Şimdi Ara

XBOX HDD Transfer Kit (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: myfranco

Arkadaştan aldım sağolsun hızlı alışveriş oldu.

Ekleme: Aldım ancak bir türlü kopyalama yapamadım.Xpde denedim gayet düzgün çalışıyor.Daha sonra nete biraz bakınca Windows 7de UACnin kapanması gerektiğini gördüm.User Control Settings olarak da geçiyor ve disabled edince çok düzgün çalışmaya başladı.Windows 7 kullananlar güvenlik korumaları sebebiyle bu değişikliği yapmak zorunda.
  • 1 adet kit Vals nickli arkadaşıma satılmıştır.
  • Transfer Kitini bugun kargodan aldim tesekkur ederim.

Bilgi amacli soruyorum; urunun kutusunda tek bir kullanima uygundur demekte bunun tam olarak anlami nedir?
    Duz mantik yapip bir defa kullan at seklinde mi yorumlamak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vals

Transfer Kitini bugun kargodan aldim tesekkur ederim.

Bilgi amacli soruyorum; urunun kutusunda tek bir kullanima uygundur demekte bunun tam olarak anlami nedir?
    Duz mantik yapip bir defa kullan at seklinde mi yorumlamak gerekiyor?

iyi günlerde kullanın..

sanırım sadece xbox hdd sinde kullanılabilir demek istemişler :)
  • 1 adet siyah kit necropotance nickli arkadaşıma satılmıştır.Tşklr.
  • Güzel bir alışverişti ben Teşekkür ederim
  • Konsola JTAG yapılmadığı sürece bu kablonun hiçbir anlamı kalmıyor maalesef:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebube

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27135

bu nedir şimdi ? link koyarak ne demek istiyorsun ? Satın alacak kişi bilmiyor mu sanıyorsun zaten dealextrem den alındığını..
  • quote:

Bu ürünün yurtdışı fiyatıdır.

ürünü satan arkadaşta gümrüğe takılma riskini göze alarak ülkemize getirmektedir.

Herkes bu tarz yurtdışı sitelerinden güvenerek alış-veriş yapsa türkiyede kimse para kazanamaz

Yaptığınızın yakışı kalır bir tarafı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Konsola JTAG yapılmadığı sürece bu kablonun hiçbir anlamı kalmıyor maalesef:)

Harddisk içine Film,mp3,resim tarzı içeriği atmak için jtag yapılmasına gerek yok, yani dediğiniz gibi tamamen anlamsız bir ürün değil !!!
  • Teşekkür ederim Rakavuz yaptığın bilgilendirmeler için..
  • 1 adet gri kit kendimce nickli arkadaşıma satılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakavuz

quote:

Bu ürünün yurtdışı fiyatıdır.

ürünü satan arkadaşta gümrüğe takılma riskini göze alarak ülkemize getirmektedir.

Herkes bu tarz yurtdışı sitelerinden güvenerek alış-veriş yapsa türkiyede kimse para kazanamaz

Yaptığınızın yakışı kalır bir tarafı yok

Sadece insanları bilgilendiriyorum. Ne fiyata yüksek dedim ne de satucnın işine engel olacak bir yorumda bulundum. 7.5 dolarlık üründen 10 tane getirtseniz de gümrüğe takılmaz. Yakışıksız bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Bu cihazı 30 liraya satan insanların konularına da aynı linki ekliyorum. İnsanları bilgilendirmek yakşıksız bir şey değil kanımca. Siz üslubunuzu gözden geçirseniz daha iyi olur.

• quote:

Sadece insanları bilgilendiriyorum. Ne fiyata yüksek dedim ne de satucnın işine engel olacak bir yorumda bulundum. 7.5 dolarlık üründen 10 tane getirtseniz de gümrüğe takılmaz. Yakışıksız bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Bu cihazı 30 liraya satan insanların konularına da aynı linki ekliyorum. İnsanları bilgilendirmek yakşıksız bir şey değil kanımca. Siz üslubunuzu gözden geçirseniz daha iyi olur.

Arkadaşım bilgilendirme yapmak istiyorsan,xbox başlığına gidersin konu açarsın herkes bilgilenir.
    Bunu ilan başlığında yaparsanız yanlış anlaşılmalara sebebiyet veriyor.
  • Kadıköyün altını üstüne getirdim bulamadım pm attım lütfen bi tane ayır bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicstig

Kadıköyün altını üstüne getirdim bulamadım pm attım lütfen bi tane ayır bana

cevapladım.
  • 1 adet magicstig ve 1 adet delgado505 nickli arkadaşlarıma satılmıştır.

Kitler bitmiştir.İlginize teşekkürler.
  • Ucundan yakalamışım ya şansa bak saolsun arkadaş iş yerine kadar getirdi elden teslim aldım oldukça ilgili alakalı güvenilir bir arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.