slim-gears-of-war-3-pack-1-kol-3-0-fw-li-5-oyun-85898910/detay/

birde bu ilanınıza rastladım bu üründe 2. kollu versiyonunda fw'siz fiyatı ne olur fw siz + oyunsuz fiyatı ne olur teşekkürler. birde oyunları biz seçebiliyormuyuz ? teşekkürler.
  • Oyunları siz seciyorsunuz
    Orjinal gears of war 3 olmadan , fw li, 750 lira tek kol
  • ben Gears of war 3 pack'li 2 kollu versiyonu FW' çıkınca ne kadar olur diye soruyorum FW istemiyorum FW 120 lira diye yazmışsınız o yüzden sordum ?
  • ben de sizden kinect almayı düşünüyorum 1.5 yıl önce sizden kalın kasa xbox360 almıştım. şimdi buna xkey taktırdım o yüzden arkadaki usb çıkışını kullanamam kinecti öndeki usb çıkışına bağlayabilir miyim?
  • Xbox360 slim 250 gb + Kınect bundle + orjinal 2. kol + Jtag + oyun çarşamba akşamı sipariş verdim cuma sabahı zonguldak'tan teslim aldım hızlı teslimat, ilgili-anlayışlı satıcı, temiz alışveriş daha ne olsun. özellikle ihan bey'e ayrıca teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metnar1987 -- 20 Mayıs 2012; 17:50:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokem

ben de sizden kinect almayı düşünüyorum 1.5 yıl önce sizden kalın kasa xbox360 almıştım. şimdi buna xkey taktırdım o yüzden arkadaki usb çıkışını kullanamam kinecti öndeki usb çıkışına bağlayabilir miyim?

Olur öndeki usb den de

@atreides, fw 30 lira hocam
    Güncel makine fiyatları için telefon açabilirsiniz çünkü kura bağlı olarak düşürüyoruz bazen fiyatları .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu bugün almam lazım, Ankara'dayım.
    Şubeniz falan var mı buralarda?
    Ya da nasıl ayarlayabiliriz bir fikriniz falan?
    Akşam 8'e kadar elimde olmalı.
  • quote:

fiyatlar güncel kurla bağlantılı o yüzden yorum yapmadan önce merkez banaksı döviz kurlarına bakmanızı tavsiye ederim

marjinal

dostum sen aldıgında dolar 1.42 di :) ayrıca bunlar fw li.fw ücreti zaten 120 lira oldugunu düşünürsen sanırım uçmamış fiyatlar.
    Bunu kim yazdı hocam :)))
  • Merhaba en geç 2-3 hafta içinde sizden x box 360 s almayı düşünüyorum.
    1)X box 360 Slim 250 gb + 2.orjinal kolu +Hdmı kablosu+Fw +15 oyun
    2)X box 360 Slim 250 gb + 2.orjinal kolu +Hdmı kablosu+Jtag+15 oyun ikisininde ne kadara geliceğini öğrenebilir miyim?
    Şu 3k olayı slimlerde çözüldü diyolardı ama siz sahibinden.com daki ilanınızda 3k için garantiden bahsetmişsiniz halen devam ediyomu bu sorunlar?
    Bide Fw li cihazla Jtag li cihazın farklarını tam olarak öğrenebilirmiyim?Diyelim jtag yaptırdık cihaza bu olayı yaptıktan sonra piyasaya çıkan tüm oyunları yükleyebiliyor muyuz cihaza ?Fw de aleti sürekli yeni versiyon çıktıkça versiyonu yenilememiz mi gerekiyor?Fw li cihazda liveda ban riski genede var mı?Fw li cihazların oyunlarıyla jtag li cihazların oyunlarını ne kadardan veriyorsunuz?
    X box hakkında pek bilgi sahbi değilim bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • Hocam bir konu hakkinda pm attim cevap bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atreides52

quote:

marjinal

Bunu kim yazdı hocam :)))

ben yazdım
    mesaj tarhine bakarsanız ,dvd rom değişim ücreti + fw ücretinin 120 lira oldugunu anlarsınız
    aksi takdirde gazete muhabirleri gibi kelime ayıklayacasak buyrun bekliyorum hocam

• PS3 almayı düşünüyorum true blue satmıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

PS3 almayı düşünüyorum true blue satmıyor musunuz ?

yok hocam bizde malesef
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.