Şimdi Ara

XBOX HDD Transfer Kit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ofline oyun güncellemeleri,premium temaları,demoları,fotoğraf ve müziklerinizi HDD ye aktarmak için Transfer Kit..

DLC paketleri için konsolunuz Jtag li olmalı..

KİTLER tükenmiştir.Teşekkürler.

FİYAT 20 TL Pazarlık ve takas söz konusu değildir.Bu yönde gelen pm ler cevapsız kalacaktır.

KARGO ÜCRETSİZ

Gerekli açıklamalar aşağıdaki linkte mevcut arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_36237427/mpage_2//tm.htm#37316899

XBOX HDD Transfer Kit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerkan -- 14 Nisan 2010; 11:28:17 >

• quote:

HDD nizi sökmeden direk pc ye bağlayabilirsiniz.

demişsiniz ama benim bildiğim kadarıyla hdd sökülmeden takılamıyor bu cihaz. yani tabii bahsettiği şey komple sökmek değil sadece xbox'tan ayırmak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakavuz
    yani tabii bahsettiği şey komple sökmek değil sadece xbox'tan ayırmak gerekiyor

yani !! xbox kullanan arkadaşlar bunu bilirler.
  • 1 adetini bir aksilik olmazsa ben aldım.
  • gerçekten iyimiş
  • pm
  • Bu olayda sakat bi durum vardı...

HDD'yi PC'ye bağlıyoruz ama sonra HDD'yi konsola takınca görmüyordu.

Bazen bu sorun olabiliyor sanırım ama emin değilim herkes de olacak diye birşey yok.

Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgiturk

pm

cevapladım.

İlk önce hdd nin yedeğini almak mantıklı olacaktır bu gibi durumlarla karşılaşmamak için.
  • arkadaşım elinde transferkit varsa bende almak istiyorum....
  • Arkadaşlar kitler için çok sayıda pm alıyorum.Gelen pm sırasına göre satış yapacağımı belirtmek isterim.
  • nezaman karar vereceksin
    ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahser360

nezaman karar vereceksin
    ...

ne demek istiyorsun ? ilana almak istiyorum yazmışsın,şimdi de karardan filan bahsediyorsun..Alıcı olarak sizin bnmle iletişime geçmeniz lazım,pm atın şurdan alabilirim,şu zman uygunum filan die.yukarda yazdım gelen pm sırasına göre satış yapacağım.Saygılar.
  • 1 adet hdd kit bilgiturk nickli arkadaşıma satılmıştır.
  • Kalan 2 adet HDD kit @Lionheart ve @beyazfatih nickli arkadaşlarıma rezervedir.
  • arkadaşım sen beni yanlış anladın ben zamanını öğrenmek istedim pm ye gelince netimde biraz sorun yaşadım ondan atamadım,ben hemen yarın alacaktım detay veremedim kusura bakma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahser360

arkadaşım sen beni yanlış anladın ben zamanını öğrenmek istedim pm ye gelince netimde biraz sorun yaşadım ondan atamadım,ben hemen yarın alacaktım detay veremedim kusura bakma...

tamam dostum.Dilimiz yanlış anlaşılmalara çok müsait, uygun kelimelerin seçilmesi önemli :)

son 2 kit rezerve nikini belirttiğim arkadaşlara.Alışveriş olmaz ise size pm ile ulaşırım.
  • tamam o zaman senden haber beklicem ikisinide alırım ben..
  • Kalan 2 adet HDD kit @Lionheart ve @beyazfatih nickli arkadaşlarıma satılmıştır.Teşekkürler.
  • 1 adet kit eserguzel nickli arkadaşıma satılmıştır.
  • Elinde kaldi ise bir transfer kiti de ben almak istiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.