Şimdi Ara

XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY EKLENDİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
284
Favori
376.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1108
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 284
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hypnosis. (319 mesaj) wither (254 mesaj) Artizt (234 mesaj) Cngzhn20 (219 mesaj) Philipp_Plein (159 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2905 mesaj) Mobil (1990 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (630 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
34 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY EKLENDİ!)
Giriş
    327 Mesaj

Xbox sahibi olarak premium bize krdşm ihihühü biraz beklicesiniz
    |
    |
    gkhn09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj

Valla bekleriz hocam hiç sorun değil. Microsoft sağ olsun Türk oyuncularına can veriyor şu dönemde. Açıkçası control rdr2 gibi konsola özel kalır sanıyordum. Baya mutlu etti beni. Kış indirimlerinde alıyordum az daha. Ucuz yırttık.
    |
    |
    DePiedra0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj

Gamepass büyük bir hizmet. Olmasa ne yapardım bilmiyorum.
    |
    |
    gkhn09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1020 Mesaj
    Desperados cok iyi oldu satin almayi planliyordum
    |
    |
  • Binbaşı
    1414 Mesaj

Hocam Gamepass olmasa pc'de free to play oyunları oynayıp arada indirimlerde Steam'den güzel oyunları ucuza yakalamaya çalışırdık, Xbox olmasa bu aldığımız oyunları da Xbox fiyatına satın aldığımız pc kasasında çok daha düşük grafik ve çözünürlükte çalıştıracak mı diye açmaya uğraşırdık. İyi ki Xbox ve Gamepass ikilisi var da ülkemizde ucuza oyun oynayabiliyoruz.
    |
    |
    DePiedra0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Arkadaslar selamlar 2 aylik xbox kullanicisiyim. Gamepass oyunlarini beraber oynayacak takim arkadasi ariyorum. Suan eso,bfv,dayz,cod warzone oynuyorum. Farkli onerilerede oyunlarada acigim. Xbox kullanici adim; Omer TAN
  • Binbaşı
    1193 Mesaj
    |
    |
    omerxlive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5012 Mesaj

Arkadaşlar Xbox Series X için Just Dance 2021 almak istiyorum. Store'da 400 TL fiyatı var. Farklı bir şekilde veya farklı bir noktadan daha uyguna alma imkanımız var mı yoksa bu mudur fiyatı?

• Yarbay
    5149 Mesaj

18 aralik-4 ocak arasi 260 liraya satılmış.

https://xbdeals.net/tr-store/game/712876/just-dance-2021
    |
    |
    omerf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    235 Mesaj

A Way Out un yapımcısını ne Microsta küfürli bit tweet göndermiş. Sizce gamepass ten kalkarım ?

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_114

A Way Out un yapımcısını ne Microsta küfürli bit tweet göndermiş. Sizce gamepass ten kalkarım ?

Sanmam. Josef Fares zaten sektörde ağzının bozukluğu ile de bilindiğinden gülüp geçmişlerdir ki adamın Xbox S/X isimlendirmesi mantıksız açıklaması da haksız değildi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    One x’ e oyun desteği ne kadar devam edecek acaba satıp series x almak mantıklı olur mu
  • Yarbay
    7787 Mesaj
    Final Fantasy 15 1 Şubat itibariyle gamepass'den gidiyor. Oynamak isteyen arkadaşlar varsa son birkaç gün.
    |
    |
  • Yarbay
    5149 Mesaj

AAA oyunlar bence yavaş yavaş xbox one/ps4den çekilir, ama daha orta seviyede ve indie oyunlar gelir diye ümit ediyorum. Mesela 2021de çıkacak olan call of duty sırf para basmak adına oyunu getirir ama battlefield falan 128 kişilik haritalarla gelirse sistemin kaldırmayacağını düşünüyorum.

Şimdiden Medium, Forza Motorsport gibi oyunlar sadece series x ve s olduğunu düşünürsek microsoft da kendi serileri için xbox one desteğini kesecek. Halo Infinite'in gelip gelmemesi bile meçhul şu an her ne kadar bağıra bağıra xbox one'a da gelecek denmiş olsa da. Keşke One X'e çıkarıp One'a çıkarmama gibi bir opsiyon olsa. One artık 8 senelik bir sistem, One X ise daha 3 yaşında. One ile beraber One X'in desteğini kesmek yersiz oluyor.
    |
    |
    çhela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    235 Mesaj

Xbox one a çıkan oyunları oynamanın bu saatten sonra çok fazla mantıklı olacağını sanmıyorum. One S, One X ile 3-4 yıl daha ilerletmeleri lazım. Nede olsa hali hazırda One S ve One X sahipleri daha fazla buda onlar için daha büyük bir market demek.

|
    |
    Artizt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj

Hocam çoğunluk kısa sürede destegin kesileceğini düşünüyor xbox one a ama sunu gözardı ediyolar bence. Yeni nesil konsol sattirmak için yeni nesile çıkaracak olsalar milyonlarca eski nesile sahip oyuncu var. O büyük pazardan kisa vadede vazgeçemezler bence.

Cyberpunk mesela istese sadece yeni nesile çıkaramaz miydi? Kac kiside yeni nesil cihaz var? Benim fikrim 2 sene daha cikar xbox one a oyunlar. Siz bakmayın the medium un fable in vs sadece yeni nesile ciktigina. Third party oyunlar destegi kesmez bence hemen.
    |
    |
    çhela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj

Microsoft desteğini arkasına almadan öyle bir oyun yapması zaten yapımcıya ve firmaya ağır gelir. Kaldı ki tahminimce sözleşme de mutlaka ayrılma hususu ile ilgili önemli maddeler eklenmiştir. Ben ayrılmanın olabileceğini düşünmüyorum.

|
    |
    yusuf_114 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

1-2 sene daha kullanmak mantıklı o zaman ya da yurt dışından gelen akrabalara getirtmek
    |
    |
    Artizt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Doğru söylüyorsunuz birden desteği kesemezler alım fırsatı yakalayana kadar bu cihazla devam etmek lazım o zaman.
    |
    |
    bro89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.