Şimdi Ara

Xbox Gold üyelik trial farkı nedir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.g2a.com/xbox-live-gold-trial-code-xbox-live-14-days-global-i10000005045007

Şu linkteki 14 günlük trialden topluca satın almayı düşünüyorum yaz tatilinin sonuna kadar 3 aylık yani 6 adet kod alıcam çünkü daha ucuza geliyor. Ama bir sorum var, trial versiyonunun normalinden farkı nedir?

Bir sorum daha var, biliyorsunuz ki şuan game pass ultimate 5.90 TL ben bunu alsam diğer aylar da üyeliğe devam etmek zorunda mıyım 5.90 TL'ye bir aylık game pass ultimate satın alıp sonra aylık yenilemeden nasıl çıkabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trial versiyonun normalden farkları:
    1. Bir hesapta 1 kez gold trial kullanılabilir. Normal gold'u istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
    2. Gold trial ile hediye verilen xbox 360 oyunlarını alamazsınız (1 aylık trial gold hariç). Sadece hediye verilen xbox one oyunlarını alabilirsiniz. Normal gold'la tüm hediye verilen oyunları alabilirsiniz.
    3. Trial gold ile xbox 360 üzerinden oyunları buluta kayıt edemezsiniz (1 aylık trial gold hariç). Normal gold ile kayıt edebilirsiniz.
    4. Bir normal gold aboneliğiniz varsa trial gold eklenemez, süre uzatmak için kullanılamaz.

5.90'a 1 aylık game pass ultimate aldığınızda diğer aylar da üyeliğe devam etmek zorunda değilsiniz. Aylık abonelik yenilemeyi kapatırsanız otomatik olarak sonraki ay abonelik sona erer. https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4027815/microsoft-account-cancel-or-turn-off-recurring-billing-for-subscriptio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustimman -- 21 Haziran 2019; 9:29:1 >

• mustimman M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yazı çıkarsam yeter yani 3 aylık üyelik lazım bana 1 ay gamepass alsam 5.90 a, 2 aylık ta trial alsam olur değil mi bu iş? Ayrıca 3 aylık ta EA access alırım. Herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım bu sırayla yaparsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdogan Togay E kullanıcısına yanıt
    Trial'ları her seferinde farklı hesaplara tanımlarsanız olur.
  • Erdogan Togay E kullanıcısına yanıt
    3 ay ea acces haddinden pahalıya geliyor
    12 tl 1 ayı 36 tl 3 ayı zaten 1 senelgi 65 tl deymez

gold olarakta 1 ay 5.90 gamepass ulti mantıklı ödemeyi iptal edersin geçer gider eger 1 ay sonra devam ederse indirim bir hesap açar o hesaba 5.90 a ulti alırsın onuda paylasırsın kendi hesabında da kullanırsın bu sekilde 2 ayı çıkarırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.