Şimdi Ara

Xbox One Aile Kurulumu (Lisans Transfer) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
21
Favori
22.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hesap ayalarında manual sign in gibi bir seçenek vardı sanırım.
  • slhsm kullanıcısına yanıt
    Hallettim dostum o yorumu yazdıktan sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenimle düm akşam paylaşımı açtık, Add to Family dedikten sonra menü zaten sizi yönlendiriyor.

Bu arada kendi profilinizde My Games&Apps bölümüne girdiğinizde en sağda silik şekilde Bulut işaretiyle size paylaşılan tüm oyunları ve uygulamaları görüp direkt olarak oradan istediklerinizi markette aramadan indirebilirsiniz.

Yani karşınızdakinin paylaşımından ücretsiz neleri çekebileceğinizi buradan görebilirsiniz.
  • Yokmu hala forza verecek?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paylaşım işi iyi hoşta bir oyun 40gb.10 oyun yükleyince hafıza sorunu baş göstercek.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Yokmu hala forza verecek?:)

Forza verebilirim de sizde ne oyunlar var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: team1907

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Yokmu hala forza verecek?:)

Forza verebilirim de sizde ne oyunlar var :)

Cod:ghost ve fifa.bide bf4 premium eki var.heralde siz nba ariyosunuz yanlis haturlamiyorsam:)

• team1907 T kullanıcısına yanıt
    Hocam siz daha önce yapmıştınız paylaşım. Şimdi eğer başka biriyle yaparsanız eski paylaşım yaptığınız kişi oynayamayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poccия

Hocam siz daha önce yapmıştınız paylaşım. Şimdi eğer başka biriyle yaparsanız eski paylaşım yaptığınız kişi oynayamayacak.

İki hakkim yok muydu ? Ben iki biliyordun eger oyle degilse ben yapmistim daha yapamam o zaman :)

• team1907 T kullanıcısına yanıt
    2 hakkın var ama eski paylaşımlar siliniyor maalesef. Sadece 1 kişi ile aktif paylaşım yapabilirsin. Diğerleri iptal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 7 Ocak 2014; 21:53:39 >
  • ps4 un benimicin arti yonleri naughty dog ve kardeslikti.kardeslik halledildigine gore.bi tek naughty dog kaldi.e o da olmayiversin napalim :D
  • birde sizler icin sorum var

simdi ayni oyunu paylastik.family uyeleri kendi profiline girdi.ayni anda mesela fifa nin online ni kullanabiliyorlar mi ? yada call of duty de ayni anda multiplayera girebiliyorlar mi ?
  • edd121 kullanıcısına yanıt
    Evet paylaşılan oyunlar aynı anda online oynanıyor.
  • Arkadaşlar oyun içi içeriklerde paylaşılıyor. Dün akşam BF4 premium denedi arkadaş sorunsuz sıkıntısız hemen hesabına eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 9 Ocak 2014; 17:36:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poccия

Arkadaşlar oyun içi içeriklerde paylaşılıyor. Dün akşam BF4 premium denedi arkadaş sorunsuz sıkıntısız hemen hesabına eklendi.

Iste bu cok guzel haber hemde.gercek.bi aile adayi bulmak sart oldu:)

• Arkadaslar bende FIFA ve Battlefield var. Battlefield'in ek paketleri de var hatta.

COD ariyorum, CODu olan biriyle paylasima gecebiliriz.

• Ben.surayi bi hortlatiyimm...horttt:)))

• Ben de bi hortlatam. Elimde ac4 bf var paylasmak istiyorum. Dr3 ve max de var da benim profilimle yuklenmedi onlari paylasabiliyor muyum fikrim yok. Bu arada arkadasin profilini yukledin konsoluna sonra sifre degisti yine de paylasim devam ediyor mu?

• Bende hortlatıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian231 -- 7 Şubat 2014; 1:57:17 >
  • Merhabalar,
    Bir sorum olacaktı xboxone aile kurulumunda aldığımız Gold hesabı ailemizdeki kişi ile paylaşabilir miyiz?
    Paylaşabiliyorsak aynı anda online oyun oynabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.