Şimdi Ara

Xbox Kol Tavsiye (8. ve 9. Nesil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    10 aralıkta amazon.de den xbox series s aldım.Ürün tek kollu olduğu için kol arayışına başladım.Şuan son çıkan kol 9. Nesil olarak geçiyor bildiğim kadarıyla. 8. İle 9. Nesil arasında çokta fark yok diyebilirim benim için.(başlangıç seviyesindeyim)
    Ama fiyatlara gelirsek arasında 100 150 tl gibi bir fiyat oynuyor.Sizce hangisini almak mantıklı olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 13 Aralık 2020; 8:5:55 >

• İki kol arasında en basitinden boyut farkı var. O fiyat farkını yazdığınıza göre sıfır düşünüyorsunuz, o zaman kesinlikle yeni nesil alın.

• Yeni nesil konsol alıp eski nesil kol almak bana saçma geliyor 100 lira için değmez sonra sorun yaşayınca keşke yeni nesil alsaydım diyeceksin
  • Hocam bende eski nesile o parayı verene kadar yeni nesil alırım mantığında söyledim
  • Ergonomik fark var. Bütçe mi ayarlayinca one s kontroller alacağım ben. Büyük olması daha iyi benim için.
  • Yeni nesil gamepadde stickler daha küçük( belki benim baş parmak büyüktür) o yüzden fps oyunlarında nişan almak için uğraşmak gerekiyor. Aslında alışmak lazım tabi. Kendi adıma 8.nesil alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batdunyabat -- 13 Aralık 2020; 14:5:14 >
  • kol konusu varken yeni konu açmadan buraya sorayım
    bu koldaki rb rt lb lt tuşlarının açılımı nedir allasen kafayı yicem. oyunda lb ye bas diyo elim aşağı tuşa gidiyor(Left Bottom) açılımını bilirsem beynimi ona göre senkronize edicem böylelikle şaşırmam.
  • B bumper t trigger
  • Gecikme farkı var diyorlar
  • Amazonda 9. Nesil siyah kol 838 tl geldi.1 adet aldım
  • Kasım ayında 8. nesil 2 adet kolu garantiye gönderdim. İkiside 9.nesil olarak garantiden geldi :)

Xbox Kol Tavsiye (8. ve 9. Nesil)
  • yeni nesil (9. generation) mavi kol isteyen varsa mesaj atsın.

1-2 saat kullanıp kutusuna koydum. elimde elite v2 'de olmak üzere kontrolcü fazlalığından satıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-xbox-series-s-x-9-nesil-shock-blue-kontrolcu-gamepad--146946532#146946532

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.