Şimdi Ara

Xbox Kol Servis Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, xbox series x ile birlikte gelen kolumun LB tuşu oyun oynarken basmamaya başladı ve şuan çalışmamakta. Ne yazık ki garantiside bitti ancak yine de servise göndermek istiyorum. Microsoft sitesinde cihazlarım üzerinden servis işlemini başlatmak istediğimde 'Kullanılabilecek servis seçeneği yok' ekranı ile karşılaşıyorum. Bu arada İstanbul'da yaşıyorum. Neden bu hata ile karşılaşıyor olabilirim ve nasıl cihazı servise gönderebilirim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

• viddey V kullanıcısına yanıt
    Tamir servisi vermiyorlar diye biliyorum ben chatte konuşmuştum.yazıcıoglunda yaptirabilirsin ya da kendin yapabilirsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama bu işler için Kadıköy Yazıcıoğlu, Beşiktaş Sinanpaşa, Sirkeci Tahtakale veya Bakırköy’ü ziyaret edebilirsiniz.

• @berky88 Cevabın için teşekkür ederim hocam.

@blackprague , Beşiktaş'tayım hocam. Saydığınız yerlere gidebilirim, sizin bildiğiniz önerebileceğiniz bir yer var mı?

Hocam bayağıdır gitmedim orada herhangi bir dükkana ama ikinci katta konsol tamiriyle uğraşan dükkanlar vardı. Genelde Playstation üzerine oluyorlar ama şansını denersin.

• Gamepadi yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız nereye yaptırdınız ne kadar tuttu? Bende de rb sıkıntılı.

• Merhaba,

2 adet sol stick'i arızalı yeni jenerasyon controller mevcut. Tamir için Beşiktaş ve Kadıköy belirtilmiş. Bu arızalar için ortalama tamir ücretleri nedir, tamir süresi ortalama ne kadar? Tecrübeli arkadaşlar varsa bilgi verebilir mi?

Konuyu açan arkadaşım tamir ettirdiysen bilgi vermen mümkün mü?

• Merhabalar, @Dargeldi ve @Deathcallsdeath soruyu soralı aylar olmuş ancak yeni görüyorum kusura bakmayın. Konuyu açtım ama net bir sonuca ulaşamamıştım. Sonrasında da hayat meşgalesi falan derken yaptırmaya bir türlü fırsat bulamadım bu sebeple yardımcı olamayacağım. Ancak kısa sürede bir şekilde yaptırmayı düşünüyorum, yaptırdıktan sonra bilgilendirme sağlarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.