Şimdi Ara

Xbox gamepad için hangi şarj edilebilir pil alınmalı ? (Öneri/rehber tadında) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
185
Cevap
26
Favori
31.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 181 tl ye geçen sene almıştım halen kullanıyorum.

Kampanya kovalanabilir bu cihaz için inanılmaz memnunum ve uzun süre gidiyor piller.

GP Batteries GPX411 ChargeAnyWay 2-in-1 Pil Şarj Cihazı + Anlık Powerbank ve Recyko+ 4 Adet 2700 AA Kalem Pilli Set : Amazon.com.tr: Elektronik

• Bende duracell cef14 ile duracell 2500 mah pil kullanıyorum 4 adet pil almıştım ilk ikilinin ömrünü 4 sene sonra doldurdum şimdi diğer ikiliyi kullanıyorum o da o kadar gider herhalde.
  • Of Monsters and Men kullanıcısına yanıt

ben 2 senedir kullanıyorum, taş gibiler 4lüsünü 80TL'ye almıştım zamanında.

• Gp recyko 2600mah aldım bende şarj cihazı ile kit şeklinde, 1 haftadır kullanıyorum. Konuyu görmüş olsaydım Pro olanını alırdım. Aklımızda olsun ilerleyen dönemlerde ihtiyaç olursa Pro serisine bakarım.
  • Bu tarz cihazlara pil alacaksanız. Beyaz renkli düz eneloop veya gp recyko pro alın. Düz eneloop kapasitesi biraz daha az ama enerjiyi daha uzun süre tutabiliyor. Daha ucuz ve şarj döngü sayısı çok yüksek. GP Recyko da ise tam tersi. Kapasitesi düşük ama daha dayanıklı olan pro versiyonu. GP ve Panasonic de Pro ve düz yer değiştirmiş.

• Varta 57687 LCD Pil Şarj Cihazı + Varta 2100 mAh piller kullanıyorum ve çok memnunum...

Şarj aletinin ekranında yüzde olarak dolum durumunu takip edebiliyorsunuz. Ortalama 5 saatte doluyor. İsterseniz tek pilde şarj yapabiliyorsunuz. AA, AAA ve 9V pilleri şarj edebiliyor, ayrıca USB çıkış da mevcut. Piller dolunca akımı otomatik kesiyor. Ben 234₺ ye almıştım ürünü, tavsiye ederim...

Xbox gamepad için hangi şarj edilebilir pil alınmalı ? (Öneri/rehber tadında)

http://tr.varta-consumer.com/tr-tr/products/chargers/overview/details/lcd-plug-charger-plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 21 Şubat 2022; 19:13:43 >

• Konu öyle bir hal almış ki pil konusunda bilgi almak isteyenin kafası karışır o derece :)

Her marka önerilmiş neredeyse.

• Mykonos. kullanıcısına yanıt
    Aynen, ortalama bir standart da oluşmuş oldu ama tüm yorumlara bakınca.
    Eneloop veya GP marka alınabilir kısaca. Herkes kendi deneyimini yazmış.
    İyi de oldu bence, ana konuda sürekli soruluyordu, soranları buraya yönlendiririz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 21 Şubat 2022; 20:3:37 >
  • Farklı marka şarj edilebilir piller denedim ama kısa süre sonra uyarı veriyor ve titreşim kapanıyor. Zaten çalışırken de titreşim normal piller kadar güçlü değil.

Bu açıdan karşılaştıran var mı?

• xbox series kontrolcüsünü pc de kullanıyorum. duracell şarj aleti aldım yanında 1300 lük bir çift aa pil verdi 3 çiftte 2500 aa pil aldım (yeşil olanlardan değil) şuan 2500 mah lik bir çift ile yanında verdiği 1300 mahlik bir çift pili kullanıyorum 3-4 ay oldu şimdilik bir sıkıntı yok menunum zaman ne gösterir bilmiyorum ilerde pillerin durumuna göre mesajı güncellerim.

• Panasonic Evolta 2050 mAh ile XTAR VC2 Plus cihaz kullanıyorum.

Kenarda açılmamış Duracell 2500 mAH HR6/DX1500'ler var. Onları da açarım bir ara

Cihazdan memnunum

Dolum yüzde bilgisi, dolumun tamamlanmasına kalan süreyi falan gösteriyor.

0.5A - 1.0A arası seçim yapılabiliyor.

1.0 Amper'de 3 saat civarı falan dolduruyor 2050'lik Evoltaları.

Xbox gamepad için hangi şarj edilebilir pil alınmalı ? (Öneri/rehber tadında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 22 Şubat 2022; 13:16:26 >

• ben de recyko pro+ kullanıyorum çok memnunum. hem hızlı şarj oluyor hem de, baya uzun gidiyor. 4lüsünü çok uygun fiyata almıştım. 4lü şarj aletim var. kullanmayacağım zaman şarj ediyorum dördünü. ikisini taktın mı bitince diğerlerini takıyorum. oyuna devam gayet iyi.

• Hangi pilden ziyade, hangi şarj cihazı daha önemli soru olsa gerek? Bir adet eski, bir adet cef14 duracell şarj cihazım var verim alamıyorum.

2700 mahlık gp pili birkaç saatte dolduruyorlar görünüyor ama dolan bir şey yok.

2700mah gp pil alırken kendi şarj cihazı ile almadığıma çok pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 22 Şubat 2022; 14:14:16 >
  • GP ReCyko Pro + ürün linki alabilirmiyim bazı yerlerde + model olmayanını + model resmi koyup satıyorlar kafam karıştı aldıgınız yerden veya bildiginiz yer varsa link atarsanız sağlam yerden alayım

• frolbel43 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadan aldığım + gönderdi, yorumlarda + olmayan gönderdi şeklinde yorumlar okudum.
    En temizi fiziksel mağazadan almak bence.
  • biuu kullanıcısına yanıt

Şirkette de CEF 14 var. Dolduruyor ama, taktığım zaman dolmamış görünüyor.

Hem de basit 500-600 mAh AAA pil dolduruyorum telsiz telefon için.

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

Cef14 verdiği akımla 2-3 saat gibi bir sürede 2700 mahlık pili doldurması imkansız. Ama gösterge yeşil oluyor. Söküyorum bir daha takıyorum falan o şekilde kullanmaya çalışıyorum. Bir de kulaklık olunca her gün şarj et dur.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Küçük bi ilçe öde yaşadığım için merkeze ulaşım sıkıntım var biraz araştırma yapıp internetten almayı düşünüyorum
  • frolbel43 kullanıcısına yanıt
    Amazon tr satıcı. 2100 tekrar şarj döngüsü var. Eneloop piller, şuan 250 lira 8li set. Bunu da tercih edebilirsiniz.
    Ekleme; az önce bunlardan sipariş geçtim. İleride fiyat artışı olur yedekte dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 22 Şubat 2022; 18:5:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.