Şimdi Ara

XBOX Game Pass Ultimate 5,9 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
12
Favori
44.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her ay 5.90 keser diye biliyorum.
  • Arkadaşlar pc icin hangi oyunlar var. Gecmis sayfalarda liste verilmis kimi var diyor kimi yok diyor. Ben gear of war, halo,forza icin alacağım. Bunlar kesin var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Arkadaşlar pc icin hangi oyunlar var. Gecmis sayfalarda liste verilmis kimi var diyor kimi yok diyor. Ben gear of war, halo,forza icin alacağım. Bunlar kesin var mı
    varda zamanı geçmedimi ?
  • Az önce üye oldum. Hala devam ediyor. Ilk ay 5.9 sonraki aylar 86 tl galiba. Forza 4 ve Gears Of War 4 icin deger zaten bir ay oynarim anca sonra iptal ederim. Ayrica tomb raider,crackdown, halo(strateji tarzinda) , futbol manager 2019 ve baya oyun var. Bence değer.

• Okudukça kafam karışıyor :) 2 yıllık Live Gold aldım, sonra ultimate aldım ilk ay 5.9₺ , ultimate'in yenilemesini kapatmalı mıyım şimdi? Bir dahaki ay mı yeniliyor yoksa 2 sene sonra mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runelgna

Okudukça kafam karışıyor :) 2 yıllık Live Gold aldım, sonra ultimate aldım ilk ay 5.9₺ , ultimate'in yenilemesini kapatmalı mıyım şimdi? Bir dahaki ay mı yeniliyor yoksa 2 sene sonra mı?
    2 sene sonra yenilenir, kafam rahat olsun dersen eğer sanal kredi kartı ile al limitini sıfırla bak eğlencene
  • quote:

Orijinalden alıntı: investing

2 sene sonra yenilenir, kafam rahat olsun dersen eğer sanal kredi kartı ile al limitini sıfırla bak eğlencene

Alıntıları Göster
    2 sene ultimate mi kullancak peki. gold üyelik aldığı için upgrade ettikten sonra geri düşmüyormu hesap ?
  • acar85 kullanıcısına yanıt
    pc için 15 tl aylık xbox için gamepass ultimate 45 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

2 sene ultimate mi kullancak peki. gold üyelik aldığı için upgrade ettikten sonra geri düşmüyormu hesap ?

Alıntıları Göster
    2 sene ultimate kullanacak evet. diğer dediğinizi anlamadım o ne demek?
  • investing kullanıcısına yanıt
    Şöyle.. ben şimdi 1 yıllık gold üyelik aldım. Ardından 1 aylık ultimate üyelik alsam.. ultimate üyeliği 1 yıl kullanabiliyormuyum yoksa 1 aydan sonra gold üyeliğe gerimi dönüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Şöyle.. ben şimdi 1 yıllık gold üyelik aldım. Ardından 1 aylık ultimate üyelik alsam.. ultimate üyeliği 1 yıl kullanabiliyormuyum yoksa 1 aydan sonra gold üyeliğe gerimi dönüyorum
    eğer daha önce bahsettiğin hesapla gold + ultimate aldıysan sorun yaşayabilirsin.
    Bunun için yeni hesap açıp önce gold üyelik alıp sonrasında ultimate alırsan aynı hesaba sorunsuz kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: investing

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam cevabınız için.
  • Arkadaşlar microsoftun sitesi Türkçe her şey Türkçe nasıl bu kadar ufak şeylerde bu kadar sorun yaşıyorsunuz anlamıyorum. Adamlar her şeyi en ufak ayrıntısına göre açık açık yazmışlar. Hazır bilgi yerine okumayı tercih ederseniz işinizi daha kolay halledersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kustumize -- 17 Mayıs 2020; 21:15:24 >
  • Arkadaşlar bir el atarsanız çok sevinirim. Konsolla birlikte gelen 3 aylık hediye gamapass ve live gold ben tatildeyken 2 hafta önce bitmiş.Şu an hiçbir abonelik yok.

Sanırım izemem gereken yol bir yıllık gamapass satın alıp ondan sonra da 5.99 a ultimate almak.Yanılıyorsam düzeltin lütfen.Bir de konsol üzerinden baktığımda 3 aylık veriyor en fazla bir yıllık aboneliği nasıl ve nereden yapmaliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarzero -- 18 Ağustos 2020; 20:42:42 >
  • Gamepass uyeligum bitti. 1 aylik gamepass alip 5.90 dan 12 aylik ultimate olur mu diye sorsam? Dhye özel ölüculuk yapmış olur muyum acaba🙄😊

• serdarzero kullanıcısına yanıt
    Yıllık aboneliği kaldırdılar diye biliyorum

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Hay onların ben... Peki live gold veya game pass herhangi birini alsam oluyor di mi hangisi olursa olsun ultimate e çevrilebiliyor mu?
  • Eskiden 1 yıllık gold + 1 aylık ultimate almak yetiyordu. Şimdi yıllık gold'u kaldırdılar işin espirisi bitti...
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum hallettim.Yıllık alıp ultimate'e çevirdim.Ekstra bir ay da verdi.Toplam 13 ay ultimate oldu.Maliyeti de 209 lira oldu.👍

• serdarzero kullanıcısına yanıt
    Yeni mi yaptınız hocam?Yıllık gold kalktı demişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.