Şimdi Ara

Xbox gamepad için hangi şarj edilebilir pil alınmalı ? (Öneri/rehber tadında) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
26
Favori
31.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şöyle bir cihaz aldım. Elimde iki kumanda olduğu için pilden daha ucuza geliyor (8 pil almam lazım) ve bayağı da pratik kullanımı. Şarjlı pil düşünenler bu tür ürünleri de bir düşünsün derim.

Venom Twin Charging Dock with 2 x Rechargeable Battery Packs - Whitehttps://www.amazon.com.tr/dp/B08K9XTNPK?ref_=cm_sw_r_apin_dp_F278220H2KVMMXSCRDB1

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkgncr -- 7 Mart 2023; 21:22:11 >
  • Aşağıdaki linkteki ürün Hepsiburada indirimi ve Nays Kart ile 90TL civarına geliyor. Xbox 9. Nesil kol için kullanacağım iyi midir?

https://www.hepsiburada.com/gp-2-li-recyko-2700-serisi-ni-mh-sarj-edilebilir-aa-kalem-pil-gp270aahcemtr-2gb2-pm-ofisgp270aahc-2uec?magaza=DNPElektronik

Elimde aşağıdaki şarj cihazı mevcut şarj konusunda sıkıntı yaşar mıyım ?

https://www.hepsiburada.com/gp-powerbank-gppb420-4-lu-pil-sarj-cihazi-pm-ofisgppb420

• Seweras kullanıcısına yanıt
    Standart şarj aleti, sorun olmaz. Pil konusunda da sıkıntı yok, tercihen 4lu seçilmeli.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Tek kol alacağım için 2 tane seçmeye karar verdim. Şarj konusu sıkıntı değil çok sık oyun oynayan biri değilim tavsiyeler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seweras -- 2 Mart 2023; 23:31:12 >
  • trkgncr kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda Gamepad için özgürsünüz. İstediğinizi alıp kullanabilirsiniz. Bu yüzden pilli olmasını seviyorum. Bunun yerine dahili batarya kullanılması olsaydı bunu sorun ederdim.
    - İleride yaşanabilecek performans kaybı
    - Firmanın size sunduğu ürünü kullanma zorunluluğu

Yine de sizlere önerim xbox gamepadinde dahili batarya gibi çalışan ve stand tarzı çözümler üreten seçeneklerden kacinmaniz. Neden ?

- Çoğunluğu kalitesiz ve Microsoft lisanslı diye lanse edilenler dahi yan sanayi ürünler

Bunun yerine konuda bahsi geçen kaliteli pil kitlerinden herhangi birini kullanmanızı öneririm.
    Yine de bu konuda serbest olduğumuzun da altını çizmek isterim.
    Bir adet gamepad için 4lu set almanızı öneriyorum zaten. Ayrıca 4lu aldığınızda set olarak adet başı tasarruf etmeniz gerekiyor. Ek olarak pil bittiğinde tekrar dolum olmasını beklemek zorundasınız. Gün içi oyun sırasında bitmesi can sıkıcı durum. Ayrıca pilin tam dolması ortalama 6 saat sürüyor.

Ben teşekkür ederim.
    Şimdi baktım ve 4'lü olanda ekstra bir indirim gözükmüyor. Tane başına yaklaşık aynı fiyata (4'lü olan tane başına 3TL daha ucuz) geliyor. Bundan dolayı 2'li olanı tercih etmeye karar verdim. Yedekte fare için kullandığım bir çift 1300'lük duracell şarjlı pil mevcut. Piller biterse geçici olarak onlarla değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seweras -- 2 Mart 2023; 23:50:47 >
    Kutudan gelen piller şarj edilebilir pil olarak gelmiyor (genelde kendi tecrübem). Arada çok cüzi bir miktar olması sıkıntılı. İndirim dönemi beklenilebilir veyahut ileride bütçeniz olduğunda veya indirim gördüğünüz de ekstra ekleme yapılabilir.
    Yok, yedekteki pillerim şarjlı pil onun farkındayım. Kendi içindeki de şarjlı değil diye biliyorum ben de. Evet daha sonra duruma göre ekleme yapabilirim zaten kol daha elime ulaşmadı yurtdışından tanıdık vasıtasıyla getirilecek. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seweras -- 2 Mart 2023; 23:58:31 >

• MustafaMasa.10 M kullanıcısına yanıt
    Üsteki tekrar şarj oranı yüksek, altta ki kapasite daha yüksek. Bu marka modellerden beğendiğinizi alabilirsiniz.

• MustafaMasa.10 M kullanıcısına yanıt
    Ortalama 5 yıl ömrü var, kaybetmezseniz uzun süre götürür sizi.
  • https://www.ikea.com.tr/urun/ladda-hr6-aa-1-2v-sarj-edilebilir-pil-00509814

Alacağınız pil bu. Şarj sayısı çok yüksek. Hem de çok ucuz.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Panasonic piller aslında bu. Sıcak fırsat, ihtiyacı olan kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Mart 2023; 19:50:51 >
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Bunlar pro olmayan GP ReCyko'dan daha mı uzun ömürlüdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seweras -- 7 Mart 2023; 20:53:20 >
  • trkgncr kullanıcısına yanıt

Ürünü kullanalı bir ay kadar oldu. Gayet memnunum. Ps4’te de böyle bir şarj istasyonu kullanıyordum ve çok rahattı. Bundaki çekincem ürünün pilleri hakkında hiçbir fikrimin olmamasıydı ama ps4’teki rahatlığın aynısı devam ediyor. Gerçekten harici bir cihazda şarj etmeniz gereken piller alacağınıza şu tür bir ürün alın daha iyi. Hiç pil değiştirme derdiniz olmuyor. Ki pilden de ucuz zaten.

Eneloop modelin Ikea etiket yapıştırılmış hali. Sizin aldığınız pillerden bur tık daha kaliteli hocam.
    O gün GP ReCyko pro modeline bakayım dedim normal ve pronun 4'lü aynı fiyata geliyormuş ve pro daha uzun ömürlü diye 2'li GP ReCyko'yu iptal ettim. Şuan indirim takip ediyorum 4'lü pro olanı alacağım galiba aklıma girdiniz hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.